EVLAT SAHİBİ OLMAK İÇİN Hz. ZEKERİYA'nın DUASINI OKUYORUZ

Tüm listeyi bitirdim eilenn allahım hepinize inşallah hayırlı sağlıklı eli ayağı düzgün evlatlar versin inşallah.

Canım ben 35 kişiye okudum. Rabbim kabul etsin ınşallah

eilenn canim tüm listeyi okudum bitirdim. Arkadaslar ben eskilerdenim bilen bilir esim azolu ama artik biz mucadeleden vazgectik Allah bizi ahirette sevindirsin insallah cok yorulduk cok yiprandik 20 senelik evlilik hayatimizda 3 tese 4 mikroenjeksiyon 1 hamilelik ama olmuyor zorlamanın anlamı kalmadı.yas oldu 42.Allah sizlerin yolunu acik etsin hoscakalin

Canım benim. Rabbim mucizesini nasip etsin ınşallah. Ama eşin destek oluyorsa menepoza kadar mücadele etseydin keşke. .. ben 44 yaşındayım eşim 60. Eşim tedavi olmaya yanaşsın diye hergün dua ediyorum. Rabbim büyük bu duamizi mucizeleri ile gerçekleştirsin ınşallah

akrabamın kızına bebegın olmaz raporu verdi doktorlar kız yıllar sonra hmaile kladı şimdi bir kıızı var bayramda gelmişlerdi bıcır bıcır rabbim korusun . Allahtan umit kesilmiş hee bu arada kızın yaşı 42 genç değil yani.

rabbim sevindirsin sizide bizide

Canım benim eşim de azospermi,sizler bana umut oluyorsunuz vazgeçme Allahtan ümit kesilmez Rabbim hepimizin gönlünün muradını versin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…