EVLAT SAHİBİ OLMAK İÇİN Hz. ZEKERİYA'nın DUASINI OKUYORUZ

OKUMALARA PAZARTESİ BAŞLIYORUZ

ACİL DURUMU OLUP İLK SIRALARA GEÇMEK İSTEYEN OLABİLİR LÜTFEN PAZARTESİDEN ÖNCE OKUMA YAPILMASIN

HANIMLAR LİSTEMİZİN DAHA DÜZENLİ İLERLEMESİ İÇİN BİR KAÇ KURALIMIZ OLACAK

* HAFTASONU OKUMA YAPILMACAK (KENDİMDE GİREMEDİĞİM İÇİN SIRASI HAFTA SONUNA GELEN ARKADAŞLARIMIN İSMİNİ YAYINLAYAMIYORUM VE İÇİM RAHAT ETMİYOR)
* HERGÜN SIRADAKİ ARKADAŞIMIZA 100 ADET OKUNACAK
* EN FAZLA 5 KİŞİ ALDIM VE SONRASINDA OKUDUM DİYE BİLDİRİM YAPILACAK
* 2 GÜNDEN FAZLA MAZERET BELİRTMEDEN BİLDİRİM YAPMAYAN LİSTEDEN ÇIKARTILACAK

DUAMIZ: RABBİ HEBLİ MİN LEDÜNKE ZÜRRİYETEN TAYYİBETEN İNNEKE SEMİUD DUA"Okuyoruz.
Meali: Rabbim bana kendi katından tertemiz ve mübarek bir zürriyet ihsan et.Şüphe yok ki, sen duaları işitensin.

(REGLİYKEN OKUNABİLİR)

1. nazah35 nazah35 (NAZLI)
  2. demet1973 demet1973 (BUKET)
  3. G guzbahar
  4. S sngl35
  5. saydin78 saydin78 (SEVDA)
  6. fatihpepe fatihpepe
  7. tubatesbih tubatesbih
  8. Avrenim Avrenim (EBRU)
  9. M meleek9090
  10. eilenn eilenn (AYLİN)
  11. Neseli_Hatun Neseli_Hatun
  12. @ebrukkkk
  13. K KZLCHMM06
  14. @yagmur559
  15. rosebady rosebady (AYŞE)
  16. mrym5579 mrym5579
  17. Cilekkokusu12345 Cilekkokusu12345
  18. whiterose00 whiterose00
  19. D dnzdry
  20. @Ilaymilya
  21. @Gojiberries
  22. @Ecrin ensar bebek_elif (ELİF)
  23. Ay12live Ay12live (LEYLA)
  24. @avucdolusudua (BERFİN)
  25. TEKPRENSES TEKPRENSES
  26. sunnycat sunnycat (ÖZLEM)
  27. Hilalozt Hilalozt
  28. masal01010 masal01010
  29. M MrtHatice
  30. seyhancvn seyhancvn (HÜSNİYE KIZI SEYHAN)
  31. GURBET KUSU GURBET KUSU (AYŞE)
  32. veram veram
  33. ecrin87 ecrin87
  34. Lale kozan Lale kozan (VEYSİYE)
  35. R Ruzgarmasal
  36. @blondgunes
  37. Luna28 Luna28 (AYSUN)
  38. B belovedone
  39. M melek-bebekim
  40. ARIKADIN ARIKADIN
  41. Hayata_umutla Hayata_umutla

canım benim teşekkür ederim sorduğun için
düşük tansiyon vardı bende uzun zamandır geçen 2 haftada 2 kere bayıldım bi dahiliyeye gidiyim dedim kan tahlili yaptı ve kardiyolojiye gönderdi genelde kadınlarda düşük tansiyon olurmuş zaten ama benimkinin nedeni 4 kalp kapakçığımın 2 sinde yetmezlik varmış yani ordan kan kaçırdığı için tansiyonum düşüyormuş ömür boyu düşük tansiyon ile yaşıcaksın yetmezlik ilerlerse ameliyat olman gerek 6 ayda bir kontrole geleceksin dedi

biraz moralim bozuldu bunada şükür diyorum neler var görmediğimiz bilmediğimiz ne hayatlar var..
Aylin'immm yeni gördüm bitanemmm. Geçmiş olsun canım benimmmm. Dikkat et kendine kuzucum çok yorma kendini stresten uzak dur olur mu kuzucummmm. Allahım korusun seni, şifa sağlık versin bitanemmm. Seviyorum seni canım benimm. :KK200::KK200::KK200:

