evleneceğin kişiyi rüyada görmek için

elmanın bi hikayesi oldugunu duymuştum kabugunu hiç kopmadan başının üstünden arkaya at evlenceğin kişinin baş harfi çıkar falan çok eskiden duymuştum batıl tabi buda batıl ama denemek lazım denemekten zarar gelmez :)

bende şöyle bişey duydum hiç gece yatılı kalmadıgın bi evde kalıp dua okuyup yatarsan allahım bana evlenceğim kişiyi göster diye yastıgının altınada kaldıgın evin anahtarını koyucakmışsın bu önemli kuran evlenceğin kişiyi görürmüşsün
ben denemedim şok oldum yüzünü kendini görmedim de söyle gördüm
şuan sözlü sayıldıgım sevgilimin adını soyadını söyledi biri bana rüyamda. belkide bilinç altıdır orasını tam bilemiycem ama
bunu bana söyleyen kişi gerçek oldugunu bikaç yakınının onda kaldıgında evin anahtarını yastıgın altına koyup o gece rüyasında gördükleri gençle evlendiklerini söyledi..

Hahahaha. Lisede yaptigim bise aklima geldi simdi. O zamanlar evlencegin kisiyi ruyada gormek icin ilk kaldigin bi evde ev anahtarini yastigin altina koy diyolardi. Yapmistim. Ruyamda artik nasil bi tedirginlikle yatmissam kara sisman kalin kasli pala biyikli koca gobekli birisini gordum. Evlendigim insan tam tersi :)

Merhaba arkadaşlar geleceği ALLAH'tan başka kimse bilemez lakin KUR-AN'I KERİM de her şey için bir ayet indirilmiştir bilirsiniz benim bizat uyguladığım ve sonuç aldığım lakin gerçek olup olmayacağını bilemeyiz tabi ama 2 farklı niyet ile uygulama yaptım ikisindede şu an ayrı oldugum sevgılımı gördüm normalde rüyalarda gün içinde yaşanan olaylar ve bilinç altımızı sürekli meşgul eden hadiseler var ise onları görürüz fakat bir ayet ile yapılan bir rüya uygulamasında işler değişir bir nevi istiharedir bu MÜLK SURESİ 14. AYETİNİ yatmadan önce 7 kez okuyun ve şöyle niyet edin ey bu ayetin hizmetli melekleri gaybı ancak ALLAH bilir ve sizden Allahın izni ile bana hayırlı kısmetimi yada (.........) burada sevdiğinizin ismini söyleyin gösterin deyin ve daha sonra YA HABR diyerek uyuyun bunu en 3 gun en fazla 7 gün yapın emin olun gösterecekler size görmek istediğnizi korkulacak bir sey yok sadece ruyanız degısıyor ve ayrıca sağ tarafınıza yatın

Son düzenleme:

takıldıgınız yer olursa buyrun sorularınızı cevablarım.

takıldıgınız yer olursa buyrun sorularınızı cevablarım.

akşam dua ettim yattım ama işde gördüğüm kişi aklımdaki kişiydi ... ben yorumlayamadım... hem istiare okudum hem bu duayı okudum...

artık beynimin aldatması yoksa salih rüyamı yaşayıp göreceğiz...

Yasanmis bir olay da benden.daha dogrusu annemden.40 yil once annem teyzemlerle yapiyor.dolunay oldugu gece abdest aliyor.teras ya da balkon.disarisi illaki.ayı arkasina alip aynayi onune koyuyor.aynada ayin yansimasi.41 yasin okuyor.son yasin bitmeye yakin ayin icinde bir yuz belirmeye basliyor.kaytan biyikli cok yakisikli bir adam.pamuk gibi.ve imam sarigi gibi beyaz sarik kafasinda gulumsuyor.teyzemler felan hepsi gormus korkudan napicaklarini bilememisler.
Gel zaman git zaman anneme gorucu geliyor.eneee kim dersiniz.falanca caminin imami.cook yakisikli meshur kisi.ve evleniyorlar babamla.annem tabi babami gorunce ilk bayilacakmis neredeyse.cunku birebir ayda gordugu kisiymis.yaaaaa iste boyle.

41 yasin tek gecede vuuuv diyorum...

gece gece imamı uyandırmış olmasınlar. gece gece bu bu hatınlar ne yapıyor diye teyzenleri görmeye gelmiştir. talipmiş ya

41 yasin tek gecede vuuuv diyorum...

gece gece imamı uyandırmış olmasınlar. gece gece bu bu hatınlar ne yapıyor diye teyzenleri görmeye gelmiştir. talipmiş ya

Valla belki de yanlis hatirliyorumdur.7 de olabilir.hatta yazarken de dusunmustum.ulen 7 miydi 41 miydi diye.bilincaltim 41 de israr edince onu yazdim.sorayim bu aneye.

Valla belki de yanlis hatirliyorumdur.7 de olabilir.hatta yazarken de dusunmustum.ulen 7 miydi 41 miydi diye.bilincaltim 41 de israr edince onu yazdim.sorayim bu aneye.

7 makul olabilir. Yada 41 yasini dolunay gecesine kadar okuyabilirler... Evleneceğin kişiyi rüyanda görünce ne olacak aslında. Ne zaman evleneceğin nasıl evleneceğin ne kadar süreceğini bilmedikten sonra görsen ne görmesen ne

zaten evlendikten sonra 30-40-50 sene göreceksin. erkenden görme gizemi bozulmasın

bu gün nedense hep böyle bir havam var sürekli muzip olasım geliyor

Son düzenleme:

ve asla deneyelım hele bakalım ne olacak demeyın zira KURAN dan Ayet okuyorsunuz mülk suresi 14. ayet olduköça etkılıdır abdestlı okumak sarttır en 3 en fazla 7 gun ust uste yapmanız sarttır muhakkak gorursunuz

Evvela çok tuzlu olarak kendiniz ekmek yapın küçük olsunki yemeniz kolay olsun yatmadan önce bu ekmeği yiyin fakat su içmeyin yanınıza bir bardak su alın ve niyet edin ALLAH ım susuzluğumu gidermek için bu suyu rüyamda evleneceğim kişinin versın dıye tecrube edılmıştır muhakkak rüyanızda evlenecegınız kişiyi görürsunuz lakin evlenırmsınız bılemem GAYBI ancak ALLAH bilir ben yaptım gördüm bakalım kısmet ne olacak hatta o kadarkı çok ıstedıgım kişiyi degılde ondan öncekı sevgılımı gördum aklımda yokken

peki gördüğünüz kişiyle bi iletişim var mı doğruluğunu göstercek

Ben mulk suresi 14.ayeti 9kere okuyup uyudum ruyamda birisi bana fal bakiyodu ve senin kismetinde kimse yok diyodu ama Ben 3 4 gun arka arkaya yapicam Ya bi de gercekten hic evlenmeyeceksem Ya da hayatima birisi bi daha girmeyecekse Aman Allahim dehset :)

bugün perşembe deneyeceğim :)

merahaba :)
nasıl yapılcak tekrar ayrıntılarıyla anlatırmısın acaba rica etsem??

merahaba :)
nasıl yapılcak tekrar ayrıntılarıyla anlatırmısın acaba rica etsem??

bir kaşık un ile bir tatlı kaşığı tuzu karıştır tuzlu çörek yap sonra duanı et ve yat :)) tuzlu ekmek yemesende bence o gün soğanlı bol tuzlu birşey yediğinde yatsanda yine susayacaksın :))

Amn ya evleneceğin kişiyi sen seçiyorsun nasipse o seni bulur erkenden görünce bir işe yaramıyor. boş yere eziyet etme kendine dua et hayırlısını dile :)

baş ucumada sumu koyacağım:44:
bu arada teşekkürler

baş ucumada sumu koyacağım:44:
bu arada teşekkürler

Ben görmedim daha doğrusu yaptığım akşam bağırsaklarım bozuldu ve çöreğim çok tuzluydu.. sabaha şiş bir yüzle uyandığım için birdaha deneyemedim...

Mülk suresini dene derim. 14. ayet 9 kere...Yusuf suresini okumalısın

bende elmayı yapmıştım 2 kez ikisindede aynı kişi çıktı doğrumu bilmiyorumda bana söyleyen kişi"ben yaptım çıktı"dedi amaa:44:
deneyim ben ozaman

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…