Evlat sahibi olmak için Hz.Zekeriyanın Duası

cnm ben duami dun sabah okudum cnm haber veriyim dedim...hakkini helal edin kizlaar..basakcim beni bu ara listeden alsan gulum..ben yetisemiyorum bayagi bi zorlandim,su yarisimiz bi bitsin yine gelirim insallah..

cnm ben duami dun sabah okudum cnm haber veriyim dedim...hakkini helal edin kizlaar..basakcim beni bu ara listeden alsan gulum..ben yetisemiyorum bayagi bi zorlandim,su yarisimiz bi bitsin yine gelirim insallah..

tamam canim yarismani bitir tekrar buyur gel canim Allah dualarimizi kabul etsin insallahh

DUYURU

kizlar dualara devam edecekler bi begene tiklayabilirseniz sevinirimm yeni listeyi yarina kuralim diyorumm siz ne dersiniz

DUYURU

kizlar dualara devam edecekler bi begene tiklayabilirseniz sevinirimm yeni listeyi yarina kuralim diyorumm siz ne dersiniz

canımm ben beğendim :26:
nasılsın bebiş nasıll keseyi gördünüzmü
bende biraz ara vermek istiyorumm haftaya sınavım var bi atlatayıkm devam edeceğiz inşş(kendi grubumda )
basak sen konyalımısın bende konyalıyımm
hemşeriyizzz tatilde gelirsen görüşelim yazın gelin konyaya sanada iyi olurr

kızlar liste tamamlandı rabbim sağlıklı hayırlı evlatlar nasip etsin tez vakitte hapimize inşallah.rabbim çok bekletmesin.

evet canımm tamamladık Allaha şükür inşş tez vakitte dualarımız kabul olurr
canımmm benim haftaya sınavımm var bu hafta ara verelim eğer isterseniz haftaya kalan arkadaşlarla devam edelim
listeden çıkmak isteyenler bana söylesin
banada dua edinn sınavda başarılı olayımm

1-Lem yelid 70.000 kizlar çocuk için
2-1003 tane ihlasi serif kimseyle konuşmadan her dilek için okunacakmış ... her seferinde besmele çekilçekmiş .... fetullah gülen hoca göndermiş ... Allah razı olsun... okuyun derim

70.000 lem yelid okuyalım mı ne dersiniz.

Saolasın esmacım ıyyım sen nasılsın yok canım ya ne kesesı daha ayın 4 randevu vermıslerdı bugun mektup gelmıs zaman doluymus ayın 10 na almıslar pazartesı arıcam ben dayanamıyom dıyecem ıns bıraz erkene alırlar
Evet sınav varsa ara ver ona yogunlas ınsallah guzel sonuclarla gelırsın
Aaa hemserıyız yaza degılde kısın gelırım bebek ıcın sakıncalı falan olur dıyoruz dogumdan sonra gelırım goruselım valla super olur Allahım ıznıyle sende ozamana kadar dogurursun ınsallah bebıslerı tanıstırırız

Bana- uyar canım olur okuyalım tam olarak anlatırsan sevınırım yanı sadece lem yelıd dıyerekmı cekecez dıger arkadaslarda bı baksınlar baslayım sonra
Tulaycım 1003 ıhlas serıf demıssın hepsını bı andamı okuyacaz abdetslı olmalıyız degılmı herseferınde euzu mu cekecez suphe olmasın dıye

şimdi "lem yelid" istediğin vakte kadar çekilebilirmiş.
ihlas suresini ise kendin kimse ile konuşmadan her defasında besmele çekerek bir defada okuyacaksın.tabikide abdestli olmak daha iyi.

Çok geçmiş olsun.İnşallah bu son olur ve doğal yoldan gelir meleğiniz.ne kadar güzel bu aşamalara gelebiliyorsun ve hamile kalabiliyorsun.oysa biz halen tek bir spermin peşindeyiz.

Saolasin canim insallah hicbirimize yasatmasin
başak canımhamile kaldığını duyunca çook sevinmiştim....
bebeğini kaybettiğinide yeni gördüm çook üzüldüm inan canım bunun tesellisi yok ben ne söylesemde senin yüreğinde ki yangına engel olamam ama yinede üzülme diyecem canım.....
ne olur üzülme bak hem bebeğine kavuşamasanda onun varlığını kısa bir süreliğinede olsa hissettin inş bi daha ki sefere hiç kaybetmemek üzere kavuşursun canım....

Çok geçmiş olsun.İnşallah bu son olur ve doğal yoldan gelir meleğiniz.ne kadar güzel bu aşamalara gelebiliyorsun ve hamile kalabiliyorsun.oysa biz halen tek bir spermin peşindeyiz.

saol tulaycim yok zaten o konuda sukurediyorum insallah rabbim tez zamanda kolayliklarla sizide bizide karsilastirir ve bebeklerimizi kucagimiza aliriz
melekcim saol canim allah razi olsun uzulmemek icin cok cabaliyorumm zaman ilacim olur insallah
Amin canim hepimizi kavusuruz insallahh

canım benim çok üzüldüm inan okurken boğazım düğüm oldu inşallah dilerim Rabbimden tez zamanda iğnesiz ilaçsız kavuştursun bebeğine

Saol canim Allah razi olsun amin canim insallah hepimiz tez zamada hayirli saglikli bebeklerimize kavusuruz

bu sefer "lem yelid'e"başlayalım mı ne dersin.
Hem 1 gün de biter hem de bunu deniyelim değişiklik olur.

cnm benim insallah bulunur..bak nurusimanin esi kackez ameliyattan conra sperm bulundu,emrio oldu transfer olacak...insallah seninde olur cnm...esin ameliyat oldumu hic???Rabbim bunlari aratacak dert bela vermesin amiiin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…