Evlat sahibi olmak için Hz.Zekeriyanın Duası

RABBİ HEBLİ MİN LEDÜNKE ZÜRRİYETEN TAYYİBETEN İNNEKE SEMİUDDUA.
Okuyoruz.

Meali: Rabbim bana kendi katından tertemiz ve mübarek bir zürriyet ihsan et. Şüphe yok ki, sen duaları işitensin.

Dünyada herşey duayla arkadaşlar,bizde birbirimize vesile olalım.

Ağustos72 arkaşımıza okuyoruz.

LİSTEMİZ:
1.Sumisali22.......................200
2.Ağustos72 .......................350
3.Akimel..............................160
4.Yasemin..........................400
5.Ilkgözağrım06 ............... 400
6.Okulum............................500
7.Belinyesila(Şengül)..........850
8.Cumba................. .............350
9.Narin333...........................640
10.Tuuba84 ......... 500
11.Gulucuks........................
12.Istanbulunsultanı.............500
13.Eymen4545 ........................
14.Ecem8736(ebru).................
15.Masculin(ayse)................300
16.Ersu(suzan)......................300

KALAN=............................... 1550

ama ayet değil mi
Ayet ama dua ayeti mesela şöyle örnek vereyim sen adetli iken hiç dua etmiyormusun Allah'ım sağlık ver hastalara şifa ver sen herşeyi duyansın benide duy gibi mesela öyle şeyler denilir adetli iken bak bunun anlamıda dua Rabbim bize Evlat ver diyoruz. Kuran'da geçen dua âyetleri bunlar okunur. Çünkü adetli iken dua edebiliriz.

Canım ben araştırdım anlamı dua olduğu için adetliykende okunur muş.
cnm malesef yanlis biliyorsun .bu ayettir kurani kerimde ali imran suresinin 38 inci ayetini okuyoruz ve kuran adetliykende abdessizde okunmaz.ben boyle biliyorum.vebal almayalim herkes 500 okursa fazlasinida alsin adetliler okumasin bence ...olurmu?

KIZLAR HERKESTEN OZUR DILIYORUM BUGUN ADET OLDUM 5 GUN IZINLIYIM LUTFEN LISTEDEN CIKARMAYIN BENI.HAKKINIZI HELAL EDIN. SOZ HAFTAYA SIZLERE BOL BOL OKUYACAGIM.KENDI SIRAMADA YETISIYORUM ZATEN...

cnm malesef yanlis biliyorsun .bu ayettir kurani kerimde ali imran suresinin 38 inci ayetini okuyoruz ve kuran adetliykende abdessizde okunmaz.ben boyle biliyorum.vebal almayalim herkes 500 okursa fazlasinida alsin adetliler okumasin bence ...olurmu?
Canım kuran'a el sürmeden ezbere dua okunur.
Hadisi şerifte Peygamberimiz kadınların özel günlerinde kuran okuyamayacaklarını fakat dua edebileceklerini söylüyor.
Benim eşim 4 yıllık ılahiyat Fakültesi mezunu ve İmam eşime sordum o araştırdı söyledi.

Canım kuran'a el sürmeden ezbere dua okunur.
Hadisi şerifte Peygamberimiz kadınların özel günlerinde kuran okuyamayacaklarını fakat dua edebileceklerini söylüyor.
Benim eşim 4 yıllık ılahiyat Fakültesi mezunu ve İmam eşime sordum o araştırdı söyledi.
CNM sende haklisin ama benim icime sinmez bana musade edin olurmu? Hakkinizi helal edin ben 5 gun sonra araniza donerim fazlasiyla okurum tmm........

Adetli olanları anladım da diğerleri niye okumuyor. Benim canım sıkılmaya başladı. Dünde aynısı oldu. Ben şimdi kalanı tamamlayayım diyorum ama, bu liste niye bu kadar uzun diye düşünüyorum. Listeyi ben yapmış olsaydım okumayanları ve mazeret bildirmeden eksik okuyanları çıkarırdım. Bugün kendisine okuduğumuz arkadaş bile 160 okuyup bırakmış.
Ben şimdi biraz sakinleşip 300 daha okuyacağım. Yarın da aynı şeyler tekrarlanırsa beni listeden çıkarın.

Adetli olanları anladım da diğerleri niye okumuyor. Benim canım sıkılmaya başladı. Dünde aynısı oldu. Ben şimdi kalanı tamamlayayım diyorum ama, bu liste niye bu kadar uzun diye düşünüyorum. Listeyi ben yapmış olsaydım okumayanları ve mazeret bildirmeden eksik okuyanları çıkarırdım. Bugün kendisine okuduğumuz arkadaş bile 160 okuyup bırakmış.
Ben şimdi biraz sakinleşip 300 daha okuyacağım. Yarın da aynı şeyler tekrarlanırsa beni listeden çıkarın.

Canım özel msj attım listedekilere cvp bekliyorum bir sorun varsa katılamayacaklarsa bildirirler bekliyorum
Evet çok yavaş ilerliyor LİSTEMİZ

RABBİ HEBLİ MİN LEDÜNKE ZÜRRİYETEN TAYYİBETEN İNNEKE SEMİUDDUA.
Okuyoruz.

Meali: Rabbim bana kendi katından tertemiz ve mübarek bir zürriyet ihsan et. Şüphe yok ki, sen duaları işitensin.

Dünyada herşey duayla arkadaşlar,bizde birbirimize vesile olalım.

Ağustos72 arkaşımıza okuyoruz.

LİSTEMİZ:
1.Sumisali22.......................200
2.Ağustos72 .......................350
3.Akimel..............................160
4.Yasemin..........................400
5.Ilkgözağrım06 ............... 400
6.Okulum............................500
7.Belinyesila(Şengül)..........850
8.Cumba................. .............350 + 300
9.Narin333...........................640
10.Tuuba84 ......... 500
11.Gulucuks........................
12.Istanbulunsultanı.............500
13.Eymen4545 ........................
14.Ecem8736(ebru).................
15.Masculin(ayse)................300
16.Ersu(suzan)......................300

KALAN=............................... 1250

Canım özel msj attım listedekilere cvp bekliyorum bir sorun varsa katılamayacaklarsa bildirirler bekliyorum
Evet çok yavaş ilerliyor LİSTEMİZ

Canım sana zahmet olmazsa eksik okuyanlara da mesaj atar mısın. Bize fazla geliyor diyorlarsa 100 fazla okuruz sorun değil ama böyle kenara çekildiklerini görünce inan soğudum.

X