EVLAT SAHİBİ OLMAK İÇİN Hz. ZEKERİYA'nın DUASINI OKUYORUZ

hyrdır cnm nedn moralin bozuk ?? inş önemli bişy yoktr

canım benim teşekkür ederim sorduğun için
düşük tansiyon vardı bende uzun zamandır geçen 2 haftada 2 kere bayıldım bi dahiliyeye gidiyim dedim kan tahlili yaptı ve kardiyolojiye gönderdi genelde kadınlarda düşük tansiyon olurmuş zaten ama benimkinin nedeni 4 kalp kapakçığımın 2 sinde yetmezlik varmış yani ordan kan kaçırdığı için tansiyonum düşüyormuş ömür boyu düşük tansiyon ile yaşıcaksın yetmezlik ilerlerse ameliyat olman gerek 6 ayda bir kontrole geleceksin dedi

biraz moralim bozuldu bunada şükür diyorum neler var görmediğimiz bilmediğimiz ne hayatlar var..

düşük tansiyon vardı bende uzun zamandır geçen 2 haftada 2 kere bayıldım bi dahiliyeye gidiyim dedim kan tahlili yaptı ve kardiyolojiye gönderdi genelde kadınlarda düşük tansiyon olurmuş zaten ama benimkinin nedeni 4 kalp kapakçığımın 2 sinde yetmezlik varmış yani ordan kan kaçırdığı için tansiyonum düşüyormuş ömür boyu düşük tansiyon ile yaşıcaksın yetmezlik ilerlerse ameliyat olman gerek 6 ayda bir kontrole geleceksin dedi

biraz moralim bozuldu bunada şükür diyorum neler var görmediğimiz bilmediğimiz ne hayatlar var..
canm hiç bozma moralini yüce rabbim çok büyük sakın stres yapma tedavini ol cnm Allaha emanet ol cnm

Geçmiş olsun inss ameliyata gerek kalmaz

Canım çok gecmis olsun insallah ameliyata gerek kalmaz kardesim. Rabbim bu mübarek günde dualarımızı kabul etsin sana şifa versin bekleyen herkese versin. Sen burda tanımadığımız bir çok kişiyi bir araya getirip dualarda buluşmamızı sağlıyorsun elbet bunun mükafatını da fazlasıyla alacaksın. Allah senden razı olsun kardesim. Tekrar geçmiş olsun.

Çok çok geçmiş olsun eilenn eilenn sıkma canını , ameliyat çok çok ileri yaşların işi. Sen beslenmene dikkat et çok yağlı vsss yeme...
kontrollerini zamanında yaptır öyle hemen söylendiği gibi hemencecik olacak bir ameliyat değil o benim annemde de var ve 54 yaşında ona bile ameliyat için yaş çok genç diyorlar. Kİ neredeyse ameliyat sınırında bir genişlemesi var takipte.
Doktorla iadere edebildiği kadar kendi kapağıyla devam etmesinden yana

Canım çok gecmis olsun insallah ameliyata gerek kalmaz kardesim. Rabbim bu mübarek günde dualarımızı kabul etsin sana şifa versin bekleyen herkese versin. Sen burda tanımadığımız bir çok kişiyi bir araya getirip dualarda buluşmamızı sağlıyorsun elbet bunun mükafatını da fazlasıyla alacaksın. Allah senden razı olsun kardesim. Tekrar geçmiş olsun.

İnşallah canım benim Allah sizlerden razı olsun el birliği ile tanımadan bilmeden dualar ediyoruz birbirimize..
Rabbim nerede şifa bekleyen varsa mübarek günlerin hürmetine şifalar versin inşallah
Çok sağol canım benimmm

Çok çok geçmiş olsun eilenn eilenn sıkma canını , ameliyat çok çok ileri yaşların işi. Sen beslenmene dikkat et çok yağlı vsss yeme...
kontrollerini zamanında yaptır öyle hemen söylendiği gibi hemencecik olacak bir ameliyat değil o benim annemde de var ve 54 yaşında ona bile ameliyat için yaş çok genç diyorlar. Kİ neredeyse ameliyat sınırında bir genişlemesi var takipte.
Doktorla iadere edebildiği kadar kendi kapağıyla devam etmesinden yana

Canım benim çok sağol
Benim babamda 12 sene önce kalp krizi geçirdi 3 damarında 4 stent var çok şükür ilaçlarını içiyor maşallah iyi durumda
Doktor hemen ameliyat demedi zaten dikkat edicen kilo almican bol su içicen karbonhidrat tüketmicen tatlı çok yemicen dedi
ben hemen bebeğim olabilir dimi dedim :) bilmiyorum çünkü ilk defa duyuyorum bu rahatsızlığı..

birde ben şaşkınlıktan doktora çok soramadım
başka bir hastaneye daha gitmeyi düşünüyorum ama annenin en çok dikkat ettiği şeyler neler ben çabuk yoruluyorum bazen nefesim daralıyor gibi oluyo ne yemeliyim ne yememeliyim net olarak bilmiyorum

