Evlat sahibi olmak için Hz.Zekeriyanın Duası

kızlar 1.5 senenin ardından dualarınızında vesilesiyle hamileyim ................ nisanbu canım allah senden razı olsun bütün dua eden arkadaşlardan razı olsun rabbim bütün isteyenlere en yakın zamanda nasip etsin çok bekletmesin .....bende çikolata kisti vardı doktor hamile kalamazsın demişti ama hepsi boş Allahım ol dedikten sonra oluveriyor ..................yeterki umutla ve sabırla bekleyelim şimdi sizde ricam lütfen dua edide rabbim sağlıklı hayırlı evlat nasib etsin

kızlar 1.5 senenin ardından dualarınızında vesilesiyle hamileyim ................ nisanbu canım allah senden razı olsun bütün dua eden arkadaşlardan razı olsun rabbim bütün isteyenlere en yakın zamanda nasip etsin çok bekletmesin .....bende çikolata kisti vardı doktor hamile kalamazsın demişti ama hepsi boş Allahım ol dedikten sonra oluveriyor ..................yeterki umutla ve sabırla bekleyelim şimdi sizde ricam lütfen dua edide rabbim sağlıklı hayırlı evlat nasib etsin

hayırlı olsun canım hepimiz yazalım inşallah buraya bu güzel haberi :KK9::KK9::KK9:

canım ben class yerine okuduğumu bitirsim aynı listeden (İMLERİ ve NEKADARZOR) vck yerinede okuyorum :)

Heyecandan kaç kere yazmışım ya cevap olarak :KK1:

Son düzenleme:

................................

Son düzenleme:

Canım gözünaydın senin adına çok sevindim gerçekten,inşaalah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin Rabbim darısı isteyen bütün arkadaşlarımın ve benim başıma inşaallah..:21: Ne olursa olsun Allah tan ümit kesilmez,bizler yeterki istemesini bilelim..

Son düzenleme:
aynen öle değişiklik olsun bakalım :)
nisanbucum kendim de meryem suresini okuyorum bgn okudum bitirdim tam kuranı kapatırken camın önüne bir serçe kondu baktı baktı uçtu gitti çok duygulandım belki bebeğimin müjdesidir inşallah hamileyimdir duaları okudukça umutlanıyorum. Paylaştığın için Allah razı olsun sayılı okumamın dışında da bu tesbihat dilimden düşmüyor hiç gece uyanıyorum bi bakıyorum bunu çekiyorum Allah razı olsun. Bu ay önümüzdeki ay olmasa bile bir gün olacak elbette bgn içime öyle doğuyor. İnşallah tüm isteyenler versin Rabbim :)

Canım benim yaa inşaallah öyledir tatlım bu topikde o kadar çok emeğin var ki inşaallah Rabbim emeklerini boş çevirmesin tatlım ettiğin bütün dualar kabul olsun inşaallah,sayısını hesaplamadan okudun herkese inşaallah ayın 22 nde senden güzel haber bekliyorum :KK34:

بِسْــــــــــــــــــــــمِ اﷲِارَّحْمَنِ ارَّحِيم

RABBİ HEBLİ MİN LEDÜNKE ZÜRRİYETEN TAYYİBETEN İNNEKE SEMİUDDUA

İMLERİ ve NEKADARZOR bugün dualarımız sizin için Rabbim hayırlısıyla tez vakitte yavrunuzu sizlere kavuştursun inşaallah..

