Evlat sahibi olmak için Hz.Zekeriyanın Duası

arkadaşlar iki sırada RomaRoma var ama biz devam edersek sonradan katılan arkadaşımıza çok fazla birikmiş olacak biz Roma Roma için başlayalım bugün yarın birisi gelmezse cumarteside RomaRoma için herkes 400 adet okur eksiği kalmaz diyorum. Bu konuyu cumartesiye tekrar değerlendiririz. Birde sizde gittiğiniz topiclere yada arkadaşlarınıza söyleyin katılmak isteyen bulalım :))))

mervecim ne oldu 2 eksik oluştu gnshusna arkadasımızda çıkıyor listeden

evet canım çıkmak istediğini söyledi ben tamam dedim ama sebebine çok da üzüldüm (( şimdi özel mesaj yazma süremin dolmasını bekliyorum gelmesini rica edecem gönlü güzel her zaman haber veren okuyamadığı zamanda okuyamadığını haber veren bir arkadaşımız kendisi, belki onun duası kabul olacak değil mi nerden bilebiliriz.
Arkadaşlar eksik kalacak olanlara ben gönüllüce yardım ederim tekrarlamak istedim ben gönüllüyüm birinin yerine başkası okumasına takılmayalım lütfen :)))

ay ama bende kendi adıma eğer kendisini kırdıysam çok özür dilerim canım kendisine iletirmisin lütfen ya bende üzüldüm şimdi çok

slm uzun zaman yazamadım sayfaya kusura bakmayın .şimdi SEBİLEM için okudum şimdide sıra bende galiba kendime okumaya başladım yarında KEYFİMBİLİR arkadaşımıza okuyacağım rabbim kabul etsin. bu arada benim için dua okuyacak arkadaşlara söylüyorum benim niyetim sağlıklı sıhatli evlatlarımın olmasın rabbim dualarımızı kabul etsin

gazel sen kendinkilerini bitirmedin galiba, ben turaba için başladım bile:)
herkes bittikten sonra tekrar baştan başlayacağız değilmi?

benimde a zkaldı akşam okuyamadım hepsini. akşama bitircem inş.başlarız yine. ben çok emrak ediyorum bakalım kimlerde işe yarıycak.:))

Ben kimseye kirilmadim kizlar hak gecicegini dusundugunuz icin cikmak istedim bendeb sikayetciyseniz cikarim.yuregim cikmaktan taraf degil.cunku asil yarim birakirsam hak gecicekmis gibi geliyor.benden memnunsaniz ama kalmayi isterim

Ben kimseye kirilmadim kizlar hak gecicegini dusundugunuz icin cikmak istedim bendeb sikayetciyseniz cikarim.yuregim cikmaktan taraf degil.cunku asil yarim birakirsam hak gecicekmis gibi geliyor.benden memnunsaniz ama kalmayi isterim

canım biz burda çok güzel bir amaç için toplanıyoruz..ben kendi adıma seni asla kırmak istemezdim ama hepimiz insanız hepimizin aklında bazen bazı şeyler gecer birbirimizi üzmeyelim dediğim gibi ben asla kimseyi üzmek istemedim..gel grubumuza canım yeniden

bu bölümü çok seviyorum

herkes ne güzel anlaşıyor kimse birbirini kırmıyor

Canım kabakçiçeğini çıkar yerine başkasını al o zaman.

tamam cnm kabakçiçeği çıktı zaten
arkadaşlar onun için okumuştu
ona niyet ederek okudukları duaları kendilerine ekliyimmi yoksa ben tamamlayıp dualarını yayınlayayım mı ?
sebilem bizim srupta olmak istemiyor diğer dualara katılmıyacak galiba

gamzear için............

1.esma = 2000 okudu
2.gamzear =1000 okudu
3.EFIRES =1000 okudu
4.sebilem =1000 okudu
5.mirror1981 =1000 okudu
6.keyfimbilir=1000 okudu

efıres için .....

1.esma =okudu
2.gamzear =okudu
3.EFIRES =okudu
4.sebilem =okudu
5.mirror1981 =okudu
6.keyfimbilir=okudu

sebilem için...

