Evlat sahibi olmak için Hz.Zekeriyanın Duası

canım bende bu internet sitesinde buldum birazdan yapacağım tadı nasıl olur bilmiyorum :KK43:

Hamilelikte Çörek Otu - Çörek Otu

sonra kullanan bir arkadaşa sordum aynısını uyguladığını söyledi birde her gün bir tane incir yemiş :)))

bilmiyorum dogrudur ozaman benim tarcinla pek aram yok zaten ama arkadas bana 2 y kasigi bala yarim cay kasigi koy demisti ve o sekilde dahi zorlandim yemekte ...evet incirde cok iyi sen 2 3 tane incir ye gunluk bence bu seferde az olmus :))))

tatlım ama ben senin için okudum allah kabul etsin amin

Ağzına yüreğine sağlık canım Allah razı olsun :))

19-20 Kasım Pazartesi-Salı MRVB için

1.mrvb......................okudu
2.deniz1717...............okudu
3.RomeRoma..............okudu
4.gnshusna...............okudu
5.gunslinger..............tamamlıyor
6.blk10....................okudu
7.askbebek...............okudu

gunslinger canım yalnız senin tamamlaman kaldı zorlandıysan eksik sayısını söyle sana yardım edebilirim haber bekliyorum :))

bilmiyorum dogrudur ozaman benim tarcinla pek aram yok zaten ama arkadas bana 2 y kasigi bala yarim cay kasigi koy demisti ve o sekilde dahi zorlandim yemekte ...evet incirde cok iyi sen 2 3 tane incir ye gunluk bence bu seferde az olmus :))))

canım ben incir kürü de uyguluyorum zaten onu yapmasamda olur gibi geliyor bende biraz önce yaptım dediğin gibi pek iç açıcı bir tadı yok bu bebişler için neler yapıyoruz neler daha fazla nazlanmazlar inşallah :)))

ben basak icin 1000 adet okudum Allah kabul etsin cifter cifter bebisler versinde.annelerini uyutmasinlar

canım ben incir kürü de uyguluyorum zaten onu yapmasamda olur gibi geliyor bende biraz önce yaptım dediğin gibi pek iç açıcı bir tadı yok bu bebişler için neler yapıyoruz neler daha fazla nazlanmazlar inşallah :)))

evet dedigin giib kuru uyguluyorsan yemenede gerek yok gercekten canim ya gecen oyle dedim arkadasima benim ve benim gibi arkadaslarin anneligide bebekleride digerlerine gore baska olmali biz nelere katlanyoruz neler cekiyoruz ama onlar istiyoruz dediklerinde bebek sahibi olabiliyorlar bide hani bazilari derler ay kocam ceketini dahi uzerime atsa hamile kaliyorum diyee 3 yildir o ceket olayini dusunuyorum:):):):):):)

ben basak icin 1000 adet okudum Allah kabul etsin cifter cifter bebisler versinde.annelerini uyutmasinlar

saol canim allah razi olsun isteyen dileyen herkese hepimize bebislerimizi ihsan etsin ins varsin uyumayalim yeter zaten cok uyudum tatillerde 12 13 gormeden uyanmam olsunda 4te 5te uyandirsin:):)

nisabu canım mesaj atmışsın sana cevap yazdım ama sanırım gitmedi.. canım listeyi yaptınmı kaç kişi var.. günde 1000 tane okumaya çalışacağım canım.. biraz daha as olsa sanki kolay olurdu.. bide ben kendim içinde kendim başlamıştım 3000 tne okudum şimdiye kadar...

Canım ekliyorum seni listeye 2 günde 1000 adet bu arada,arkadaşlarla sanada okuyacaz nasılsa,hatta nerdeyse her hafta okunacak çünkü 7 kişilik gruplar yaptım bu 7 kişi birbirine okuyacak 40 kişi nin bitmesine gerek kalmadan daha çok okunmuş olacak..

ben başak kardeşimizin duasını okudum.Rabbim en kısa zamanda yüzünü güldürüp göbüşünü doldursun inşallah :)

19-20 kasım

1.başak2569:eek:kudu
2.tulay_20
3.flzask2003:eek:kudu
4.bahar85
5.nekadarzor
6.blowhole25
7.Aeroplain

Son düzenleme:
21-22 kasım

1.başak2569:eek:kudu
2.tulay_20
3.flzask2003:eek:kudu
4.bahar85
5.nekadarzor
6.blowhole25
7.Aeroplain

