Evlat sahibi olmak için Hz.Zekeriyanın Duası

4. esma için........

20 aralık perşembe saat 21:00 a kadar

1.gamzear =1000-------------- *OKUDU
2.EFIRES =1000-----------------*OKUDU
3.mirror1981=1000 -------------*OKUDU
4.esma=1000 -------------------*OKUDU
5.umut99=1000------------------*OKUDU
6.antikdeniz=1000----------------*OKUDU
7.??????????= 1000---------------ESMA OKUDU

YARABBI YARABBİ YARABBİ... Çekmiş oldugumuz tesbihatların hasıl olan sevaplarını Evvela Peygamber Efendimiz S.a.v mın ruhuna onun al ve asabı kiramına ehli beytine ilk peygamberimiz hz. Adem as. ve son peygamberimiz muhammed mustafa s.a.v min Ruhlarına ve bu ikisi arasında her ne kadar peygamber gelip geçmişse onlarında ruhlarına hediye eyledik sen hasıl eyle alimlerimizin,abitlerimizin,şehitlerimizin,şuhedal arımızın,evliyalarımızın,embiyalarımızın ve bir Cümle Allah dostlarının ruhlarına hediye eyledik sen şuan için haberdar eyle...
ve kardeşimiz her ne sıkıntı ve dilegi için okuttuysa onun dilegni kabul sıkıntısını affeyle.ve yeryüzünde ne kadar sıkıntısi olan mümin ve mümine kardşmz varsa onlarında dileklerini kabul sıkıntısını affeyle...amin amin amin

5. umut99 için........

22 aralık CUMARTESİ saat 21:00 a kadar

4.esma=1000 ------------------*OKUDU
7...............= 1000---------------ESMA OKUDU

YARABBI YARABBİ YARABBİ... Çekmiş oldugumuz tesbihatların hasıl olan sevaplarını Evvela Peygamber Efendimiz S.a.v mın ruhuna onun al ve asabı kiramına ehli beytine ilk peygamberimiz hz. Adem as. ve son peygamberimiz muhammed mustafa s.a.v min Ruhlarına ve bu ikisi arasında her ne kadar peygamber gelip geçmişse onlarında ruhlarına hediye eyledik sen hasıl eyle alimlerimizin,abitlerimizin,şehitlerimizin,şuhedal arımızın,evliyalarımızın,embiyalarımızın ve bir Cümle Allah dostlarının ruhlarına hediye eyledik sen şuan için haberdar eyle...
ve kardeşimiz her ne sıkıntı ve dilegi için okuttuysa onun dilegni kabul sıkıntısını affeyle.ve yeryüzünde ne kadar sıkıntısi olan mümin ve mümine kardşmz varsa onlarında dileklerini kabul sıkıntısını affeyle...amin amin amin

canım ben bitirdim yeni listeye basladım canım allahım kabul etsin:KK16:

esmacım bende inşallah yarın başlayacağım gamzear için okumaya. ayrıca ilk doktora yarın gideceğim inşallah keseyi görürüz. herşey olumlu geçer bernim için inşallah..

Son düzenleme:
6.antikdeniz için........

24 aralık PAZARTESİ saat 21:00 a kadar

4.esma=1000 -------------------*OKUDU
7...............= 1000--------------- *ESMA OKUDU

esmacım bende inşallah yarın başlayacağım gamzear için okumaya. Ayrıca ilk doktora yarın gideceğim inşallah keseyi görürüz. Herşey olumlu geçer bernim için inşallah..

tamam canım yarın başlayalım biraz aksattım ama arkadaşları beklemek zorunda kaldın yarın okuruz
canımm inş keseyi görürsün yarın herşey yolunda gider :KK70:
Güzel haberlerini bekliyorum :KK16:

1.GAMZEAR İÇİN.....
30 ARALIK PAZAR SAAT 21:00 A KADAR

1.gamzear =1000-------------- *
2.EFIRES =1000-----------------*
3.mirror1981=1000 -------------*
4.esma=1000 ------------------*
5.umut99=1000------------------*
6.antikdeniz=1000----------------*
7.petek11= 1000------------------*

RABBİ HEBLİ MİN LEDÜNKE ZÜRRİYETEN TAYYİBETEN İNNEKE SEMİUDDUA

arkadaşım bende dahil olmak istiyorum listeye hem başka arkadaşlar için dua etmek hemde dularını almak... hz Allah banada ve tüm isteyenlerede hayırlı sağlıklı sıhhatli evlatlar nasib etsin... aminn...

Kizlar hayirli gunler.daha simdi ilk defa giriyorum siteye.hemen buraya geldim.en sonki listenin hepsini okumustum ama yeni listeye firsat kalmadan trafik kazalari bilmem nelerle ugrasiyorum.hayatip pek iyi gitmiyo cok uzgunum hakkinizi helal edin.

Çok geçmiş olsun Rabbim bir daha göstermesin önemli birşey yok inşallah kazayla ilgili

arkadaşım bende dahil olmak istiyorum listeye hem başka arkadaşlar için dua etmek hemde dularını almak... hz Allah banada ve tüm isteyenlerede hayırlı sağlıklı sıhhatli evlatlar nasib etsin... aminn...