1.esma= okudu
2.gamzear =okudu
3.EFIRES =okudu
4.sebilem =okudu
5.mirror1981=okudu
6.keyfimbilir

benimde a zkaldı akşam okuyamadım hepsini. akşama bitircem inş.başlarız yine. ben çok emrak ediyorum bakalım kimlerde işe yarıycak.:))

bence duaları çok çook tekrarlamak lazım, Rabbim bilir fakat bence hemen bekleme, dualar okundukça liste tekrar baştan başlayacak.

Canlarimmm ben zaten hic cikmak istemiyorum herkezin duasi bitsede burdayim ben.hamile kalsam bile sizin icin hep yine burda kalmayi dusundum ben Allah biliyo cok seviyorum sizi.tabiki birbirimize kirilicaz darilicaz insaniz kalbimiz var.muhim olan sonrasi blk10 arkadasimizi kirdiysam bende ozur diliyorum ondan.dedigim gibi birakirsam asil ozaman hakka giricekmisim gibime geliyor ben sizinleyim kizlar ne olursa

04-05 Aralık Salı-Çarşamba mrvb için okuyoruz. Rabbim kabul etsin.

1.mrvb......................okudu
2.RomaRoma..............okudu
3.gunslinger..............
4.blk10.....................okudu
5.askbebek...............okudu
6.?????????...............
7.gnshusna...............okudu

06-07 Aralık Perşembe-Cuma RomaRoma için okuyoruz.

1.mrvb......................
2.RomaRoma..............
4.blk10.....................
5.askbebek...............
6.gnshusna...............
7.?????????...............

08-09 Aralık Cumartesi-Pazar gunslinger için okuyoruz.

2.RomaRoma..............

10-11 Aralık Pazartesi-Salı bkl10 için okuyoruz.

2.RomaRoma..............

12-13 Aralık Çarşamba- Perşembe aşkbebek için okuyoruz.

2.RomaRoma..............

14-15 Aralık Cuma-Cumartesi gnshusna için okuyoruz

2.RomaRoma..............

16-17 Aralık Pazar-Pazartesi ??????? için okuyoruz

2.RomaRoma..............

06-07 Aralık Perşembe-Cuma RomaRoma için okuyoruz.

2.RomaRoma..............

Son düzenleme:

sayfaların hepsini okuyamadım son durum nedir eksiğiniz varsa katılabilirim

ben kırılmadım gnshusna sadece cokkkk uzuldum.ben sadece nedenını bılmedıgım ıcın sordum ve sorarken Rabbım bılıyorkı cekınerek ozurdıleyerek sordum.benım yuzumden ortamın gerılmesını asla ıstemıyorum.herkez bırbırı ıcın cabalıyor ben cıkıpta bunu bozmaya ne hakkım varkı.bende senden ozurdılıyorum defalarca.benım ıcın sakın cıkma.gerekırse dedıgm gıbı ben cıkarım hıc sorun degıl.sız devam edın arkadaslar Allah hepınızın gönlune göre versın Allah bılıyr ya sureklı namazdan sonra yatmadan once sızın ıcın dua edıyorum.Hakkınızı helal edın.....

canım sebebı benım.ben gergınlık cıksın dıye sormadım nedenını...dedıgım gıbı kalkıpta gergınlık yaratmaya hıc hakkım yok dıye dusunuyorum.bende bırseyler ıcın cabaladım.bunda emegım olduysa ne mutlu bana.benım yuzumden hıcbırınız uzulmeyın.gnshusna arkadasımız tabıkı devam etsın ben sebep olmak ıstemem...o yuzden hakkınızı helal edın kızlar.Allah dualarınızı kabul etsın..

sayfaların hepsini okuyamadım son durum nedir eksiğiniz varsa katılabilirim

canım eksiğimiz var adını yazıyorum :)))
salı çarşamba bana okunmuştu, bgn yarın romaromaya okunacak yarına kadar bitiremezsen bana yaz ben yardım ederim sana tamamlaman için :)))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…