بِسْــــــــــــــــــــــمِ اﷲِارَّحْمَنِ ارَّحِيم

RABBİ HEBLİ MİN LEDÜNKE ZÜRRİYETEN TAYYİBETEN İNNEKE SEMİUDDUA

Yeni listemizi hazırladım kızlar bu sefer daha farklı oldu,7 şer kişilik gruplar oluşturdum,kim hangi gruptaysa o grupta ilk kişiden başlayarak iki günde 1000 adet okuyacak,1 haftada biter inşaallah,hem nerdeyse her hafta okunmuş olacak dua diğer listede 40 kişide sadece 1 kere sıra gelmişti böyle daha fazla okunacak ve inşaallah daha çok hamişimiz olacak mesela ben kuzey arkadaşımın listesindeyim bugün ona 1000 adet okuyacağım gibi yine listemiz oturana kadar bir kaç gün aksama olur gibi ama şimdiden başlayan arkadaşlarım var,Rabbim hepinizin yüzünü güldürsün

1.MRVB
2.deniz1717
3.RomeRoma
4.gnshusna
5.gunslinger
6.blk10
7.askbebek

1.KUZEY28
2.umut99
3.Ayse035
4.nisanbu
5.sebilem
6. mirror1981
7.mavimenekşe

1.BAŞAK2569 grubu
2.tulay_20
3.flzask2003
4.bahar85
5.nekadarzor
6.blowhole25
7.Aeroplain

1.ESMA grubu
2.gamzear
3.EFIRES
4.
5.
6.
7.

evet dedigin giib kuru uyguluyorsan yemenede gerek yok gercekten canim ya gecen oyle dedim arkadasima benim ve benim gibi arkadaslarin anneligide bebekleride digerlerine gore baska olmali biz nelere katlanyoruz neler cekiyoruz ama onlar istiyoruz dediklerinde bebek sahibi olabiliyorlar bide hani bazilari derler ay kocam ceketini dahi uzerime atsa hamile kaliyorum diyee 3 yildir o ceket olayini dusunuyorum:):):):):):)

canım ceket olayı birde kaza olayı var, bu üçüncü kaza ile oldu falan diyolar nasıl bir kaza bende onu çözmeye çalışıyorum 6-7 aydır :KK43:(( neyse biz Allahın sevgili kullarıyız Allahım dua istiyor. Sonuçta vermeyecek olsa bu dualarla karşılaşıp bu duaları etmemizide nasip etmez öyle düşünelim :)))

ESMACVS :nazar:
SWEETEE :nazar:
ASİSELCAN :nazar:
SUZAN6638 :nazar:
AYBİSH :nazar:
HUMESA :nazar:
CLASS :nazar:
bu arkadaşlar hamile var mı listeye katılmak isteyen :emir_bebek:

:KK49: :KK49: :KK49: :KK49: :KK49: :KK49: :KK49:

بِسْــــــــــــــــــــــمِ اﷲِارَّحْمَنِ ارَّحِيم

rabbi hebli min ledünke zürriyeten tayyibeten inneke semiuddua

yeni listemizi hazırladım kızlar bu sefer daha farklı oldu,7 şer kişilik gruplar oluşturdum,kim hangi gruptaysa o grupta ilk kişiden başlayarak iki günde 1000 adet okuyacak,1 haftada biter inşaallah,hem nerdeyse her hafta okunmuş olacak dua diğer listede 40 kişide sadece 1 kere sıra gelmişti böyle daha fazla okunacak ve inşaallah daha çok hamişimiz olacak mesela ben kuzey arkadaşımın listesindeyim bugün ona 1000 adet okuyacağım gibi yine listemiz oturana kadar bir kaç gün aksama olur gibi ama şimdiden başlayan arkadaşlarım var,rabbim hepinizin yüzünü güldürsün

1.mrvb
2.deniz1717
3.romeroma
4.gnshusna
5.gunslinger
6.blk10
7.askbebek

1.kuzey28
2.umut99
3.ayse035
4.nisanbu
5.sebilem
6. Mirror1981
7.mavimenekşe

1.başak2569 grubu
2.tulay_20
3.flzask2003
4.bahar85
5.nekadarzor
6.blowhole25
7.aeroplain

1.esma grubu
2.gamzear
3.efıres
4.
5.
6.
7.

cnm beni unutmaa:KK43:((

canım benim yaa nasıl unuturum ben seni :KK43: seni hemen sebilemin yerine alıyorum canım mervenin grubuna çalışkankar grubu orası :KK1: Sebilemden haber yok çünkü,hemen okumaya başla canım sen :21:

ah cnm ben saol:)))
şimdi nasıl yapıyoz anlamadım pek çok giremiyorum da
1000 er tanemi okuyoz sadece 1000 mi anlamadım:-)(

X