Evlat sahibi olmak için Hz.Zekeriyanın Duası

Benim adım Aylin kusura bakma ama Halim yok ancak 400 okuyabildim

ağzına yüreğine sağlık canım sorun değil yarın tamamlarsın :)

1.mrvb...................okudu
2.deniz1717........400 okudu tamamlayacak
3.RomeRoma
4.gnshusna
5.gunslinger
6.blk10..................okudu
7.askbebek

tamam ben kendi ismimi mail atarım .. canım bugün okuamayacağım hepsini büyük ihtimal inşallah yarın tamamlıycam..

haberini bekliyorum canım :))

3.RomeRoma
4.gnshusna
5.gunslinger..........tamamlıyor
7.askbebek

nisanbu'cum tülay arkadaşımız paylaşmıştı önceki sayfalarda yeni katılan arkadaşlarımız için paylaşmak istedim.

BAGISLAMA DUASI...

YARABBI YARABBİ YARABBİ... Çekmiş oldugumuz tesbihatların hasıl olan sevaplarını Evvela Peygamber Efendimiz S.a.v mın ruhuna onun al ve asabı kiramına ehli beytine ilk peygamberimiz hz. Adem as. ve son peygamberimiz muhammed mustafa s.a.v min Ruhlarına ve bu ikisi arasında her ne kadar peygamber gelip geçmişse onlarında ruhlarına hediye eyledik sen hasıl eyle alimlerimizin,abit
şehitlerimizin,şuhedalarımızın,evliyalarımızın,emb iyalarımızın ve bir Cümle Allah dostlarının ruhlarına hediye eyledik sen şuan için haberdar eyle...
ve kardşmiz <misal> elif her ne sıkıntı ve dilegi için okuttuysa onun dilegni kabul sıkıntısını affeyle.ve yeryüzünde ne kadar sıkıntısi olan mümin ve mümine kardşmz varsa onlarında sıkıntısını affeyle..amin amin amin
ÇEKILEN TESBIHATLARIN OKUNAN DUALARIN BAGŞLAMA DUASINI BÖYLE YAPALIM KARDŞLERİM

nisanbu canim gercekten sunu iki gunmu yapsak zor oluyor boyle cunku kendi cektgim tesbihatlar falanda var tabi yinede siz bilirsiniz benimki sadece bi oneri fakat bence kendimizi zorlamadan gonul rahatligiyla okusak daha iyi olacagini dusunuyorum bu arada benim ismim fatos arkadaslar

canim toplam 7000 kere mi her gun 7000 kere mi

7000 kere oldugunu hangi kaynaktan ogrendin bi de...

ben de okucam da cocuk icin...

eğer kusura bakmazsan bu tesbihatı 2 günde yapalım nasıl olur.bana da ağır gelmeye başladı.bide çalıştığımdan pek fırsat olmuyor.sen nasıl istersen canım.kırılmak darılmak yok olur mu tatlım.eğer kabül edilmezse mecbur devam etmeye çalışacağım.yada birazınıda eşime okuturum.

nisanbu canim gercekten sunu iki gunmu yapsak zor oluyor boyle cunku kendi cektgim tesbihatlar falanda var tabi yinede siz bilirsiniz benimki sadece bi oneri fakat bence kendimizi zorlamadan gonul rahatligiyla okusak daha iyi olacagini dusunuyorum bu arada benim ismim fatos arkadaslar

Canım ben kendim dedim bin okuyalım diye ama bende yetiştiremedim ya :KK1: tamam canım dediğin gibi 2 gün olsun olsun canım

eğer kusura bakmazsan bu tesbihatı 2 günde yapalım nasıl olur.bana da ağır gelmeye başladı.bide çalıştığımdan pek fırsat olmuyor.sen nasıl istersen canım.kırılmak darılmak yok olur mu tatlım.eğer kabül edilmezse mecbur devam etmeye çalışacağım.yada birazınıda eşime okuturum.

Canım yaaa olurmu kırılmak darılmak hepimiz kardeşiz burda ve tabi söyleyeceksiniz dediğiniz gibi canım bir güne yetişmiyor 2 günde rahat rahat okuyalım..

canim toplam 7000 kere mi her gun 7000 kere mi

7000 kere oldugunu hangi kaynaktan ogrendin bi de...

ben de okucam da cocuk icin...

bana bu duayı vck arkadaşım göndermişti günde 7000 yazıyo ama tek başına bu çok zor bizde 1000 tane paylaştık kızlarla okumak istersen ekleyebilirim..

bende dün merveb arkadasım için okudum 1000 adet...

yalnız kim nasıl okuyor belli değil karışıklık olacak bence kime ne kadar okundugunu göremiycez belkide hiç

liste çok güzel olmuş canım..
hem hızlı ilerlemesi, hem takip etmesi açısından daha rahat olacak gibi duruyo..
ellerin dert görmesin..

canım çok sağol haber verdiğin için.. :KK9:
ve bu gün benim günüm olduğu için.. :KK9:
yarın doğum günüm, bu gün bana dua okunuyo.. :KK52:
böyle güzel dualarla yapılan bir başlangıçla inşallah her açıdan güzel bir yıl olur benim için.. :nazar::49Allah senden ve yürekten okuyan tüm arkadaşlarımdan razı olsun..:KK16:
Dilerim en kısa zamanda hepimiz ereriz muradımıza.. :KK49::KK49::KK49:

