Evlat sahibi olmak için Hz.Zekeriyanın Duası

marifet bende değil anacım kocişle aramız bozuk olunca kendimi duaya verdim kızzzzz :KK57::KK57:

kiz biz senin bu kocisini ne yapsak aslinda grupca senin kocisede bi okuyup ufleyelimm:KK1::KK1:
saka bi yanada canim ne guzel dualar gonlunude ferahlatir aslinda guzel bi yontem bizde denemeliyizzz artik bunu kural haline getirecem her kocayla kavgamda tesbihi alacam gececem karsisina okuyacamda okuyacam:KK52::KK52::KK52:

Iyilik canim bizde bi degisiklik yok bildigin gibi insallah ayin 6 sinda guzel bi degisiklik olurda haber veririm :KK66:Dualarla rabbimize siginmaya devam ediyoruz canim bizi eli bos cevirmez insallah
Sen nasilsin bebegimiz nasil masallah kocaman olmus hersey yolundadir umarim bebisinle beraber bize dua etmeyi unutma
Opuyorum canim

Hiç bir dua boşa çevrilmez canım Rabbim sizin için olan en hayırlı saati bekliyor demekki,biz iyiyiz canım çok şükür bi sıkıntım olmadı ufak hamilelik sıkıntılarından başka bulantı vs falan oda çok olmadı üzmedi beni çok :KK16:Dualarım sizinle canım ne kadar giemesemde aklım sizlerde basak2569,blowhole25,nekadarzor,tulay20 daha ismini sayaadıklarım hepiniz iyi bakın kendinize:KK3:

nasılsınız arkadaşlar.. bende çok şükür yavaş yavaş toparlandım (negatiften sonra) yeni dualarada başladık inşlhh Allahım dualarımız kabul eder muradımızı nasip eder. başakcım inşlh buay bi mucize nasip olur senden:KK49: bende yeniden tedavi için koları sıvadım. genetik test, eşime ve bana. tekrar histerskopi olucam ondan sonrada tüpe başlıycaz inşlhh hayırllısı inşlhh bu sefer olucak diye ümid ediyorum.......hepinize kocaman öpüyorumm:KK54::KK54:

kiz biz senin bu kocisini ne yapsak aslinda grupca senin kocisede bi okuyup ufleyelimm:KK1::KK1:
saka bi yanada canim ne guzel dualar gonlunude ferahlatir aslinda guzel bi yontem bizde denemeliyizzz artik bunu kural haline getirecem her kocayla kavgamda tesbihi alacam gececem karsisina okuyacamda okuyacam:KK52::KK52::KK52:

benim kocişten bi cacık olmaz anam zaman kaybı

duadan başka hiçbişey içimi rahatlatmıyo zaten canım bi tesbih çekerken huzurluyum :26::26:

nasılsınız arkadaşlar.. bende çok şükür yavaş yavaş toparlandım (negatiften sonra) yeni dualarada başladık inşlhh Allahım dualarımız kabul eder muradımızı nasip eder. başakcım inşlh buay bi mucize nasip olur senden:KK49: bende yeniden tedavi için koları sıvadım. genetik test, eşime ve bana. tekrar histerskopi olucam ondan sonrada tüpe başlıycaz inşlhh hayırllısı inşlhh bu sefer olucak diye ümid ediyorum.......hepinize kocaman öpüyorumm:KK54::KK54:

Cok sevindim kendini toparlayip yola devam etme gucunu bulmana canim pes etmek yokk rabbim verecek ama biz kullar sabirsiziz zamanini bekleyemiyoruz insallah bu son olur canim zamani gelmis olur insallahh rabbim gonlunumuzu dahada ferahlatsin insallahh...Insallah canim bende mucizemi beklemekteyim hayirlisiyla insallah benim bebegiminde zamani gelmistir ve Allah ol demistir zamanda gecmek bilmiyorkii sabirsizlanmaya basladimm yani varsada yoksada bilmek istiyorum su uzerimdeki stresin sikintinin bitmesi icin dualarini bekliyorum canimm .....