Canim çok geçmiş olsun benim babamda aynı sorun var çok şükür dikkat edince sıkıntı olmuyor önemli olan stresten uzak durmak

cnm cok üzüldüm rabbim sağlık sıhhat versin ins Allah hayırlı sifa versin ins cnm ya :KK43:

eilenn eilenn cnm cok gecmis olsun iyiki ogrendin erkenden.
her serde vardir bir hayir demekki.bak diger hamileliginde kalp rahatsizligindan dolayi normal dogumla riske girerdin.
bunu ogrendin artik hamis kalirsan (insallah ) tedbirli olursun dogum doktorunu uyarirsin.beterinden korusun RABBIM...

eilenn eilenn çok geçmiş olsun canım benim de kalp kapakçıklarım tam kapanmıyor,dolaşım tamamlanmadan kan geri kaçıyor,Allah'ıma şükürler olsun ilaçla senelerdir idare ediyorum,kendini yormamalısın,yediklerine dikkat etmelisin be en önemlisi de stresten uzak durman gerekiyor ama o son söylediğimi henüz ben beceremedim.Hangi kapaklar tam çalışmıyor canım?aort kapağı değilse o kadar sıkıntı yok,Rabbim şifa versin tatlım

Canim çok geçmiş olsun benim babamda aynı sorun var çok şükür dikkat edince sıkıntı olmuyor önemli olan stresten uzak durmak

eilenn eilenn cok geçmiş olsun inşallah iyi olursun dikat et kendine

cnm cok üzüldüm rabbim sağlık sıhhat versin ins Allah hayırlı sifa versin ins cnm ya :KK43:

Çok geçmiş olsun canım dikkat et kendine lütfen

eilenn eilenn cnm cok gecmis olsun iyiki ogrendin erkenden.
her serde vardir bir hayir demekki.bak diger hamileliginde kalp rahatsizligindan dolayi normal dogumla riske girerdin.
bunu ogrendin artik hamis kalirsan (insallah ) tedbirli olursun dogum doktorunu uyarirsin.beterinden korusun RABBIM...

eilenn eilenn çok geçmiş olsun canım benim de kalp kapakçıklarım tam kapanmıyor,dolaşım tamamlanmadan kan geri kaçıyor,Allah'ıma şükürler olsun ilaçla senelerdir idare ediyorum,kendini yormamalısın,yediklerine dikkat etmelisin be en önemlisi de stresten uzak durman gerekiyor ama o son söylediğimi henüz ben beceremedim.Hangi kapaklar tam çalışmıyor canım?aort kapağı değilse o kadar sıkıntı yok,Rabbim şifa versin tatlım

Kızlar çok ama çok teşekkür ederim iyiki varsınız nasıl güzel moral oldunuz bana Allah razı olsun hepinizden
Rabbim nerde şifa bekleyen varsa mübarek gün hürmetine şifalar versin inşallah

Avrenim Avrenim canım ben yapı olarak agresifim şuan kendimi esmalar ile dualar ile sakinleştirmeye çalışıyorum.. Stresle baş edebilirmiyim hiç bilmiyorum hergün evden işe 3 vesait gidiyorum trafikte stressiz durmak mümkün değil.. Doktor yetmezlik minimal seviyede dedi ama hangi kapak olduğunu söylemedi sanırım hatırlamıyorum çünkü bi ilaçta vermedi 6 ay sonra gel bekliyorum dedi..

OKUMALARA PAZARTESİ BAŞLIYORUZ

ACİL DURUMU OLUP İLK SIRALARA GEÇMEK İSTEYEN OLABİLİR LÜTFEN PAZARTESİDEN ÖNCE OKUMA YAPILMASIN

HANIMLAR LİSTEMİZİN DAHA DÜZENLİ İLERLEMESİ İÇİN BİR KAÇ KURALIMIZ OLACAK

* HAFTASONU OKUMA YAPILMACAK (KENDİMDE GİREMEDİĞİM İÇİN SIRASI HAFTA SONUNA GELEN ARKADAŞLARIMIN İSMİNİ YAYINLAYAMIYORUM VE İÇİM RAHAT ETMİYOR)
* HERGÜN SIRADAKİ ARKADAŞIMIZA 100 ADET OKUNACAK
* EN FAZLA 5 KİŞİ ALDIM VE SONRASINDA OKUDUM DİYE BİLDİRİM YAPILACAK
* 2 GÜNDEN FAZLA MAZERET BELİRTMEDEN BİLDİRİM YAPMAYAN LİSTEDEN ÇIKARTILACAK

DUAMIZ: RABBİ HEBLİ MİN LEDÜNKE ZÜRRİYETEN TAYYİBETEN İNNEKE SEMİUD DUA"Okuyoruz.
Meali: Rabbim bana kendi katından tertemiz ve mübarek bir zürriyet ihsan et.Şüphe yok ki, sen duaları işitensin.

