Evlat sahibi olmak için Hz.Zekeriyanın Duası

[video=youtube;mL-jueZJEUg]http://www.youtube.com/watch?v=mL-jueZJEUg[/video]

sıkıntıda olanlar için güzel bir dua
amin...

nisancım senın adına çooooooooookkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkk sevındım canım benım inşallahh rabbım sağlıkla sıhhatıyle kucağına almayıda nasıp eder bebeğini :KK16:

nisanbu canim hayirli olsun rabbim gule gule kucaginada almayi nasip etsin allah hickimsenin ellerini bos cevirmez ...Masallahhh bugunlerde epey hamile haberleri aldik insallah bize ugur getirirsinizde ve bizlerde en yakin zamanda bu guzel haberi sizlerle paylasiriz:))

niasn bu hayırlı olsun evladın sen bize öncelik ettin bu duaları okumamız için allah senden razı olsun bebeğini kucağına almayı nasip etsin artık ismini zekeriya koyarsan topiciğimizin adı:KK9:

Rabbim en kısa zamanda sizlerede nasip etsin kızlar dualarım sizinle sizde benden dualarınızı eksik etmeyin...

Belalarin 1. Kat semaya indigi SAFER Ayindayiz... Bu gece birinci gecesi. Efendimiz sav bugun ölüm hastaligna tutulmustur. Safer ayinda Levhi mahfuzdan 1. Kat semaya 320.000 bela inmektedir. Bu bela ve kazalar sene icine yayilmaktadir. Bu ayda hergün 100 defa La havle vela kuvvete illa billahil aliyyil azim denilmelidir. Günde 100 defa okuyandan, en hafifi fakirlik olmak üzere 70 cesit bela kaldirilir. Bilmeyen kardeslerimizide iletelim insaallah. "Kim hayra vesile olursa hayri yapan gibidir"

Belalarin 1. Kat semaya indigi SAFER Ayindayiz... Bu gece birinci gecesi. Efendimiz sav bugun ölüm hastaligna tutulmustur. Safer ayinda Levhi mahfuzdan 1. Kat semaya 320.000 bela inmektedir. Bu bela ve kazalar sene icine yayilmaktadir. Bu ayda hergün 100 defa La havle vela kuvvete illa billahil aliyyil azim denilmelidir. Günde 100 defa okuyandan, en hafifi fakirlik olmak üzere 70 cesit bela kaldirilir. Bilmeyen kardeslerimizide iletelim insaallah. "Kim hayra vesile olursa hayri yapan gibidir"

Allah razı olsun canım çok faydalı oldun,Rabbim sağlıkla bebeğini kucağına amayı nasip etsinn..

Kızlar dualarınız için Allah razı olsun hepinizden evde yaptığım testte pozitifi gördüm,öğleden sonra kanı alıcam dualarınız eksik etmeyin benden Rabbim isteyen bütün arkadaşlarıma nasip etsin inşaallah :21:
hamilelerin duası kabul olurmuş banada dua et allah rızası için:)

Kızlar dualarınız için Allah razı olsun hepinizden evde yaptığım testte pozitifi gördüm,öğleden sonra kanı alıcam dualarınız eksik etmeyin benden Rabbim isteyen bütün arkadaşlarıma nasip etsin inşaallah :21:

cnm çokk sevindim :KK9::KK9:
Rabbim tamamına erdirsin inş
cnm normal yoldan geldi tedavi olmadın ben yanlış mı hatırlıyorum
darısı başımıza Rabbim isteyen herkese nasip eder inş

LİSTEYE KATILMAK İSTEYEN VARMI?

3.mirror1981 için........

18 aralık salı saat 21:00 a kadar

1.gamzear =1000-------------- *OKUDU
2.EFIRES =1000-----------------*OKUDU
3.mirror1981=1000 -------------*OKUDU
4.esma=1000 -------------------*OKUDU
5.umut99=1000------------------*
6.antikdeniz=1000----------------*
7.??????????= 1000---------------

canım ben maii'nin benim için okuduğu eksik 650'sini okudum..1000 e tamamladım bilgin olsun..

LİSTEYE KATILMAK İSTEYEN VARMI?

3. esma için........

20 aralık perşembe saat 21:00 a kadar

1.gamzear =1000-------------- *
2.EFIRES =1000-----------------*
3.mirror1981=1000 -------------*
4.esma=1000 -------------------*
5.umut99=1000------------------*
6.antikdeniz=1000----------------*
7.??????????= 1000---------------

kuzey28: 13-14 Aralık

بِسْــــــــــــــــــــــمِ اﷲِارَّحْمَنِ ارَّحِيم

RABBİ HEBLİ MİN LEDÜNKE ZÜRRİYETEN TAYYİBETEN İNNEKE SEMİUDDUA iki günde bir, bir kişiye 1000 tane okuyoruz

1.kuzey28 =okudu
2.nisanbu =okudu
3.mavimenekşe =okudu
4.bebekgelsin=
5.ecrin23=okudu
6.maiii44=
7.nurme=okudu

nisanbu 15-16 Aralık

RABBİ HEBLİ MİN LEDÜNKE ZÜRRİYETEN TAYYİBETEN İNNEKE SEMİUDDUA iki günde bir, bir kişiye 1000 tane okuyoruz

1.kuzey28 =
2.nisanbu =
3.mavimenekşe =okudu
4.bebekgelsin=
5.ecrin23=
6.maiii44=
7.nurme=

mavimenekşe 17-18 Aralık

1.kuzey28 =
2.nisanbu =
3.mavimenekşe =
4.bebekgelsin=
5.ecrin23=
6.maiii44=
7.nurme=

kızlar neredesiniz?

mavimenekşe okdum canım allah gönlüne göre versin ecrininkini başladım

kuzey28: 13-14 Aralık

1.kuzey28 =okudu(2000)
2.nisanbu =okudu
3.mavimenekşe =okudu
4.ecrin23=okudu
5.nurme=okudu
6-
7

nisanbu 15-16 Aralık

1.kuzey28 =okudu
2.nisanbu =okudu
3.mavimenekşe =okudu
4.ecrin23=okudu
5-nurme=okudu
6.
7-

mavimenekşe 17-18 Aralık

1.kuzey28 =okudu
2.nisanbu =
3.mavimenekşe =okudu
4.ecrin23=
5-nurme=okudu
6.
7-

ecrin23 19-20 Aralık

1.kuzey28 =
2.nisanbu =
3.mavimenekşe =
4.ecrin23=
5-nurme=
6.
7-

listemize katılmak isteyen var mı?

X