Evlat sahibi olmak için Hz.Zekeriyanın Duası

arkadaslar aeroplain arkadasimiz devam edemeyecekmis regl donemindeymis ben bilemedim ne yapacagimi bi oneriniz varmi yardimci olursaniz sevinirim

arkadaslar aeroplain arkadasimiz devam edemeyecekmis regl donemindeymis ben bilemedim ne yapacagimi bi oneriniz varmi yardimci olursaniz sevinirim

basakcim bu dua adetliykende okunuyor bu zamana kadar hep okuduk ara veren arkadas da okuya bilir sonusta bu bir dua.hz.Zekeriyyanin duasi ayet felan deyil bildigim kadariyla........bu arada ben blowhole nin duasinida okudum canim

basakcim bu dua adetliykende okunuyor bu zamana kadar hep okuduk ara veren arkadas da okuya bilir sonusta bu bir dua.hz.Zekeriyyanin duasi ayet felan deyil bildigim kadariyla........bu arada ben blowhole nin duasinida okudum canim

canim bu dua degil ayet ama benim bildigim zikir seklinde okuyabilirsin ve okudukda ama arakadasimiz okunmayacagini o yuzden devam edemeyecegini soyledi...tamam canim allah kabul etsin ins

nekadarzor icin

27-28 kasım

1.başak2569:eek:kudu
2.tulay_20
3.flzask2003:eek:kudu
4.bahar85
5.nekadarzor:eek:kudu
6.blowhole25:eek:kudu
7.Aeroplain

blowhole25 icin

29-30

1.başak2569
2.tulay_20
3.flzask2003
4.bahar85
5.nekadarzor:eek:kudu
6.blowhole25
7.Aeroplain

canim bu dua degil ayet ama benim bildigim zikir seklinde okuyabilirsin ve okudukda ama arakadasimiz okunmayacagini o yuzden devam edemeyecegini soyledi...tamam canim allah kabul etsin ins

ozaman eyer kendisini iyi hissetmiyosa adetliyken okuyunca.adeti bittikten sonra okusun o zamana kadar zaten biz listeyi tamamlamis oluruz onada yardim ederiz.ama bu zamana kadar biz hep okuduk adetliyken de benimboyle bionerim var canim

ozaman eyer kendisini iyi hissetmiyosa adetliyken okuyunca.adeti bittikten sonra okusun o zamana kadar zaten biz listeyi tamamlamis oluruz onada yardim ederiz.ama bu zamana kadar biz hep okuduk adetliyken de benimboyle bionerim var canim

Evet canim arkadasimiz adet doneminden sonra dualara devam edebilecegini soyledi

nekadar zor kardeşimizin dualarıda tamam.rabbim en kısa zamanda daralan gönlüne ferahlar getirsin inşallah.amiinn

sanırım en yavaş giden grup biziz.. gamzesar için 700 tane okumuştum devamını okuyamadım hasta oldumm.. veeee tüp bebek startına başladım. bugün ilk iğnelerimi vuruldum..

ayy canımm çok sevindim inş. sonu hayırlı evlatlı olur tatlım. bu arada hasta derken adet i kastediyorsan okuyabilirsin canım geçmiş sayfalarda bunu bende sormuştum okunabiliyormuş bi hoca hanım söylemişti için rahat olsun.
Bu arada ben hem Esma hemde Gamze için okudum haberiniz olsun

Esma için...

1.esma =okudu
2.gamzear =okudu
3.EFIRES = okudu
4.kabakciceği
5.sebilem =okudu
6.mirror1981 =okudu
7.keyfimbilir= okudu

gamzear için............

1.esma =okudu
2.gamzear
3.EFIRES =700 tane okudu
4.kabakciceği
5.sebilem =okudu
6.mirror1981 =okudu
7.keyfimbilir

23-24 Kasım Cuma-Cumartesi RomaRoma için okuyoruz. Rabbim kabul etsin.

1.mrvb......................okudu
2.deniz1717...............okudu
3.RomaRoma..............okudu
4.gnshusna...............okudu
5.gunslinger..............okudu
6.blk10.....................okudu
7.askbebek...............okudu

Rabbim kabul etsin inş.:)

25-26 Kasım Pazar-Pazartesi gnshusna için okuyoruz. Rabbim kabul etsin.

2.deniz1717...............okudu
3.RomaRoma..............okudu
4.gnshusna...............
5.gunslinger..............
7.askbebek...............okudu

gunslinger ve gnshusna kaldı ama arkadaşlar tamamlıyorlar :))

Son düzenleme:
:KK43:((ben gnslıngere gectım 500 okudum yarın bıtırırım.nıye bu kadar yavas gıdıyor ki.2 gunde bır kısıye okunacaktı

canım geç kalmıyor sadece bazı arkadaşlar her zaman nete girip haber veremiyorlar bana geç haber vereceklerini bildirdiler, yine iki günde bir kişiye okunuyor:)) Sen çok hızlısın sana ekstra teşekkürler:))))

27-28 Kasım Salı-Çarşamba gunslinger için okuyoruz. Rabbim kabul etsin.

2.deniz1717...............
3.RomaRoma..............
7.askbebek...............

Arkadaşlar merhaba dualarıza benide katarsanız sevinirim. Bende dua edebilirim.

2 yıldır bebeğime kavuşamadım ama ne isyanım var nede Allahtan umudumu kestim. Rabbim istesin herşey olur. şimdiden teşekkürler.

27-28 Kasım Salı-Çarşamba gunslinger için okuyoruz. Rabbim kabul etsin.

2.deniz1717...............
3.RomaRoma..............
7.askbebek...............

merve tatlım ben gunslinger için okudum allah kabul etsin rabbim tez vakitte hayırlı evlat versin amin

X