Evlat sahibi olmak için Hz.Zekeriyanın Duası

Hakkınızı helal edin kızlar. Çok güzel oldu dualarımız. Rabbim hepimize tez zamanda hayırlı evlatlar nasip etsin.
Dua ekibimizden hamile kalanlar olursa buraya yazsınlar olur mu :)
hepinizi öpüyorummm

merhaba arkadaşlar bitirmişiz listeyii benim eksikler var ama tamamlayacam allahın izniyle

nısan bu ancak gelebıldımm kendı topıklerımız fılan bırde hamıslıgın verdıgı halsızlık uykuculuk fılan(rabbım herkese yasatsın ınsl)bırde kendı hatım ım dualrımm ınsl..dualarıda yetıstırmeye calısıyorum cnmyaaa okudukc a yazacagımburaya lıstenın kalanını bır kagıda yazdımmm tmm orda okuyorum ınsll

sweetee ve gunslinger okundu
bangi ve başak2569 okunduu

kalan ark.okuyorumınsll bıraz yavas ama olsunn dualarım sızınle ve tumm ısteenleree ınsllll dua ıle saglıcakla kalın kızlarrrrrrrr

bugunun duasinida okudum allah kabul etsin...canim allah senden razi olsun rabbim herseyi gonlune gore versin bu dualara sebeb oldun tez zamanda evladina kavustursun bekletmesin insallah... bidaha okuyacakmiyiz??

arkadaslar allah sizlerdende razi olsun hakkinizi helal edin rabbim bizide bekletmesin bu dualarin hurmetine evlatlarimiza kavustursun tez zamanda guzel haberlerinizi bekliyorum

-Ayse035--------------------
-Kuzey28-------------------
-imleri-----------------------
-nekadarzor-----------------
-asiselcan------------------
-müge----------------------
-zerbas ---------------------
-suzan6638----------------
arkadaşların duasını okudum Allahım dualarımızı kabul eder inş .

asiselcan müge zerbas ve suzan6638 için okudum Allah kabul etsin amin

بِسْــــــــــــــــــــــمِ اﷲِارَّحْمَنِ ارَّحِيم

RABBİ HEBLİ MİN LEDÜNKE ZÜRRİYETEN TAYYİBETEN İNNEKE SEMİUDDUA

SWEETEE VE GUNSLİNGER bugün dualarımız sizin için Rabbim hayırlısıyla tez vakitte yavrunuzu sizlere kavuştursun inşaallah..

-yandew------------------175+175----------------->OKUDU
-ironik-------------------- 175+175----------------->OKUDU
-esmacvs -----------------175+175------------- --->OKUDU
-class-------------------- 175+175---------------->nisanbu okuyor...
-mavimenekşe ---- ------- 175+175---------------->OKUDU
-vck----------------------175+175----------------->
-burcu81----------------- 175+175---------------- >OKUDU
-nisanbu------------------175+175------------------>OKUDU
-bahar85------------------175+175------------------>OKUDU
-flzask2003--------------- 175+175------------------>OKUDU
-esma---------------------175+175------------------>OKUDU
-humesa-------------------175+175------------------>OKUDU
-mirror1981----------------175+175----------------->OKUDU
-aybish--------------------175+175----------------->
-nazlıefe-------------------175+175----------------->OKUDU
-sebilem------------------- 175+175----------------->OKUDU
-atlanta--------------------175+175----------------->OKUDU
-tulay_20-------------------175+175----------------->OKUDU
-blowhole25-----------------175+175----------------->OKUDU
-kader1982-----------------175+175----------------->OKUDU
-nevalee--------------------175+175----------------->OKUDU
-sekercik--------------------175+175----------------->OKUDU
-sweetee------------------- 175+175----------------->OKUDU
-gunslinger------------------175+175----------------->OKUDU
-bangi-----------------------175+175----------------->OKUDU
-başak2569------------------175+175----------------->OKUDU
-Pıtırcık_43------------------ 175+175----------------->OKUDU
-askbebek------------------- 175+175----------------->OKUDU
-cemrem29------------------ 175+175----------------->OKUDU
-mrvb----------------------- 175+175----------------->OKUDU
-alya_taha------------------ 175+175------------------>OKUDU
-aruna---------------------- 175+175------------------>OKUDU
-Ayse035--------------------175+175------------------>OKUDU
-Kuzey28--------------------175+175------------------>OKUDU
-imleri-----------------------175+175------------------>OKUDU
-nekadarzor----------------- 175+175------------------>OKUDU
-asiselcan-------------------175+175------------------->OKUDU
-müge!!---------------------175+175------------------->merve okudu..
-zerbas ---------------------175+175------------------->OKUDU
-suzan6638-----------------175+175------------------->OKUDU
TOPLAM: 7000

