evleneceğin kişiyi rüyada görmek için

ben eşimle tanışmadan 5 yıl önce görmüştüm rüyamda şöminenin başında şarap içiyoduk

bende elmayı yapmıştım 2 kez ikisindede aynı kişi çıktı doğrumu bilmiyorumda bana söyleyen kişi"ben yaptım çıktı"dedi amaa:44:
deneyim ben ozaman
Arkadaşlar evet MÜLK suresi ile tecrübe ettim ha sonrası ne olur bilemem ALLAH bilir üç gün üst üste yaptım üçündede şu an ayrı oldugum sevgılım çıktı bu boyacı küpü değil öyle daldır çıkar hemen göreyim 7 gün yapacaksınız abdestli olacaksınız sağ tarafına yatacaksınız yattıktan sonra YA HABR dıyerek uyuyacaksınız mülk suresini,n meleklerinden yardım isteyeceksınız sonra ALLAH ım senden istiyorum bana göstermeni deyıp ya habr çekerek uyuyun unutmayın en 7 gün sonra 2-3 gün ara verin tekrar yapın ama görüyorsunuz yada en azından ben gördum tecrube ıle sabıttır

etkin bir uygulama yine aynı uygulama ama ben yinede ayrıntılı yazayım unutmayın gayb-ı ALLAH bilir doğrulugunu zaman gelince öğrenırız lakin Kuran'dan sure okuyup yatıyoruz bilinç altı rüya olamaz.

uyuyacağımız zaman abdest alıyoruz sonra 2 rekat Allah rızası için namaz kılıyoruz yatağa oturuyoruz MÜLK suresi 14. ayet 21 kez okuyoruz okuduktan sonra ey bu ayetin hizmetli melekleri bana hayırlı kısmetimi yada evleneceğim kişiyi gösterin diyoruz sonra ALLAH'ım gaybı-ı ancak sen bilirsin senden istiyorum diyorsun ve sağ tarafına yatıyorsun ve surekli olarak YA HABR,YA LATİF dıyerek uyuyorsun buna en az 7 en fazla 21 gün aynı sekılde devam edıyorsun muhakkak görürsün.
sevgılısı olan yapmak ısterse nıyetı şu sekılde yapıyoruz mesela ayse oğlu/kızı ahmet/fatma benım için hayırlımı dıye dua edıyoruz,yine muhakkak görürsün önemli olan ıkı sey abdestlı ve sağ tarafa yatmak.ve önemli olan bır sey daha asla gördugunuz ruyayı kımseye anlatmayın hatırınıza gelırse gördugunuz ruya mukakkak gelır ALLAH'ım ruyam hayır olsun insallah de kımseye söyleme aslında hiç bır ruya anlatılmaz .

aynı anda ıkı uygulama asla yapılmaz sure'lerın hadımları(melekleri) bırbırıne karışırız doğru sonuc alamazsınız o yuzden tek uygulama her zaman daha uygundur

bır uygulama daha vereyım size:11 salavat 7 fatıha suresi 11 ıhlas suresı sevabını peygamber efendımız Hz Muhammed s.a.v ve Seyyıd Abdulkadir Geylani hz. ruhuna bağışlıyoruz sonra 100 er kez YA HABR,YA LATİF çekiyoruz nıyetımızı yapıp yatıyoruz yıne ruyada görmek ıstenılen sey muhakkak gösterılır her uygulama en az 7 gun yapılmalı görülmedıgı olmamıştır dıyelımkı görülmedi 3 gun ara ver tekrar yap ve abdest her zaman şart

aaa varmış demek ki böyle şeyler, duyardım ama inanmazdım :)

Valla ben elma kabuguyla denedim , istihareye yattim her seferinde farkli birini gordum :-D Allah sonumu hayir etsin . Saka bi yana istihareyi benim teyzem gencken yapmis ve surekli asker kiyafetli bi adam gormus ruyasinda her sefer yaptiginda ayni adami gormus , ve yillar sonra karsilastigi adam ayni kisi ustelik meslegi ne olsun istersiniz ? Asker .

