Evlendik ve Bitti....:(

bu sabah onu aramis annem"hilal bir sure seni gormek istemiyor,eve bir sure gitme" demis. o da

ohh valla ne güzel sölemiş annen ellerinden öperim

bence bu sıpa seni seviyor
aksi olsaydı ne ailenin ewine giderdi ne konuşurduu
sadece erkek egemeni bir ewlilik istiyor gibime geliyor
sende eskinin acısını çıkartmaya çalışıyor
birlirsinizz hep aynıdırr köprüyü geçene kadar ( yani ewlenene kadar)
kibar oluyor erkek milleti

bu insan değilklava:,benim bildiği kadar sadece korkaklar gücünü zayıf olanların üzerine uygularlar,nekadar çabuk ondan kurtulursan,okadar çabuk hayata kavuşursunhihoyyyt,boşan bitsin bu işkence-evlilik,
senin yanındayız...:enbuyukkk::1hug:

ya canım ben,m anlamadığım annenle baban neden ona yüz veriyorlarki ben hiç anlamadım yaa annen dayak olayınıda biliyo ee ozaman hala nasıl ondan bir an önnce ayrıl demiyorlar ben anlamadım benim babam beni bir dakika bile tutmaz öyle bir adamla yani şaşırdım biraz ben ailenebenneyaptımkibenneyaptımki

esimin babasi,esim 8 yasindayken vefat etmis... annemle babam asiri vicdanli insanlardir, saniyorum bu yuzden ona bu kadar iltimas geciyorlar... sonucta bir baba modeli gormemis diye...
ben de anneme dedim ki " yetim diye diye kafama cikardiniz bunu" :mymeka:

güzel demişsin valla tamam seviyorlardır ama sana o kadar şey yaşatan bir adama bilmiyorum yaa canım senin için hayırlısı neyse o olsun unutma senden bir tane daha yok canıjm benimŞeniz

Öyle de hayatım benim de babam biz küçükken öldü yani abim mesela asla onun gibi birisi değil.
Evlenmedi henüz ama abim pırlanta gibi birisidir hiç böyle bir terbiyesizlik görmedim ondan. Kaldı ki nişanlıydı kız yapmadığını bırakmadı garibime.
Açık söyliyim bunun yetimlikle, öksüzlükle alllllakası yok.
Acındırmasın kendisini.. Bu huy hayatım bu karakter. Kusura bakmasın.

Aynen izabele tekrar katılıyorum annenler çok iyi niyetliymiş.
Benim babam yaşasaydı ve bunları yaşasaydım şu anda kesin o adam ayaklarımı öpüyodu korkusundan.

Bu tip insanlar acıdıkça tepene çıkar hayatım.. Kıyamam ben senin annene, babana belli ki çok temiz insanlar. Ellerinden öperim :)
ınşalllah bir an önce kurtulursun şu adamdan. Rezil heriften.

nasıl etkilendiysem konundan dün gece rüyamda heryerim mosmordu çok kötü dayak yemiştim. rüyası bile kötü...yaşanan dğer konularsa cabası

hilalcim nooldu son durum? o kadar cok msj var ki takip edemedim gelismeleri.. umarim su an daha iyisindir ve yureginin sesini dinleyerek, baskasi istiyor diye degil kendi icinden gelen ve dogru oldugunu hissettigin karari almissindir. sana sabir, guc ve cesaret diliyorum canimmm..

Son düzenleme:
braue , canim Allahh hayirlara cikarsin ruyani,korkma, hayra yor...

eleanor ,canim... valla en son aileme gitti,bana yaptiginin tam tersi davrandi.annemden babamdan bayagi azar isitmis.bugun de ,az once eve geldi, hali sahaya mi gidecek neyse,kiyafet o sekilde... sinirle ve ayakkabilarla daldi iceri,sanki her an uzerime atlayacak ! azar isitmis ya,belli cok zoruna gitmis... ben de hic istifimi bozmadim,ayaklarimi uzatmis dizi izliyordum...kalkmadim bile...evde yine kardesim de var ve selam bile vermedi...kapiyi carpti hizla ve cikti...
saygisiz !

guzelim yaa tahmin edebiliyorum ne kadar kotu bir durum oldugunu..ama sen hic sikma canini olur mu? kotu sozlerinin, ters hareketlerinin vs. seninle hicbir ilgisi yok, o hayati paylasmayi beceremiyor anlasilan. bak hem ozur diliyor hem de ayni hareketlere devam ediyor. allah sabir versin sana canim benim, guclu ol, metanetini koru.

nasıl etkilendiysem konundan dün gece rüyamda heryerim mosmordu çok kötü dayak yemiştim. rüyası bile kötü...yaşanan dğer konularsa cabası

al benden de o kadar. dayak yemedim ama eşimin bir şeye kızdığı için beni azarlayıp tek başıma otobüste bırakıp gittiğini gördüm... uyandığımda ter içinde kalmıştım.

biz sadece okurken bu kadar etkileniyoruz.

Allah sana kolaylık versin canım...

canim benim dua etcem sana okadar üzüldümki bende evlenmek üzereyim ve bu seylerden cok korkuyorum

bak ne güzel aileside yanındaymış senin bu durumu lehine kullanmalısın eve bağlamak ve onu uyanık tutmak senin elinde oyunu kuralına göre oyna daha çok yenisin her yolu dene ama bitirme aslaaaaaaa

bu saate kadar okudum bütün sayfaları.
allah yardımcınız olsun.
hep söylüyorum güzellerin ve fedakarların kıymeti olmuyor diye.
işte bir örnek daha.
hakkınızda hayırlısı olsun.çok üzüldüm

chokolatım sakın yavrum
bu adam şimdiden herseyini belli etmiş
iki yüzlü bir adam
annenin yanında ağlıyor
senin yanında ne yapıyor
gercekten öyle olsaydı gelir sana sarılır ağlar ayaklarına kapanır dıkii
yine her zamanki gibi davranmış
sal ipini gitsin
sende daha gensin güzelsin
bu adama güvenme

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…