evleneceğin kişiyi rüyada görmek için

vallahi o kadarını bilemiycem canım yani evin ne tarafı kıbleye dönükse geçip orda yatıcaksın heralde :))) ben salonda yatmıştım kıbleye dönmek için :))

sağ yada sol yanımız dönük olucak anladıgm kadarıyla öyle mi

ay ne kadar tuhafff :)) kızlar deneyin :) görürseniz mutlaka yazın bende deniycemm :)

Ay bu konu da hep ben adetliyken görünüyor anasayfadan yapamıorum dolayısıyle çıldıracağimmm

Son düzenleme:
ay ben bi kere dua edip yatmıştım abi dediğim bi insanı gördüm..oda 1 sene önce boşandı..yaşımız yakın ama çok tuhaf olmuştum..sabah uyanınca Allah korusun dedim :) en iyisi akışına bırakmak..

Dün gece okuyup yattım. Sürekli tek başıma gezinip durdum rüyamda. Bir sürü olay oluyordu etrafımda ama ben yalnızdım. :s
Nerde benim sevdiceğim.

Son düzenleme:
Dün gece okuyup yattım. Sürekli tek başıma gezinip durdum rüyamda. Bir sürü olay oluyordu etrafımda ama ben yalnızdım. :s
Nerde benim sevdiceğim.

benim sevdiceğim kafasız çıkmıştı, seninkisi de kaçak çıkmış anlaşılan

Nerde benim sevdiceğim.

bu gece tekrar yapsan belki görürsün birde inanarak yatman gerekiyormuş bakalım bende bu gece okuyup yatıcam görürüm inş bişiler yarın yazarım :))

kızlar bir arkadaşımda kaldım,ilk kalışımdı evinde.yastığımın altına anahtar koymuş evleneceğin kişiyi görürmüşsün diye.sabah soruyo ne gördün rüyanda diye.dedim müslüm gürses'i gördüm noldu kiii? bir yorum edin a dostlar

Ahahaha Müstakbel damadımız belli olmuş kuzum :123: hayırlı uğurlu olsun

Nerde benim sevdiceğim.

Sevdiceğini görmene gerek yok ki zaten canım:) Mesela yeşil ve beyaz renkler iyiye yorumlanır kırmızı ve siyah da kötüye.Ya da ne bileyim böyle ağaçlık ırmak falan görmüşsündür bunlar da iyi demek sen ne gördün?

Öyle miii... Dün bir daha yaptım zaten.
Ve çok güzel şeyler gördüm. Buraya yazılmaz.
İnşallah hayırlı gelişmeler olacak.

Ben gördüm evleneceğim kişiyi.
Ama yüzünü göremedim. Arkadan gördüm sadece.
Bir de boyunu posunu anlayabildim.

Herhangi bir uygulama yapmamıştım.

Yastığın altına anahtar koyma işlemini 3 farklı evde 3 kere yaptım ve hiçbirinde birini görmedim :/ Yalnız geçtiğimiz kandilde abdest aldım namaz kıldım ve dua ettim ellerimi açıp uzaktan uzağa hoşlandığım birisi var Allah'ım eğer evleneceğim insan o değilse kalbimden sevgisini al vs diye neyse o gece rüyamda o insanla çift olduğumuzu gördüm, fotoğrafçıda fotoğraf çekinmişiz onları alıyordum sonra o geldi vs bildiğiniz mutluyduk ve birlikteydik kandilde ve duaların ardına görünce acaba dedim. Sizce dikkate almalı mıyım?:26:

İlginç durum olabilir de olmayabilir de yorumlayamadım :44:

bilinçaltı olmasın kendini şartladığın için görmüş olma ??

böyle şeyler safsatadan başka birşey değil poşetler elmalar aynalar, bir dini hava vermek için ek olarak ihlas fatiha katılıyor işin içine. siz kafanıza takmayın vakti yeri geldiğinde evleneceğiniz herif gelir sizi eliyle koymuş gibi bulur

Başka fikri olan varmı bu konuda evleneceğimiz kişiyi başka nasıl görebiliriz?

bunlarla uğraşacağınıza istihareye yatın

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…