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

:)) Hıdırellez gecesi.

Yasin, İstiare ve mülk suresi 14. ayetini okudum. İlla evlilik diye değil hayırlısı olanı göster bana dedim. O kafa karşıklığında birini gördüm. Kaç kere yattım. Rüya görmeyen ben gördüm. Çok garip ... Bilinç altı mı değil mi bilimiyorum. Şu anda bende kalacak uzun süre. kimi gördüğüm sır kalacak.

Ben daha önce de çok denedim. o zamanlar görmemiştim. Çok garip ama. Görünce ve tanıdığın biriyse hayal kurmaya başlarsın yada hareketlerin değişir. En güzeli Allahın bildiği bazı şeyleri senin bilmemem. HAkkında hayırlsını yazsın.. Kul işde merak eder .Allah sabret der :))

Geçtiğimiz aylarda çok bunalımdaydım, feci bir şekilde ağladım uyumadan. Hem ağladım hem dua ettim, karşıma artık evleneceğim insan çıksın diye. Neyse uyumadan önce de çok içten bir şekilde ''Allahım eşim olacak kişiyi rüyamda görim, biraz huzura erim.'' dedim belki bilinçaltı, belki çok ağlamanın etkisi ama o gece çok güzel bir rüya gördüm.

Deniz kenarında yanımda bir çocukla yürüyordum. Benden uzun, omuzları geniş, kumral bir çocuktu bana adını soyadını söylüyordu. Hala da unutmam aklımdadır. Neyse uyanınca Twitter, Facebook ne varsa hatim indirdim rüyamda ki isme baktım çocuğu bulamadım haliyle ama ama o rüyanın çok etkisinde kaldım. Üzerinden 7-8 ay geçti hala çok net hatırlıyorum. Tabii ki nasip, kısmet. Hakkımızda hayırlısı.

bir gün deneyeceğim...

bakalım aklımı karıştıran cevabı ne olacak.

Büyü gibi geldi bna ne bilim günah değil midir acaba..

Büyü olayı farklı ve hakkında hayır olanı görmek farklı.

Büyü de hayır yoktur. İnatla olsun dersin o zaman başka hocalara kayarsın...
Yedirme,içirme muska ... vs şeyler de büyü var.

Hz. peygamberin ruhuna edilen dua neden dua olsun. İstihare de hayır istersin. Nasıl büyü düşündünüz anlamadım...

Kime yazdınız bir de o var :)

Merhabalar çok merak ettim o abiyle mi evlendiniz?

Merhabalar çok merak ettim o abiyle mi evlendiniz?

hayır çok şükür evlenmedim onunla.. çünkü öz abim gibi gördüğüm biriydi.. yalnız dua ettiğimde eşimin adı xxx olur inşallah demiştim..çevremde hiç o isimde biri olmamasına rağmen onu tutturdum :)

Bilinçaltımız olup olmadığını nasıl anlıycaz ki ? Eşinizin adı malum olmuş :) neden o ismi istiyordunuz?

Bilinçaltımız olup olmadığını nasıl anlıycaz ki ? Eşinizin adı malum olmuş :) neden o ismi istiyordunuz?

rüyayla amel edilmez derler.. bazen gerçek olanı görürüz bazende alakasız olmayacak olanı görürüz.. yanı ayırt edemeyiz..
eşimin adını çok seviyordum.. inşallah x adı olan birini bulurum demiştim.. eşim tanıştığımızda adını söyleyince ben bununla evlenicem demiştim içimden :)yani o olduğunu anlamıştım..

siz rüyanızda evlendiğinizi mi gördünüz?

Ne güzel Allah çocuğunuzu sağlıkla kucağınıza almayı,yetiştirmeyi nasip etsin inşallah..

Benimde hislerim çok kuvvetlidir normalde..eski sevgilimi görür görmez bu evleniceğim adam diye içimden geçirmiştim ama olmadı .yani ondan bir cacık olmaz :)

hakkınızda hayırlısı olan buymuş demek ki... Allah hayırlı bir eş nasip etsin..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…