Evlat sahibi olmak için Hz.Zekeriyanın Duası

kızlar tamam tuurabadan baslıyozda suan 8 kişiyiz sayı olarak gene 1000 tanemı okuyacaz 1000 tanesi fazla oluyyoo sayılı degılmı buu

turabanın okumadığını farzederek bu liste hazırlandı, aynı zamanda haksızlık olmasın diye tuuraba içinde okuyalım dedik.yani tuurabayı saymadan 7 kişiyiz, işte haber olamadığımız için ondan ancak böyle yapabildik.....

arkadaşlar bana müsade ben çıkıyorum, pzt inşallah görüşmek üzere, bu arada medne senin ismini gördüm bizim topiktesin, adını görmeyi özledim, eylül topiğini hatırladım birden, inşallah herşey gönlünce olur.hayırlı tatiller.

senin ismini görmek ne güzel, eylül topiği biran aklına geldi, ismini görmeyi özlemişim, herkese hayırlı tatiller, herşey gönlünüzce olsun, pzt görüşmek dileğiyle inş.

mrvb canım bende kendim için okudum bitirdim şimdi gunslinger arkadasım için okuyorum haftasonu giremem nete o yüzden şimdi yazıyorum beni okudu yazabilirsin

canım gözün aydın.Allah tamamını erdirsin. duanı bugün bitirdim. dualarımız kabl olduysa ne mutlu..çok sevindim.inşallah en kısa sürede bizlere nasip eder bu mutluluğu...

gamzear için............

1.esma = 2000 okudu
2.gamzear =1000 okudu
3.EFIRES =1000 okudu
4.sebilem =1000 okudu
5.mirror1981 =1000 okudu
6.keyfimbilir=1000 okudu

efıres için .....

1.esma =okudu
2.gamzear =okudu
3.EFIRES =okudu
4.sebilem =okudu
5.mirror1981 =okudu
6.keyfimbilir=okudu

sebilem için...

1.esma= okudu
2.gamzear =okudu
3.EFIRES =okudu
4.sebilem =okudu
5.mirror1981=okudu
6.keyfimbilir=okudu
arkadaşlar dua listemizde 6 kişiyiz ben kabakçiçeğinin okumadığı arkadaşlara 1000 tane daha okudum arkadaşların dua larını tamamladım Allah kabul etsin inş şimdi dualarını paylaşacağım

gamzear için............

1.esma = 2000 okudu
2.gamzear =1000 okudu
3.EFIRES =1000 okudu
4.sebilem =1000 okudu
5.mirror1981 =1000 okudu
6.keyfimbilir=1000 okudu

YARABBI YARABBİ YARABBİ... Çekmiş oldugumuz tesbihatların hasıl olan sevaplarını Evvela Peygamber Efendimiz S.a.v mın ruhuna onun al ve asabı kiramına ehli beytine ilk peygamberimiz hz. Adem as. ve son peygamberimiz muhammed mustafa s.a.v min Ruhlarına ve bu ikisi arasında her ne kadar peygamber gelip geçmişse onlarında ruhlarına hediye eyledik sen hasıl eyle alimlerimizin,abitlerimizin,şehitlerimizin,şuhedal arımızın,evliyalarımızın,embiyalarımızın ve bir Cümle Allah dostlarının ruhlarına hediye eyledik sen şuan için haberdar eyle...
ve kardşmiz her ne sıkıntı ve dilegi için okuttuysa onun dilegni kabul sıkıntısını affeyle.ve yeryüzünde ne kadar sıkıntısi olan mümin ve mümine kardşmz varsa onlarında dileklerini kabul sıkıntısını affeyle...amin amin amin

efıres için .....

1.esma =okudu
2.gamzear =okudu
3.EFIRES =okudu
4.sebilem =okudu
5.mirror1981 =okudu
6.keyfimbilir=okudu

YARABBI YARABBİ YARABBİ... Çekmiş oldugumuz tesbihatların hasıl olan sevaplarını Evvela Peygamber Efendimiz S.a.v mın ruhuna onun al ve asabı kiramına ehli beytine ilk peygamberimiz hz. Adem as. ve son peygamberimiz muhammed mustafa s.a.v min Ruhlarına ve bu ikisi arasında her ne kadar peygamber gelip geçmişse onlarında ruhlarına hediye eyledik sen hasıl eyle alimlerimizin,abitlerimizin,şehitlerimizin,şuhedal arımızın,evliyalarımızın,embiyalarımızın ve bir Cümle Allah dostlarının ruhlarına hediye eyledik sen şuan için haberdar eyle...
ve kardşmiz her ne sıkıntı ve dilegi için okuttuysa onun dilegni kabul sıkıntısını affeyle.ve yeryüzünde ne kadar sıkıntısi olan mümin ve mümine kardşmz varsa onlarında dileklerini kabul sıkıntısını affeyle...amin amin amin

sebilem için...

1.esma= okudu
2.gamzear =okudu
3.EFIRES =okudu
4.sebilem =okudu
5.mirror1981=okudu
6.keyfimbilir=okudu

Romaroma'nin duasi tamamdir kizlar bendede.Allah kabul etsin hepimizinkini.Rabbim en yakin zamanda kucagina bebisler versin ins.AMİİİNNNN

başak2569 için

5-6 aralik

1.başak2569kudu
2.tulay_20kudu
3.flzask2003kudu
4.bahar85
5.nekadarzorkudu
6.blowhole25
7.su1838

tulay_20 icin

7-8 aralik

1.başak2569
2.tulay_20
3.flzask2003
4.bahar85
5.nekadarzorkudu
6.blowhole25
7.su1838kudu

Rabbim dualarimizi tez zamanda kabul etsin aratmadan bekletmeden hayirli saglikli meleklerimize kavustursun insallah

ALLAH RAZI OLSUN hepinizden canlarım bu arada ben keyfimbilir inde duasını okudum esmacım tekrar başamı döneceğiz

mirror1981 için

1.esma=
2.gamzear =okudu
3.EFIRES =okudu
4.sebilem =okudu
5.mirror1981=okudu
6.keyfimbilir=okudu

keyfimbilir için....

1.esma=
2.gamzear =okudu
3.EFIRES =okudu
4.sebilem =okudu
5.mirror1981=okudu
6.keyfimbilir=

cnm gözün aydın bebeğinin kalpatışlarını görmüşsün Allahım bebişini sana bağışlasın
çokk sevindim darısı başımıza inş.

ALLAH RAZI OLSUN hepinizden canlarım bu arada ben keyfimbilir inde duasını okudum esmacım tekrar başamı döneceğiz

cnm Allah sendende razı olsun..
evet başa döneceğiz ve bu sefer çok daha iyi olacak 2 arkadaş eksik katılmak isteyen olursa bi kaç gün bekleyelim başa dönelim
tekrardan okuyalım..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…