Evleneceğim ama hemoroidim var diye çok utanıyorum 🤧

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Suan o bölge düzeldi mi? Ben de oldum. Ama o bölge suan kötü görünüyor hala var. Doktor tam almamış pakeleri. Alsaydım ağrın olurdu dedi. Ama pazartesi tekrardan gideceğim.
Benim çok ileriydi, uzun süreli şiddetli ishalim vardı çocukken hasta yattım resmen ondan dolayı hem çatlak hem hemoroid olmuştu şıp şıp kan damlıyordu bıçak kesiyor gibiydi ve inanılmaz rahatsız ediyordu baharatlı veya acı birşey yesem yerimden zıplıyordum resmen rahat oturamıyordum

ameliyat sonrası birşey hissetmedim çünkü ilaç veriyorlar onu kullanıyorsunuz sanırım o ağrı kesici görevide görüyor
hiç ameliyat olmamışım gibi hiç hemoroidim olmamış gibi
25 yaşımda oldum 35 yaşımdayım hamilelik de geçirdim ama birdaha tekrarlamadı

Benim çok ileriydi, uzun süreli şiddetli ishalim vardı çocukken hasta yattım resmen ondan dolayı hem çatlak hem hemoroid olmuştu şıp şıp kan damlıyordu bıçak kesiyor gibiydi ve inanılmaz rahatsız ediyordu baharatlı veya acı birşey yesem yerimden zıplıyordum resmen rahat oturamıyordum

ameliyat sonrası birşey hissetmedim çünkü ilaç veriyorlar onu kullanıyorsunuz sanırım o ağrı kesici görevide görüyor
hiç ameliyat olmamışım gibi hiç hemoroidim olmamış gibi
25 yaşımda oldum 35 yaşımdayım hamilelik de geçirdim ama birdaha tekrarlamadı
Çok teşekkür ederim. Ben tekrardan gideceğim. Benim iç hemoroiddi. Çok fenaydı. Bence doktor çok da umursamadı. Yani kalan kısım yine çok. Artık kanamam olmasa da ağrım oluyor ara ara. 2 haftada ayağa kalkar mıyım sizce ?

Çok teşekkür ederim. Ben tekrardan gideceğim. Benim iç hemoroiddi. Çok fenaydı. Bence doktor çok da umursamadı. Yani kalan kısım yine çok. Artık kanamam olmasa da ağrım oluyor ara ara. 2 haftada ayağa kalkar mıyım sizce ?
Ikınırken veya dışkılarkan dışarı protrüde olan bir şey oluyor mu hala? Elle itmeden geri girmez çünkü evre 3-4 ise hala 😊

Yani acil durumlarda bir şey demiyorum ben, hani zaten dışımdan bir şey demiyorum asla da, içimden söyleniyorum 🙈

İnsanız, beklenmedik bir şey olur, fırsatın olmamıştır eyvallah ama, bildiğin randevulu muayeneye de biraz hijyen kurallarını gözeterek gelseler süper olurdu aslında 😔

Hayatımda 2 kez 1 hastadan rahatsız oldum, biri hastanın elinde olan bir şey değildi, diğeri ise tamamen elindeydi… aklıma geldikçe öğürürüm, konuyu bölmeyeyim, merak eden olursa özelden yazsın anlatırım :KK53:

Hangi normal insan böyle bir şeyi merak eder bilmiyorum ama, belli de olmaz, kk burası sonuçta, ehe 😍😍:KK53:
Babanemin öğretisi var her zaman kendini ve evini temiz tut der bana, olmadık yerde kayar düşer bi tarafını kırarsın acil veya ameliyat gerekir temiz ol der

birgün bile eşim dahil kıllı tüylü kokulu görmedi hiç bir kuvvet beni doktora pis pasaklı götüremez :KK70:
doğallık adı altında tüylerini temizlemeyen uzatan hatunlar var haftada bir yıkananlar var onların doktorlara muayeneye gittiğini düşününce ayy

Ay sanki heriflerin vücudu Yunan heykeli gibi. :olamaz: Hani bilmesek ortalama bir Türk erkeğini de... Ya düdük gibiler ya da boğum boğum. :deli: Ama Türk kadını da çatlağına ayrı takılır, tüyüne ayrı takılır. Kokmayayım diye makatına roll-on süreni gördü bu gözler.
İnşallah poposu için ayrıca bi roll-on u vardır 😝

ne iki haftası 2-3 saat sonra yürüyerek eve gideceksiniz ertesi gün işe başlayabilirsiniz ben 2 gün sonra sınava girmiştim :) benim hem iç hem dış ağır durumdaydı üstelik :KK66: hiç korkmayın önemli olan kendinizi rahat hissetmeniz

O zaman tam olarak tedavi edilmemiş. Çok ağrı ve yanma da yapar. Kabızlıktan uzak durmanız lazım.

