Evlat sahibi olmak için Hz.Zekeriyanın Duası

ayyy ben yanlış anlamışım daha biri için başlamamış.ben 1000 tane okudum ama...neyse artk benimki ekstradan olsun bütün topik ve okuyan aynı dertten muzdarip arkadaşlara gitsin.Allah kabul etsin.bu arada başlayalım artık kızlar listemiz ne zaman tamam olacak?????? :)))

slm kızlar listeleriniz ne durumda eksikler olabiliyor bazen şuan ki durumunuz nasıl eksik olursa bana özelden ulaşıp bende katılmak isterimm...allah hepinize sağlıklı ve hayırlı evlat nasip etsin......

arkadaşlar ihtiyaç olursa bende okumak isterim.
canım seni listeye ekliyorum
slm kızlar listeleriniz ne durumda eksikler olabiliyor bazen şuan ki durumunuz nasıl eksik olursa bana özelden ulaşıp bende katılmak isterimm...allah hepinize sağlıklı ve hayırlı evlat nasip etsin......

canım seni bizim listeye ekliyeyim olurmu?

5. UMUT99 İÇİN.....
12 OCAK PAZAR SAAT 21:00 A KADAR

1.gamzear =1000-------------- * OKUDU
2.EFIRES =1000-----------------*OKUDU
3.mirror1981=1000 -------------*
4.esma=1000 ------------------*OKUDU
5.umut99=1000------------------*
6.antikdeniz=1000----------------*OKUDU
7.petek11= 1000------------------*OKUDU

RABBİ HEBLİ MİN LEDÜNKE ZÜRRİYETEN TAYYİBETEN İNNEKE SEMİUDDUA

6. ANTİKDENİZ İÇİN.....
19 OCAK CUMARTESİ SAAT 21:00 A KADAR

4.esma=1000 ------------------*OKUDU
6.antikdeniz=1000----------------*OKUDU
7.petek11= 1000------------------*OKUDU

Son düzenleme:
7. PETEK11 İÇİN.....
23 OCAK ÇARŞAMBA SAAT 21:00 A KADAR

4.esma=1000 ------------------*
6.antikdeniz=1000----------------*
7.petek11= 1000------------------*

1.umut99=1000------------------*
2.antikdeniz=1000----------------*
3.canan456=1000-----------------*
5.merice35--------------------*
6.supriz06----------------------*
7.ecehan-----------------------*

arkadaşlar yarın başlıyalımm 2 günde bir arkadaşa okuyoruz bu sefer hızlı olalım inş dualarımız kabul olur

Son düzenleme:

sagol canım.. ben başlıyorum... ALLAH dualarımızı kabul eder inş.. hayırlı saglıklı evlatlar nasip etsin amin...

zeynpe
RABBİ HEBLİ MİN LEDÜNKE ZÜRRİYETEN TAYYİBETEN İNNEKE SEMİUDDUA iki günde bir, bir kişiye 1000 tane okuyoruz

1.kuzey28 =okudu
2.mavimenekşe = okudu
3.ecrin23=okudu
4.şimşek675=okudu
5.zeynpe =2000 okudu
6.nurme=okudu

zeynpe kendine okuyarak duasını tamamladı

YARABBI YARABBİ YARABBİ... Çekmiş oldugumuz tesbihatların hasıl olan sevaplarını Evvela Peygamber Efendimiz S.a.v min ruhuna onun al ve asabı kiramına ehli beytine ilk peygamberimiz Hz. Adem as. ve son peygamberimiz Muhammed Mustafa s.a.v min Ruhlarına ve bu ikisi arasında her ne kadar peygamber gelip geçmişse onlarında ruhlarına hediye eyledik sen hasıl eyle alimlerimizin,abitlerimizin,şehitlerimizin,şuhedalarımızın,evliyalarımızın,embiyalarımızın ve bir Cümle Allah dostlarının ruhlarına hediye eyledik sen şuan için haberdar eyle... ve kardeşimiz her ne sıkıntı ve dilegi için okuttuysa onun dilegini kabul sıkıntısını affeyle.ve yeryüzünde ne kadar sıkıntısi olan mümin ve mümine kardeşimiz varsa onlarında dileklerini kabul sıkıntısını affeyle...amin amin amin

Son düzenleme:

arkadaşlar bugün başlıyoruz o zaman 2 günde 1000 tane 1 kişiye okuyacağız ve 14 günde bitecel di mi ? Allah kabul etsin.bir de besmele çekerek mi okuyorsunuz besmelesiz mi???? cok sordum kusura bakmayın:)))))

1.ANTİKDENİZ İÇİN
31 OCAK PERŞEMBE SAAT 21:00 A KADAR

1.antikdeniz=1000----------------*
2.umut99=1000------------------*
3.canan456=1000-----------------*
5.merice35--------------------*
6.supriz06----------------------*
7.ecehan-----------------------*

selam kizalaaaar yarin benim opu var bana dua edin ne olur kaliteli yumurtalarim olsun son opum olsun.Allhim herkese nasip etsin insallah bu arada dualara tekrar baslarsak basakcim beni beyenirmisin yada ozelden bi haber bu aralar kafam ustumde deyil...dun ikindi namazi icin durdum ama oglen namazini kimsim,anca bitince aklima geldi tekrar kildim o kadar yani...hepinizde opuldunuz

arkadaşlar bugün başlıyoruz o zaman 2 günde 1000 tane 1 kişiye okuyacağız ve 14 günde bitecel di mi ? Allah kabul etsin.bir de besmele çekerek mi okuyorsunuz besmelesiz mi???? cok sordum kusura bakmayın:)))))

canim niyetini ettikten sonra bir defa besmele cekersin sonra arka arkaya okursun her defada besmeleye gerek....Allah kabul etsin

Dualarim seninle canimm rabbim bu seferi son kilar insallahh melegine kavusursun hem bol olsun yumoslar hemde kaliteli olsun sonrada bebis olsun gobeginde insallahh allah yardimcin olsun guzel haberlerini bekliyorum
Tamam canim haber veririm uygunsun demi bugunlerde baslayalim diyorum ama bi eksigimiz var ben bi arkadaslara yaziyimda tam kac kisiyiz ondan sonra birileri katilirsa bize baslariz yeniden...

tamam canim Allah razi olsun insallah dualarinizda unutmayin insallah bu kez olsun,,elimden gelen herseyi yaptim bu sefer aklima gelen duytdugum herseyi...insallah olur...ben musaitim canim transferden sonra zaten evdeyim okurum guzel guzel

sağol canım listeye eklediğin için ....öylesine bir bakıyordum kiii adımı gördümm

canımm besmele çekerek okuyabilirsin

Ne güzel bu aşamalara gelebilmişsiniz.Rabbim yar ve yardımcınız olsun inşallah.Rabbim sana meleğini gönderir inşallah.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…