Son düzenleme:
nisancım geri kalan dualarıda okudum bitti allah en kısa zamanda herkese bebişlerini gödersn..

Canım arkadaşlarım Listemiz bitti Rabbim dualarımızı kabul etsin inşaallah hepimiz en kısa zamanda bebeklerimize kavuşuruz,Liste tamam ama bazı arkadaşların eksikleri var onlarıda sizlerin yardımıyla tamamalamaya çalışıcam inşaallah..Elimden geldiğince dikkat etmeye çalıştım duanın sayısı konusunda,eksik olmasında fazla fazla olsun, Allah niyetimizi biliyo,benden yana helal olsun hepinizin canı gönülden anne olmasını çok istiyorum ve güzel haberlerinizide bekliyorum,hamile olan arkadaşlarım sizlerde bizlerden dualarınızı esirgemeyin..sonunda tulay arkadaşımızın yazdığı duayı paylaşmak istedim..

YARABBI YARABBİ YARABBİ... Çekmiş oldugumuz tesbihatların hasıl olan sevaplarını Evvela Peygamber Efendimiz S.a.v mın ruhuna onun al ve asabı kiramına ehli beytine ilk peygamberimiz hz. Adem as. ve son peygamberimiz muhammed mustafa s.a.v min Ruhlarına ve bu ikisi arasında her ne kadar peygamber gelip geçmişse onlarında ruhlarına hediye eyledik sen hasıl eyle alimlerimizin,abit
şehitlerimizin,şuhedalarımızın,evliyalarımızın,emb iyalarımızın ve bir Cümle Allah dostlarının ruhlarına hediye eyledik sen şuan için haberdar eyle...
ve bu duayı okuyan kardeşlerimizin her ne sıkıntı ve dilegi için okuttuysa onun dilegni kabul sıkıntısını affeyle.ve yeryüzünde ne kadar sıkıntısi olan mümin ve mümine kardşmz varsa onlarında sıkıntısını affeyle...amin amin amin

Aminnnnnnn canım. Allah razı olsun.İnşlhh hayırlısıyla hepimiz evlatlarımıza kavuşalım..

amin amin amin inşallah...

canım ben listeye tekrar başlarız düşüncesiyle bu gün 350 adet okudum..
sen eksik olan arkadaşlarımızın listesine ekle istersen..
başka eksik olan varsa da özelden yazarsan yardımcı olmaya çalışırım.. :13::13:

benden yana hakkım sonuna kadar helal olsun.. hepiniz hakkınızı helal edin..
rabbim hepimizin dualarını kabul edip, hayırlısıyla bebişlerimizi kuçağımıza almamızı nasip eder inşallah..

nisanbu tatlım ben asiselcan ve müge zerbaş ve suzan6638 arkadaşlara okudum allah kabul etsin amin
yeni tesbihler olacakmı sırada

nisanbu canım Allah razı olsun ben bir süredir topiğe giremiyordum ama arkadaşların adını aldım ve eksiklerimi okuycam Allah kabul etsin inşallah herkesin gönlünün muradını versin hayırlı sağlıklı evlatlarımıza kavuşmak niyetiyle ALLAH okuyan herkesten razı olsun

cnm ben okudum...

canım emeklerin için çok sağol asıl sen bizlere hakkını helal et. Ben bgn 350 tane daha okudum eksiklere eklersin. Başkada olursa haber ver. herkes hakkını helal etsinn:)

Canım Allah senden razı olsun böyle bir olaya hepimizi vesile ettiğin için sen de hakkını helal et ben bu duaya başladığımıda hamile değildim inşallah Allah dualarımızı kabul eder ve hayırlısıyla hepimiz yavrularımızı kucağımıza alırız

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…