Canım doğum günün kutlu olsun ozaman :81: İnşaalla bu yeni yaşın sana annelik duygusunu yaşatır :KK49: :KK49: :KK49:
:emir_bebek: :emir_bebek: :emir_bebek: :emir_bebek: :emir_bebek: :emir_bebek: :emir_bebek:

&#1576;&#1616;&#1587;&#1618;&#1600;&#1600;&#1600;&#1600;&#1600;&#1600;&#1600;&#1600;&#1600;&#1600;&#1600;&#1600;&#1600;&#1600;&#1600;&#1600;&#1600;&#1600;&#1600;&#1600;&#1600;&#1600;&#1605;&#1616; &#1575;&#65010;&#1616;&#1575;&#1585;&#1617;&#1614;&#1581;&#1618;&#1605;&#1614;&#1606;&#1616; &#1575;&#1585;&#1617;&#1614;&#1581;&#1616;&#1610;&#1605;

RABBİ HEBLİ MİN LEDÜNKE ZÜRRİYETEN TAYYİBETEN İNNEKE SEMİUDDUA

Yeni listemizi hazırladım kızlar bu sefer daha farklı oldu,7 şer kişilik gruplar oluşturdum,kim hangi gruptaysa o grupta ilk kişiden başlayarak hergün 1000 adet okuyacak,1 haftada biter inşaallah,hem nerdeyse her hafta okunmuş olacak dua diğer listede 40 kişide sadece 1 kere sıra gelmişti böyle daha fazla okunacak ve inşaallah daha çok hamişimiz olacak mesela ben kuzey arkadaşımın listesindeyim bugün ona 1000 adet okuyacağım gibi yine listemiz oturana kadar bir kaç gün aksama olur gibi ama şimdiden başlayan arkadaşlarım var,Rabbim hepinizin yüzünü güldürsün

1.MRVB
2.deniz1717
3.RomeRoma
4.gnshusna
5.gunslinger
6.blk10
7.askbebek

1.KUZEY28
2.umut99
3.Ayse035
4.nisanbu
5.sebilem
6. mirror1981
7.mavimenekşe

1.BAŞAK2569 grubu
2.tulay_20
3.flzask2003
4.bahar85
5.nekadarzor
6.
7.

Son düzenleme:

yalnız kim nasıl okuyor belli değil karışıklık olacak bence kime ne kadar okundugunu göremiycez belkide hiç

Allah kabul etsin canım,nasıl karışıklık olacak anlamadım,sonuçta sen sadece grubundan sorumlusun bir kağıda yaz grubundaki kızların isimlerini,onlara okudukçe burda haber ver merve arkadaşım listeyi takip edecek merak etme ..kimin kime okuduğu belli olacak :KK34:

yeni dua paylaşımından yeni haberim oldu. bugün bitiremesem de yarın inşallah yazarım hemen bitirdiğimde.. Hepimizin dua grupları hayırlı olsun:KK34:

canım benim dua ederken içime sinmeyen bir durum var. herkese nicki ney ise o isimle sua ediyoruz. gruplar kendi arasında gerçek isimlerini verse o isimlere dua etsek daha güzel olmaz mı? mesajla atabiliriz aslında isimleri birbirimize? ne dersiniz ??

Canım hoşgeldin topiğimize :81: tamam dediğin gibi yapalım canım herkes ismini grup başkanına söylesin :KK1:

Allah kabul etsin canım,nasıl karışıklık olacak anlamadım,sonuçta sen sadece grubundan sorumlusun bir kağıda yaz grubundaki kızların isimlerini,onlara okudukçe burda haber ver merve arkadaşım listeyi takip edecek merak etme ..kimin kime okuduğu belli olacak :KK34:

öyle diyorsan öyle olsun canım...şimdiii dün merveb arkadasımızın günüydü ama grubun çogu okumamış gözüküyor...eee bugün deniz 1717 arkadasımızın sırası ona geçilecekmi geçilmeyecekmi..bilmiyorum ya bana karıştı gibi geldi ama devam ettikçe düzelir heralde

öyle diyorsan öyle olsun canım...şimdiii dün merveb arkadasımızın günüydü ama grubun çogu okumamış gözüküyor...eee bugün deniz 1717 arkadasımızın sırası ona geçilecekmi geçilmeyecekmi..bilmiyorum ya bana karıştı gibi geldi ama devam ettikçe düzelir heralde

Evet canım o konuda haklısın bu sistem oturana kadar bu böyle gider canım zaten artık 2 günde okuyacağız 1000 taneyi sende sıkıştırma kendini,sen bizim ilk başladığımızda bizi görmeliydin 30 kişiydik,tam 7000 ni 30 a bölüyorum herkes şu kadar okuyacak diyorum ertesi gün başka arkadaşımız katılmak istiyo hoop ertesi gün 7000 ni 31 e böl sayı yine değişiyo kızlar isyan ettiydi ertık hergün değişecek mi sabit sayı olsun dye :KK1:o zaman acemiydim oturtana kadar neler çektik :KK1: ama dediğim gibi bu sistemde ilk hafta böyle olur ama sonra takır takır işler gider, sen diğer arkadaşa okumaya geçebilirsin canım :21:

Mrveb icin okudum 1000 tane canim yarinda dier arkadasa okuycam ins.

ağzına yüreğine sağlık canım :)

3.RomeRoma
4.gnshusna...........okudu
5.gunslinger..........tamamlıyor
7.askbebek

ağzına yüreğine sağlık canım :)

1.mrvb......................okudu
3.RomeRoma.............okudu
4.gnshusna..............okudu
5.gunslinger.............tamamlıyor
6.blk10....................okudu
7.askbebek

X