Evleneceğiniz kişiyi rüyanızda gördünüz mü yada hissettiniz mi onun kaderiniz olacağını?

Elma olayi nedir acaba :)

Elma olayi

Eger bi Elmanin Kabugunu hic kirmadan (spiral) seklinde soyup yastiginin altina koyarsan Evlenecigin kisiyi görüyorsun demislerdi ;D Veya ilk kez yatili Misafir gittigin Eve uyurken kendi anahtarini koymak. gibi seylerde var.

bu tür Hurafelere inanmam aslinda hala inmiyorum ama Nasip demekki kalbten dua etmisim

Romantiğiz sanırım. Filmlerdeki büyük tesadüfler, havalimanında son anda aşk ilan etmeler, yüzükle aylar sonra evlenme teklif etmeler beklentiyi yükseltiyor.
Çok sevdiğim bir söz var. " hep filmlerdeki gibi bir aşk aradım, sonra farkettim ki en uzun film 3 saat sürüyor. "

Sorunuza gelince; kaderiniz olabilir, olmayabilir, her kader güzel değildir. Size bol şans ve mutluluk diliyorum.

ben görmüştüm,görmez olaydım..

Hiç hissetmedim, hatta ben onunla oturup çay bile içmem kültürümüz farklı demiştim benden hoşlandığını söyleyenlere.
Keşke içmeyeydim o çayı
Her işte bir hayır vardır. Belki mutsuz etti sizi ama belki karşınıza çıkabilecek daha kötüsüne engel oldu. Mutlaka bir faydası olmuştur. Bundan sonra iyi biri çıkar umarım karşınıza

Her işte bir hayır vardır. Belki mutsuz etti sizi ama belki karşınıza çıkabilecek daha kötüsüne engel oldu. Mutlaka bir faydası olmuştur. Bundan sonra iyi biri çıkar umarım karşınıza

Valla ben 25 yaşında evliliğe tövbe ettim. Hayırlısıyla bir boşanayım da gerisi önemli değil, kızım olmasa kendimi bir manastıra kapatıp rahibe hayatı yaşayacağım o derece
Çok haklısınız bu arada, çok kötü şeyler yaptı ama bu forumu okudukça Allah beterinden saklasın diyorum.

Kızınız varmış. Bundan güzel ne olabilir.

Eşimle evlenmeden 2-3 sene önce rüyamda başka biriyle nişanlı olduğumu görmüştüm alyansın içinde adı bile yazıyordu o derece ama karşıma o insan çıkmadı hemde kuzenim için istihare yapmıştım öyle bir rüyaydı yıllar sonra evlendi o alyansın içindeki ismi çocuğuna koydu.Rüyalar birazda bilinç altıyla ilgili biri vardı gerçekten işe yaramaz biri bana ulaşacağı günün hep bir gece öncesinde onu rüyamda görürdüm sonuç sıfır...

Ahhahahahaha

Bilinçaltı diyoruz biz ona. Evleneceği kişiyi rüyasında görenlerinki de bilinçaltı.

Ben de rüyasında görenlerdenim bir gece vakti bize geldi eşim dışarsı çok karanlık eve gidemiyorum da bu gece siz de kalabilir miyim demişti ben de saçmalama babama nedicem dedim o sırada babam geldi içeri geç oğlum dedi ve eline mavi pike ve yastık verdi benim odamı gösterip burda yatabilirsin dedi normalde benim odamda da 3 tane yatak vardı bekarken biri misafir için biri kardeşim için biri de benim ve eşim o 3 yataktan benim yatağıma yattı üstelik bu rüyayı gördüğüm de hiç alakamız da yoktu birbirimizle hatta hiç haz etmezdim kendisinden ama iyi ki evlenmişiz canım kocişim

2 kere rüyamda gördüm. İlk karşılaştığımız anda da işte benim imtihanım demiştim öyle de oldu.

Elit olmasa bile zengin kesimi kısmı tutmuştur umarım :)

Görmedim hiç çevremdekilere benzeyen bir tip bile değildi. Bunlara kafanı yorma zamanı gelince yaşa tadını çıkararak

Ben lisedeyken bir rüya görmüştüm :) onu da eşimle evlendikten sonra hatırladım baya bir güldüm. Bir evdeydik annemle annem elimden tutup mutfağa götürüyordu askeri üniformalı benden 5-6 yaş büyük koyu kahve saçlı beyaz tenli biri oturuyordu annem de bak bu senin eşin demişti küçüktüm yani aklımda ne evlilik vardı ne de başka bir şey. Eşimle evleneceğimi anlamaktan ziyade kimseye karşı hissetmediğim bir duygu hissettim doğrudur. Milyonlarca yıldır tanıyormuşum gibi bir şey yaptığı saçma şeyleri hiç yadırgamadım, ne bileyim yani sanki hep vardı o. Evlilik amacıyla görüşmemiştik ama görüştükten sonra biz evlenirize döndü mevzu. Bu arada eşim pöh onlar da kamuflaj giyiyor ve evet eşim rüyadaki profile uyuyor

Ben neredeyse birliktelik yaşayacağım herkesi önceden rüyamda gördüm hatta bir tanesinden nefret ediyordum, rüyanın etkisiyle aşık oluvermiştim. Ama hepside sadece sevgilimdi. Evlenme faslına geçilmedi ileridede geçilmesi imkansız. Bence bu tür şeyler bilinçaltıyla ilgili tamamen. Yoksa şimdiye kim bilir kaç kez evlenip boşanmıştım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…