Aylin'immm yeni gördüm bitanemmm. Geçmiş olsun canım benimmmm. Dikkat et kendine kuzucum çok yorma kendini stresten uzak dur olur mu kuzucummmm. Allahım korusun seni, şifa sağlık versin bitanemmm. Seviyorum seni canım benimm. :KK200::KK200::KK200:

Ablamm benim çok sağol çok teşekkür ederim elimden geldiğince dikkat etmeye başladım
Aminn Rabbim herkese şifalar versin inşallah
Bende seni seviyorummm ablaamm:KK15:

Ablamm benim çok sağol çok teşekkür ederim elimden geldiğince dikkat etmeye başladım
Aminn Rabbim herkese şifalar versin inşallah
Bende seni seviyorummm ablaamm:KK15:
:KK200::KK60::KK74:sakın üzülme her şey çok güzel olacak inanıyorum bitanemmm. Rabbim seni korusun canım benimmm :dua:dualarımdasın :KK36:

Kızlar hem şaşkın hem mutluyum bugün ilaçları mı yazdırma gittim başka bi Dr alttan ultrasonda baktı çok küçük bi kese gördü keseler iki oldu ama çok ufak belki devam etmeyebilirmiş diyer kesenin yarısı kadar kızlar bilgisi olan varmı yardım

Kızlar hem şaşkın hem mutluyum bugün ilaçları mı yazdırma gittim başka bi Dr alttan ultrasonda baktı çok küçük bi kese gördü keseler iki oldu ama çok ufak belki devam etmeyebilirmiş diyer kesenin yarısı kadar kızlar bilgisi olan varmı yardım
Gercektenmi Allahim ne guzel bir sey . Kendi doktorunu arayip sordunmu olabiliyomuymus??

Gercektenmi Allahim ne guzel bir sey . Kendi doktorunu arayip sordunmu olabiliyomuymus??
Aradım olabilirmiş ufak olduğu için görmemiş olabiliriz dedi zaten bugün gittiyim Dr devam edip etmeyeceğini bilmiyor çok ufakmış kesesi Allahtan ümit kesilmez sen Naptın gitmedim dr

Aradım olabilirmiş ufak olduğu için görmemiş olabiliriz dedi zaten bugün gittiyim Dr devam edip etmeyeceğini bilmiyor çok ufakmış kesesi Allahtan ümit kesilmez sen Naptın gitmedim dr
Evet Yaa bellimi olur . Yok ben daha gitmedim benim hastanenin tarzi bu herhalde. 1 ay olmadan cagirmiyorlar hala daha hic belirtim Yok .temmuz 1 gidicem iste insAllah

Evet Yaa bellimi olur . Yok ben daha gitmedim benim hastanenin tarzi bu herhalde. 1 ay olmadan cagirmiyorlar hala daha hic belirtim Yok .temmuz 1 gidicem iste insAllah
Mide bulantısı halsizlik hiç bişi hissetmiyorsun benim çok oluyor özellikle yemek kokusu
karakerden başka bişi yiyemiyorum

Kızlar çok ama çok teşekkür ederim iyiki varsınız nasıl güzel moral oldunuz bana Allah razı olsun hepinizden
Rabbim nerde şifa bekleyen varsa mübarek gün hürmetine şifalar versin inşallah

Avrenim Avrenim canım ben yapı olarak agresifim şuan kendimi esmalar ile dualar ile sakinleştirmeye çalışıyorum.. Stresle baş edebilirmiyim hiç bilmiyorum hergün evden işe 3 vesait gidiyorum trafikte stressiz durmak mümkün değil.. Doktor yetmezlik minimal seviyede dedi ama hangi kapak olduğunu söylemedi sanırım hatırlamıyorum çünkü bi ilaçta vermedi 6 ay sonra gel bekliyorum dedi..
Canım su tüketiminin de yüksek olması gerekiyor vücut susuz kalınca daha çok yoruyor kalbi,ben de çok relax bir insan olamıyorum maalesef ama dua en güzel çözüm,ben de bol bol "La havle"çekiyorum,tekrar çok geçmiş olsun canım benim,Allah şifa versin

inşallah güzel bir süpriz yapar sana annesi inşallah :)

Canım su tüketiminin de yüksek olması gerekiyor vücut susuz kalınca daha çok yoruyor kalbi,ben de çok relax bir insan olamıyorum maalesef ama dua en güzel çözüm,ben de bol bol "La havle"çekiyorum,tekrar çok geçmiş olsun canım benim,Allah şifa versin

3 litre su içiceksin demişti doktor
ben zaten 2-3 içiyodum canım
Amin hepimize inşallah

X