-yandew------------------175+175----------------->OKUDU
-ironik-------------------- 175+175----------------->OKUDU
-esmacvs -----------------175+175------------- --->OKUDU
-class-------------------- 175+175----------------->merve okudu..
-mavimenekşe ---- ------- 175+175---------------->OKUDU
-vck----------------------175+175------------------>merve okudu..
-burcu81----------------- 175+175------------------>OKUDU
-nisanbu------------------175+175------------------>OKUDU
-bahar85------------------175+175------------------>OKUDU
-flzask2003--------------- 175+175------------------>OKUDU
-esma---------------------175+175------------------>OKUDU
-humesa-------------------175+175------------------>OKUDU
-mirror1981----------------175+175------------------>OKUDU
-aybish--------------------175+175------------------>romaroma okudu...
-nazlıefe-------------------175+175----------------->OKUDU
-sebilem------------------- 175+175----------------->OKUDU
-atlanta--------------------175+175----------------->OKUDU
-tulay_20-------------------175+175----------------->OKUDU
-blowhole25-----------------175+175----------------->OKUDU
-kader1982-----------------175+175----------------->OKUDU
-nevalee--------------------175+175----------------->
-sekercik--------------------175+175----------------->OKUDU
-sweetee------------------- 175+175----------------->
-gunslinger------------------175+175----------------- >OKUDU
-bangi-----------------------175+175----------------->OKUDU
-başak2569------------------175+175----------------->OKUDU
-Pıtırcık_43------------------ 175+175----------------->OKUDU
-askbebek------------------- 175+175----------------->OKUDU
-cemrem29------------------ 175+175----------------->OKUDU
-mrvb----------------------- 175+175---------------- ->OKUDU
-alya-taha------------------ 175+175------------------>OKUDU
-aruna---------------------- 175+175------------------>OKUDU
-Ayse035--------------------175+175------------------>OKUDU
-Kuzey28--------------------175+175------------------>OKUDU
-imleri-----------------------175+175------------------>OKUDU
-nekadarzor----------------- 175+175------------------>OKUDU
-asiselcan-------------------175+175------------------->OKUDU
-müge!!---------------------175+175------------------->merve okudu(önceden okumuşsun canım)
-zerbas ---------------------175+175------------------->OKUDU
-suzan6638-----------------175+175------------------->OKUDU
TOPLAM: 7000

Hepinizin güzel haberlerini duyunca çok mutlu oluyorum inşaallah bu sayı çoğalır burda yazmayı unutmayın olur mu :KK49:

ESMACVS :nazar:
SWEETEE :nazar:
ASİSELCAN :nazar:
SUZAN6638:nazar:
AYBİSH :nazar:
HUMESA :nazar:
bu arkadaşlar hamile var mı listeye katılmak isteyen :KK1:

:KK49: :KK49: :KK49: :KK49: :KK49: :KK49:

Hepinizin güzel haberlerini duyunca çok mutlu oluyorum inşaallah bu sayı çoğalır burda yazmayı unutmayın olur mu :KK49:

ESMACVS :nazar:
SWEETEE :nazar:
ASİSELCAN :nazar:
SUZAN6638:nazar:
AYBİSH :nazar:
HUMESA :nazar:
bu arkadaşlar hamile var mı listeye katılmak isteyen :KK1:

:KK49: :KK49: :KK49: :KK49: :KK49: :KK49:

arkadaşlar salı günü aşılamam var beni yerime de okurmusunuz

arkadaşlar bende bu duayı çok okurdum.hemde her an evde iş yaparken çarşıdayken her an kalbimden okurdum çok şükürki Rabbim dualarımı kabul etti ikizlerim oldu.darısı hepinizin başına Rabbim hepinizin gönlüne göre versin

Allah bağışlasın ikizlerini canım.. Çok sevindim senin adına..
darısı hepimizin başına inşallah.. :emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek:

gözün aydın canım.. çok mutlu oldum...:nazar::nazar::nazar:
inşallah sağlıklı bi şekilde alırsın bebeğini kucağına.. :emir_bebek::emir_bebek:
rabbim dileyen isteyen herkese, hepimize bu duyguları yaşatsın inşallah..:KK49::KK49:

aaaa gozun aydin olsun Insallah saglikli bi sekildede kucagina almak nasip olsun.Valla ne guzel gidiyor arka arka hamile duyuyoruz darisi bize olsun insallah opppaaaaa:KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::64 gelin halay cekelim yeni hamisimize

nisanbu yeni listeye beni eklemeyi unutma canım ben devam etmek istiyorum dualara :KK16:

Canım benim yaa inşaallah öyledir tatlım bu topikde o kadar çok emeğin var ki inşaallah Rabbim emeklerini boş çevirmesin tatlım ettiğin bütün dualar kabul olsun inşaallah,sayısını hesaplamadan okudun herkese inşaallah ayın 22 nde senden güzel haber bekliyorum :KK34:

Senin kadar olamaz emeğimiz canım benim işim rahat çok şükür böyle şeylere zaman ayırabiliyorum :)) Bu ay umut yok gibi canım bata 5 gün var kahverengi akıntım başladı maalesef :KK43:((

X