(REGLİYKEN OKUNABİLİR)

1. nazah35 nazah35 (NAZLI)
  2. dnzderya dnzderya
  3. demet1973 demet1973 (BUKET)
  4. G guzbahar
  5. S sngl35
  6. saydin78 saydin78 (SEVDA)
  7. fatihpepe fatihpepe
  8. tubatesbih tubatesbih
  9. Avrenim Avrenim (EBRU)
  10. M meleek9090
  11. eilenn eilenn (AYLİN)
  12. Neseli_Hatun Neseli_Hatun
  13. @ebrukkkk
  14. K KZLCHMM06
  15. @yagmur559
  16. rosebady rosebady (AYŞE)
  17. mrym5579 mrym5579
  18. Cilekkokusu12345 Cilekkokusu12345
  19. whiterose00 whiterose00
  20. @Ilaymilya
  21. @Gojiberries
  22. @Ecrin ensar bebek_elif (ELİF)
  23. Ay12live Ay12live (LEYLA)
  24. @avucdolusudua (BERFİN)
  25. TEKPRENSES TEKPRENSES
  26. sunnycat sunnycat (ÖZLEM)
  27. Hilalozt Hilalozt
  28. masal01010 masal01010
  29. M MrtHatice
  30. seyhancvn seyhancvn (HÜSNİYE KIZI SEYHAN)
  31. GURBET KUSU GURBET KUSU (AYŞE)
  32. veram veram
  33. ecrin87 ecrin87
  34. Lale kozan Lale kozan (VEYSİYE)
  35. R Ruzgarmasal
  36. @blondgunes
  37. Luna28 Luna28 (AYSUN)
  38. B belovedone
  39. M melek-bebekim
  40. ARIKADIN ARIKADIN
  41. Hayata_umutla Hayata_umutla

OKUMALARA PAZARTESİ BAŞLIYORUZ

ACİL DURUMU OLUP İLK SIRALARA GEÇMEK İSTEYEN OLABİLİR LÜTFEN PAZARTESİDEN ÖNCE OKUMA YAPILMASIN

HANIMLAR LİSTEMİZİN DAHA DÜZENLİ İLERLEMESİ İÇİN BİR KAÇ KURALIMIZ OLACAK

* HAFTASONU OKUMA YAPILMACAK (KENDİMDE GİREMEDİĞİM İÇİN SIRASI HAFTA SONUNA GELEN ARKADAŞLARIMIN İSMİNİ YAYINLAYAMIYORUM VE İÇİM RAHAT ETMİYOR)
* HERGÜN SIRADAKİ ARKADAŞIMIZA 100 ADET OKUNACAK
* EN FAZLA 5 KİŞİ ALDIM VE SONRASINDA OKUDUM DİYE BİLDİRİM YAPILACAK
* 2 GÜNDEN FAZLA MAZERET BELİRTMEDEN BİLDİRİM YAPMAYAN LİSTEDEN ÇIKARTILACAK

DUAMIZ: RABBİ HEBLİ MİN LEDÜNKE ZÜRRİYETEN TAYYİBETEN İNNEKE SEMİUD DUA"Okuyoruz.
Meali: Rabbim bana kendi katından tertemiz ve mübarek bir zürriyet ihsan et.Şüphe yok ki, sen duaları işitensin.

(REGLİYKEN OKUNABİLİR)

1. nazah35 nazah35 (NAZLI)
  2. dnzderya dnzderya
  3. demet1973 demet1973 (BUKET)
  4. G guzbahar
  5. S sngl35
  6. saydin78 saydin78 (SEVDA)
  7. fatihpepe fatihpepe
  8. tubatesbih tubatesbih
  9. Avrenim Avrenim (EBRU)
  10. M meleek9090
  11. eilenn eilenn (AYLİN)
  12. Neseli_Hatun Neseli_Hatun
  13. @ebrukkkk
  14. K KZLCHMM06
  15. @yagmur559
  16. rosebady rosebady (AYŞE)
  17. mrym5579 mrym5579
  18. Cilekkokusu12345 Cilekkokusu12345
  19. whiterose00 whiterose00
  20. @Ilaymilya
  21. @Gojiberries
  22. @Ecrin ensar bebek_elif (ELİF)
  23. Ay12live Ay12live (LEYLA)
  24. @avucdolusudua (BERFİN)
  25. TEKPRENSES TEKPRENSES
  26. sunnycat sunnycat (ÖZLEM)
  27. Hilalozt Hilalozt
  28. masal01010 masal01010
  29. M MrtHatice
  30. seyhancvn seyhancvn (HÜSNİYE KIZI SEYHAN)
  31. GURBET KUSU GURBET KUSU (AYŞE)
  32. veram veram
  33. ecrin87 ecrin87
  34. Lale kozan Lale kozan (VEYSİYE)
  35. R Ruzgarmasal
  36. @blondgunes
  37. Luna28 Luna28 (AYSUN)
  38. B belovedone
  39. M melek-bebekim
  40. ARIKADIN ARIKADIN
  41. Hayata_umutla Hayata_umutla
tatlım beni listenin ortalarına alacaksın değil mi :)

X