Aminnnn canım eksiklerle arkadaşlar ilgileniyor.Allah'a emanet ol canım

1.deniz1717..................... okudu
2.gunslinger.................... okudu
3.blk10............................ okudu
4zebebek......................... okudu

zebebek 1000 tane adına okudum....allah sağlıklı ve hayırlı evlat versin inşşallhhh....

ALLAH razı olsun canım ağzına sağlık aminnnnn inşallah

canım yaaa ben bu topıgı kaybetmıstım. sımdı mesajını gordum. Allah razı olsun hepınızden.Şu an 5 haftalık hamıleyım. rabbım dualarımızı kabul ettı. bende sıze dua etmek ıstıyorum.sımdı kıme kactane okumam gerekıyo. bu sefer sık kullanılanlara ekledım topıgı guncell takıp edecem.:)

sa kızlar benide alır mısınz arkadaşlığınıza?????:KK43:((( lütfeeennnn

bebekgelsin ve kays arkadaşlar bizim listede biri eksikti onun yerine girebilirsiniz ikinizden biri
deniz1717 ile başlayan liste sanıırm o ilginenio

ALLAH razı olsun canım ağzına sağlık aminnnnn inşallah

bebekgelsin ve kays arkadaşlar bizim listede biri eksikti onun yerine girebilirsiniz ikinizden biri
deniz1717 ile başlayan liste sanıırm o ilginenio

sa arkadaşlar ben dahil olmak istiyorum ama ayrıntılı bilgi yazarmısınz şimdi bu ayeti her gün mü haftalık mı okuyacağız bi de bu listeye dahil olursam hrkese sıra ile mi okunacak dahil olmak istiyorum... çıkmam lazım birazdan sizler özelden bi mesaj yazarsanız yada bu sayfaya açınca görürüm teşk...

1.GAMZEAR İÇİN.....
30 ARALIK PAZAR SAAT 21:00 A KADAR

1.gamzear =1000-------------- *
2.EFIRES =1000-----------------*
3.mirror1981=1000 -------------*
4.esma=1000 ------------------*
5.umut99=1000------------------*
6.antikdeniz=1000----------------*
7.petek11= 1000------------------*

RABBİ HEBLİ MİN LEDÜNKE ZÜRRİYETEN TAYYİBETEN İNNEKE SEMİUDDUA

1000 tane okudum ben kendim için canım ALLAH KABUL ETSİN

sa arkadaşlar ben dahil olmak istiyorum ama ayrıntılı bilgi yazarmısınz şimdi bu ayeti her gün mü haftalık mı okuyacağız bi de bu listeye dahil olursam hrkese sıra ile mi okunacak dahil olmak istiyorum... çıkmam lazım birazdan sizler özelden bi mesaj yazarsanız yada bu sayfaya açınca görürüm teşk...

kays seni biszimlisteye alıyorum bizde ekssik bir k,şi, vardı 2 günde bir kişiye okunuyor

24-25 Aralık Pazartesi-Salı deniz1717 için okuyoruz.

1.deniz1717......................OKUDU
2.gunslinger..............okudu
3.blk10..............okudu
4.zebebek...........okudu
5.E_M_A...............okudu
6.surpriz06 .................okudu
7.kays_...............

26-27 Aralık Çarşamba-Perşembe gunslinger için okuyoruz.

1.deniz1717......................okudu
2.gunslinger..............
4.zebebek..........okudu
5.E_M_A..............okudu
6.surpriz06.................okudu.
7.kays_...............

28-29 Aralık Cuma-Cumartesi blk10 için okuyoruz.

1.deniz1717......................
2.gunslinger..............okudu
4.zebebek..........okudu
5.E_M_A..............okudu
6.surpriz06............okudu
7.kays_...............

30-31 Aralık pazar-pazartesi zebebek için okuyoruz

4.zebebek..........okudu
5.E_M_A...........okudu...
6.surpriz06.........okudu
7.kays_...............

1-2 ocak E_M_A için okuyoruz

3.blk10..............
4.zebebek..........okudu
5.E_M_A..............
6.surpriz06..................
7.kays_...............

3-4 Ocak Perşembe-Cuma için surpriz06 okuyoruz

3.blk10..............
4zebebek...............
5.E_M_A..................
6.surpriz06...............
7.kays_...........

5-6 Ocak Cumartesi-Pazar kays için okuyoruz

4zebebek...............okudu
5.E_M_A..................
6.surpriz06...............
7.kays_...........

RABBİ HEBLİ MİN LEDÜNKE ZÜRRİYETEN TAYYİBETEN İNNEKE SEMİUDDUA iki günde bir, bir kişiye 1000 tane okuyoruz

1-2 ocak E_M_A için okuyoruz

1.deniz1717......................okudum
2.gunslinger..............okudum
3.blk10..............okudum
4.zebebek..........okudum
5.E_M_A..............okudum
6.surpriz06..................
7.kays_...............

X