Cok sevindim kendini toparlayip yola devam etme gucunu bulmana canim pes etmek yokk rabbim verecek ama biz kullar sabirsiziz zamanini bekleyemiyoruz insallah bu son olur canim zamani gelmis olur insallahh rabbim gonlunumuzu dahada ferahlatsin insallahh...Insallah canim bende mucizemi beklemekteyim hayirlisiyla insallah benim bebegiminde zamani gelmistir ve Allah ol demistir zamanda gecmek bilmiyorkii sabirsizlanmaya basladimm yani varsada yoksada bilmek istiyorum su uzerimdeki stresin sikintinin bitmesi icin dualarini bekliyorum canimm .....

canım duamdasınnnn güzel haberini bekliyorummm:KK49::KK49:

Hiç bir dua boşa çevrilmez canım Rabbim sizin için olan en hayırlı saati bekliyor demekki,biz iyiyiz canım çok şükür bi sıkıntım olmadı ufak hamilelik sıkıntılarından başka bulantı vs falan oda çok olmadı üzmedi beni çok :KK16:Dualarım sizinle canım ne kadar giemesemde aklım sizlerde basak2569,blowhole25,nekadarzor,tulay20 daha ismini sayaadıklarım hepiniz iyi bakın kendinize:KK3:
cnm cook sagol biz tam gaz dua ediyoruz insallah RABBIM kabul etsin...hatta yarisma yapiyoruz bi aylik dua listemiz var nasip olursa dualarimiz mekkede dualanacak..dusunebiliyomusun ne guzel insallah..Rabiim vermese bile dua etme ferahligi o kadar rahatlatiyorki insani..Allah senden razi olsun bizide unutmuyosun duanda..
cok sevindim cnm arkadasim bu sefer olucak hiic umudumuzu yitirmeyelim...insallah
benim kocişten bi cacık olmaz anam zaman kaybı

duadan başka hiçbişey içimi rahatlatmıyo zaten canım bi tesbih çekerken huzurluyum :26::26:

cnm Allah yuvana huzur versin.sen dua ediyosunya seytan esini kullanarak senin sabrini deniyor..esinle baris seytan kahr olsun tatlim seytanin cok husuna gidermis kari koca kavgasi

cnm ben arkadasin duasini okudum..bu aralar biraz geciktirebilirim maglum yarisin sonunda kazanana hatim var..kazanmak istiyorum insallah

basakcim fatosum..senin test gunun cumartesi deyilmi???cok dua edecem sana gulum insallah bebek haberi aliriz sendende...

basakcim fatosum..senin test gunun cumartesi deyilmi???cok dua edecem sana gulum insallah bebek haberi aliriz sendende...

Belki ismen yapilsa daha etkili olur dedim:))yok canim test gunum carsamba allah razi olsun canim dualarinizin benimle oldugunu bilmek beni cok mutlu ediyor bana guc veriyorr

---------------------------------------------------------------

Son düzenleme:
cok sevindim cnm arkadasim bu sefer olucak hiic umudumuzu yitirmeyelim...insallah

nekadarzor;

canımmm çok saol Allah razı olsun inşlhh olucak ama hepimizin olucak:KK49::KK49: bu arada nerede yarışma yapılıypr canım hatim yarışmasımı? bilgi verirmisin...

Son düzenleme:
bartek icin:

28-01 subat

1.bartek:
2.basak2569
3.blowhole25:
4.nekadarzor:
5.tulay20:
6.ababy:
7.destina38:eek:kudu

basak2569(fatos)icin;

02-03 subat

1.bartek:
2.basak2569
3.blowhole25:
4.nekadarzor:
5.tulay20:
6.ababy:
7.destina38:

başakcımmmm nekadarzor un duasını okudum kuzucum allah kabul etsin hayırlı evlatlar nasip etsin aminnnnnnnn

süpriz06 nın dularını okudum canım ALLAH hepimizin DUA larını kabul etsin inş.. aşılamamıda oldum dün dinleniyorum.. inş tutar:KK16:

bartek icin:

28-01 subat

1.bartek:eek:kudu
2.basak2569:eek:kudu
3.blowhole25:
4.nekadarzor:eek:kudu
5.tulay20:
6.ababy:
7.destina38:eek:kudu

basak2569(fatos)icin;

02-03 subat

1.bartek: