Evlat sahibi olmak isteyenler=birlikte dua edelim mi

Merhaba arkadaşlar

Uzun zaman sonra girdim. Bebişleri olmuş bazı arkadaşlarımızın. Darısı hayırlısı ile sağlıkla beraber olmayan arkadaşlarımızın başına.
Çok çok sevindim.
Umarım herkesler iyidir.
Sevgiler

arada hep aklıma geldin biliyor musun!
inşallah iyisindir.
boşandım ben, yaklaşık 10 ay oldu.

arada hep aklıma geldin biliyor musun!
inşallah iyisindir.
boşandım ben, yaklaşık 10 ay oldu.
Merhaba canım
Aynı şekilde hatta bir dönem girip yazdıklarına baktım. Görsüm canım boşandığını.
Hakkında hayırlısı olsun canım.

Ama olduysa bilki öyledir. Rabbim çok büyük binnir hayırlı kapının birini açsın inş.

Hayat değişik ne getireceği hiç belli olmuyor. Bende evlendim canım daha yeni.
Asla moralini bozma gün doğmadan neler doğar.

SelamyS aleyküm kızlarben ilk çocuğumu olmuyorken bu sayfadaki annelerle tanıştım ve hamile kaldım benim hemen olmuyor bebek malesef ikinciyi istiyorum yine aranıza katılmak istedim sizler nasılsınız

SelamyS aleyküm kızlarben ilk çocuğumu olmuyorken bu sayfadaki annelerle tanıştım ve hamile kaldım benim hemen olmuyor bebek malesef ikinciyi istiyorum yine aranıza katılmak istedim sizler nasılsınız
Merhaba bu grubun en eski üyelerinden biriyim anıları karıştırmak için girmiştim neredeyse beş yıl önceki yazıları tek tek okuyup o günlere gittim muhat EslemLiva nurusima81 E_M_A A ayse35 seyyan nekadarzor asbelove bir sürü arakadaş edinmiştik dua dua tutunmustuk birbirimize

Evet o dönemler çok güzeldi ben asenat123 diye giriyordum bir kızım oldu şimdi yine Allah'ın izni ile hamileyim
Allah bağışlasın kızını benimde bir kızım var bir ara burdaki arkadaşlar toplanıp watsapp grubu kurmuştuk ben çok aktif olamayıp cikmistim sanırım onlar watsapptan görüşüyorlar hâlâ

AA bende olmak isterim onlarla nasıl iletişime gecebilirim

Burdan yasine tekrar başlanacaksa başlayalım yoksa yeni bir topic açalım isteyenler varsa?

Canim bende aynen yillar sonra bakmak istedim. Gercektende bir bag kurmustuk cok guzel bir bagdi. Belki yine bir araya geliriz de dua dua tutunuruz birbirimize ne dersin

Canim bende aynen yillar sonra bakmak istedim. Gercektende bir bag kurmustuk cok guzel bir bagdi. Belki yine bir araya geliriz de dua dua tutunuruz birbirimize ne dersin
nekadarzor canım nasılsın nerelerdesin hayatındaki değişiklikler inşaallah senunnicin güzel olumlu şeylerdir watsapp grubu var gelmek istersen numaranı özelden yazabilir sin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…