Ve en kısa zamanda genel cerrahi plk den randevu alın dediğim gibi. Anlatın ameliyat vb olduğunuzu. Semptom ve şikayetlerinizi detaylıca anlatın.

Mutlaka müdahele edilir. Geçmiş olsun 😊

Sizinle evlenecek adam hemoroidiniz var diye soguyacaksa birakin evlenmesin,sogusun.Boyle bir seyi sorun ederse zaten evliligin ilerleyen zamanlarda aldatma ihtimali olacaktir kanaatimce.Seven adam boyle seyleri gormez,canin yaniyor mu diye dusunur,dusunmeli bence.

O zaman tam olarak tedavi edilmemiş. Çok ağrı ve yanma da yapar. Kabızlıktan uzak durmanız lazım.

Ve en kısa zamanda genel cerrahi plk den randevu alın dediğim gibi. Anlatın ameliyat vb olduğunuzu. Semptom ve şikayetlerinizi detaylıca anlatın.

Mutlaka müdahele edilir. Geçmiş olsun 😊
Çok teşekkür ederim. Evet edilmemişti. Yazdım doktora. Daha bir ay olmustu ameliyat olalı bana gel tekrar ameliyat edeyim dedi dalga gecer gibi. Kabız olmuyorum artık çok şükür dikkat ediyorum ama dediğim gibi bu beni rahatsız etti. Öğretmenim ara tatilde ayağa kalkabilir miyim diye merak ediyorum. Bakalım çok sağolun 🙏

Sizinle evlenecek adam hemoroidiniz var diye soguyacaksa birakin evlenmesin,sogusun.Boyle bir seyi sorun ederse zaten evliligin ilerleyen zamanlarda aldatma ihtimali olacaktir kanaatimce.Seven adam boyle seyleri gormez,canin yaniyor mu diye dusunur,dusunmeli bence.
Haklısınız ama bu durum beni de rahatsız ediyor

ne iki haftası 2-3 saat sonra yürüyerek eve gideceksiniz ertesi gün işe başlayabilirsiniz ben 2 gün sonra sınava girmiştim :) benim hem iç hem dış ağır durumdaydı üstelik :KK66: hiç korkmayın önemli olan kendinizi rahat hissetmeniz
Ben de olmustum ama 10 gün yatmıştım. O yüzden korkuyorum açıkçası. Ben devlete gitmeyi düşünüyorum. Burda özelde oluştum. Şimdi bir de devlete görüneyim dedim

Haklısınız ama bu durum beni de rahatsız ediyor
Yani eşiniz rahatsız olsun olmasın, bu bir sağlık problemi ve hatta yaşam kalitenizi oldukça düşüren bir problem ve kendi refah ve mutluluğunuz için tedavi ettirmelisiniz kesinlikle.

Çok rahatsız edici bir his oluşur çünkü her dışkılamada. Çok acı verici olması da cabası.

** ekleme, bir üniversite hastanesine gidin. Hocaları daha donanımlı oluyorlar genelde.

Ben anlamamışem , hangi durumlar ? Açıklar mısınız 😂
Efenim şimdi şöyle dizlerinin üzerinde ellerini de yere koymak suretiyle 4 ayak üstüne pozisyon alıyosunuz mabadınızı geriye doğru itebildiğiniz kadar itiyosunuz mabadınız burda kabaksa hemeoroidde çiçeği oluyor :KK70:

Yani eşiniz rahatsız olsun olmasın, bu bir sağlık problemi ve hatta yaşam kalitenizi oldukça düşüren bir problem ve kendi refah ve mutluluğunuz için tedavi ettirmelisiniz kesinlikle.

Çok rahatsız edici bir his oluşur çünkü her dışkılamada. Çok acı verici olması da cabası.
Aynen bu durum beni de mutsuz ediyor. En çok o yüzden tekrardan tedavi olmak istiyorum

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X