Evlat sahibi olmak için Hz.Zekeriyanın Duası

başakcım benım lıstemı yayınlamayacakmısın:)sabırsızlıkla beklıyorum tek ben kaldım sanırım okuyan arkadaslarda beklıyorum canım

başakcım benım lıstemı yayınlamayacakmısın:)sabırsızlıkla beklıyorum tek ben kaldım sanırım okuyan arkadaslarda beklıyorum canım

Canim yayinlayacagim destinayi bekliyorum o okuyunca seninkini yayinlayacagim merak etme bitirmeden gitmeyecegim:))

canım ben lale34 için okudum. listemi bitiridim. hakkını helal et zahmet verdik sana uğraştın
başakcım ben yeni listede olmıycam listeden sana zahmet çıkarırımısın..

başakcım saat geç oldu ama haber vereyim dedim bugün dayanamaıp kan testi yaptırdım ve pozitif çıktı bunu yazacağımı hiç ummazdım ama hamileyimmmmmm

ayyy canimm cok sevindimm rabbim devamini getirsin insallah saglik sorunsuz bir hamilelik gecirirsin rabbim gule gule kucagina almayi nasip etsin insalahhh
Degerler nasil iki embriyor traansfer etmislerdi yanlis hatirlamiyorsamm ayy ikizde olsalar fena olmaz yanii:)))
gercekten canim cok sevindimm bak bekledin bekledin demekki zamani varmiis

mirror198 arkadasimiz icin

Lem Yelid
1.tulay20:_______________________________ 7.775kudu
2.blowhole25:____________________________ 7.775kudu
3.basak2569:_____________________________7.800ku du
4.destina38 _____________________________ 7.775: okudu
5.bartek: ________________________________7.775kudu
6.nartanesiii:_____________________________7.775: okudu
7.surpriz06:______________________________7.775k udu
8.mirror198:_____________________________ 7.775kudu
9.lale34:_________________________________7.775:ba sak okudu

YARABBI YARABBİ YARABBİ... Çekmiş oldugumuz tesbihatların hasıl olan sevaplarını Evvela Peygamber Efendimiz S.a.v mın ruhuna onun al ve asabı kiramına ehli beytine ilk peygamberimiz hz. Adem as. ve son peygamberimiz muhammed mustafa s.a.v min Ruhlarına ve bu ikisi arasında her ne kadar peygamber gelip geçmişse onlarında ruhlarına hediye eyledik sen hasıl eyle alimlerimizin,abitlerimizin,şehitlerimizin,şuhedalarımızın,evliyalarımızın,embiyalarımızın ve bir Cümle Allah dostlarının ruhlarına hediye eyledik sen şuan için haberdar eyle...
ve kardeşimiz her ne sıkıntı ve dilegi için okuttuysa onun dilegni kabul sıkıntısını affeyle.ve yeryüzünde ne kadar sıkıntısi olan mümin ve mümine kardeşimizz varsa onlarında dileklerini kabul sıkıntısını affeyle...amin amin amin

lale34 arkadasimiz icin;

Lem Yelid
1.tulay20:_______________________________ 7.775kudu
2.blowhole25:____________________________ 7.775kudu
3.basak2569:_____________________________7.800ku du
4.destina38 _____________________________ 7.775: okudu
5.bartek: ________________________________7.775kudu
6.nartanesiii:_____________________________7.775: okudu
7.surpriz06:______________________________7.775k udu
8.mirror198:_____________________________ 7.775kudu
9.lale34:_________________________________7.775:basak okudu

YARABBI YARABBİ YARABBİ... Çekmiş oldugumuz tesbihatların hasıl olan sevaplarını Evvela Peygamber Efendimiz S.a.v mın ruhuna onun al ve asabı kiramına ehli beytine ilk peygamberimiz hz. Adem as. ve son peygamberimiz muhammed mustafa s.a.v min Ruhlarına ve bu ikisi arasında her ne kadar peygamber gelip geçmişse onlarında ruhlarına hediye eyledik sen hasıl eyle alimlerimizin,abitlerimizin,şehitlerimizin,şuhedalarımızın,evliyalarımızın,embiyalarımızın ve bir Cümle Allah dostlarının ruhlarına hediye eyledik sen şuan için haberdar eyle...
ve kardeşimiz her ne sıkıntı ve dilegi için okuttuysa onun dilegni kabul sıkıntısını affeyle.ve yeryüzünde ne kadar sıkıntısi olan mümin ve mümine kardeşimizz varsa onlarında dileklerini kabul sıkıntısını affeyle...amin amin amin

Arkadaslarr Allah´in izniyle dualarimizi bitirdik Rabbim kabul etsin tez zamanda aratmadan bekletmetmede gucluklerle karsilatirmadan hayirli saglikli evlatlarimizi bizlere ihsan eyler insallahh hakkinizi helal edin

Mirrorcum kusura bakma senin duanda 3000 kusurat fazla okundu hakkini helal et canim

Ben aybasinda trye ucuyorum hepiniz kendinize cok iyi bakin dualarimiza ortak oldugunuz icin hepinize kendi adima tesekkulerimi sunuyorum Rabbim yar ve yardimciniz olsunn 8. ayda dualarda bulusmak dilegiyle:)

başakcım saat geç oldu ama haber vereyim dedim bugün dayanamaıp kan testi yaptırdım ve pozitif çıktı bunu yazacağımı hiç ummazdım ama hamileyimmmmmm

Ay ne kadar güzel bir haber bu.
Rabbim dualarımızı kabül etti çok şükür.
Bende çok mutlu oldum inan ki.
Sağ salim kucağına almak nasip eder inşallah.
Tekrardan tebrikler tatlım.

Ay ne kadar güzel bir haber bu.
Rabbim dualarımızı kabül etti çok şükür.
Bende çok mutlu oldum inan ki.
Sağ salim kucağına almak nasip eder inşallah.
Tekrardan tebrikler tatlım.

canım çok saol allah razı olsun tez zamanda sana ve burdaki tüm arkadaşlarıma nasip etsin çok değişik bi duyguymuş nası mutltyum anlatamam

aminnn canım aminnnn cuma günü bi daha test yaptırcaz (zaten test günümüz cumaydı ) inşallah yükselir evet iki embriyo transfer edilmişti ama ikiside tutundumu emin değilim 9. gün değerim 50.77 çıktı sence ikiside benimlemi ?????

demi canım yaa şubattan beridir bekliyorum allahım sonunda nasip etti çok mutluyum çooooook

allahım tüm bebek isteyenlere nasip etsin bundan sonra dualar benden (hamilelerin duası kabul olurmuşya)

ayy sukur annelerini merakte birakmamislar cabucak belirlenmisler valla canim degerler konusunda fazla fikrim yok iki katlanmasini falan sayarsak 12. gun 200 kusurat olmasi lazim bu arada matematigim cok kotudur bilmiyorumki simdii:))Hangisi hakkinda hayirli ise Rabbim onu nasip etsin insallahda ikizdir bir tasta iki kuss:)))Gule gule kucagina al insallahh
Tabiki canim sakin dualarini bizden esirgeme lutfen nerde hamile gorsem duysam yalavariyorum banada du edin diyee

ben hazırlarım

1-aylin06*1000
2-muniskesi*1000
3-samyeli112233*1000
4-?????????
5-?????????
6-??????????
7-??????????

RABBİ HEBLİ MİN LEDÜNKE ZÜRRİYETEN TAYYİBETEN İNNEKE SEMİUDDUA

merhaba ben de katılmak isterim listenize sizde uygun görürseniz
eylül de 3tüp bebek denemesini yapacağım inşallah Rabbim minik meleğimi nasip eder.
benle birlikte isteyen herkese nasip olur inşallah

Son düzenleme:
merhaba ben de katılmak isterim listenize sizde uygun görürseniz
eylül de 3tüp bebek denemesini yapacağım inşallah Rabbim minik meleğimi nasip eder.
benle birlikte isteyen herkese nasip olur inşallah

seni de ekliyorum

ben de bu ay yaptırdım sonuç bekliyorum

allahım dualarımızı kabul eder inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…