Evlat sahibi olmak için gunluk bir ark 41 meryem suresi okuyalım

Gunlukbirark meryem suresi okumak icin listemizhazir
Iki gun bir arkadaşımıza okuyoruz
Okuyacagimiz arkadaşımıza bir meryem suresi okuyor sonra abdestli bir sekilde kibleye yonelerek tilavet secdesi yapiyoruz
( Bilmiyenler icin ) Kıble yonelerek niyet ettim allah rizasiicin tilavetsecdesini yapmaya diyerek elleri kaldirmadan tekbir alarak direk secdeye kapaniyoruz burda 3 kere subhane rabbiyel alâ diyoruz terar tekbir alarak dogruluyoruz burda elleri baglamadan dua eder gibi "semigne ateyne gufraneke ve rabbene ileykel mesiyrr " ve bakara suresinin 128. Ayetini okuyoruz. "Rabbenee veb as fiihim rasulen min hümyetlüaleyhim ee yeetike ve yuallimühümül kitebe vel hikmete ve yuzekkihim.inneke entel azizil hakiim CUMARTESI ve PAZAR Neslihan arkadaşımıza okuyoruz
1. S sevim ---2okudu
2. tiryak2147 ( sumeyye )------mazaretli
3. hasbeee (hasibe) ------2okudu*
4. betul8516 (betulsule)-2okudu
5. @vkt ( nalan)--------------2okudu
6. dnzderya -------mazaretli
7. @aysemzumram (halime)---2okudu
8. sultan1356 ---------------mazaretli
9. M mrym99 ( meryem)--2
10. @tuba----------2okudu
11. @ozlem--------2okudu
12. K KZLCHMM06 (leyla)--2okudu
13. twins scorpion (cagla)----
14. esengul --------------2okudu
15. Forever07 (aysegul ) -----3okudu
16. @hatice--------3okudu
17. G guzbahar -----------5okudu
18. Neslihan ----------3okudu-
19. Angel 25 --------mazaretli
20. Hasretim bebiko (demet )----5okudu*
21. H hicret --------2okudu
Listemiz kisi alimina kapalidir okuyan ark bildirim yapmak zorundadir *

Boylelikce liste tamamlandi "Elhamdu lillahi rabbil alemin vessalutu vesselemu ale seyyidine muhammedin ve âlihi ve sahbihi ecmain. Yeri gogu yaratan rabbim sen herseye kadirsin senin gucun herseye yeter. Sen ol dersen olur Peygamberimiz ( s.a.v ) hurmetine gelmis gecmis butun peygamberler hurmetine guzel esmalarin yuzu suyu hurmetine sana acilan eller hürmetine okudugumuz 41 meryem suresi hurmetine okunan bu dualar hurmetine kapina geldik sana sigindik sana el actik ne olur gericevirme bizi duamizi kabul ettigin dualar arasina kat suan duasini yaptigimiz Neslihan ark tez zamanda hayirli saglikli bol rizikli evlat lar nasip eyle. Cikimis oldugu bu yolda onu bos cevirme onun yar ve yardimcisi ol Amin velhamdü lillahi rabbil alemin ( amin diyen kullarinada tez zamanda hayirli saglikli bol rizikli evlat lar nasip eyle.

Gunlukbirark meryem suresi okumak icin listemizhazir
Iki gun bir arkadaşımıza okuyoruz
Okuyacagimiz arkadaşımıza bir meryem suresi okuyor sonra abdestli bir sekilde kibleye yonelerek tilavet secdesi yapiyoruz
( Bilmiyenler icin ) Kıble yonelerek niyet ettim allah rizasiicin tilavetsecdesini yapmaya diyerek elleri kaldirmadan tekbir alarak direk secdeye kapaniyoruz burda 3 kere subhane rabbiyel alâ diyoruz terar tekbir alarak dogruluyoruz burda elleri baglamadan dua eder gibi "semigne ateyne gufraneke ve rabbene ileykel mesiyrr " ve bakara suresinin 128. Ayetini okuyoruz. "Rabbenee veb as fiihim rasulen min hümyetlüaleyhim ee yeetike ve yuallimühümül kitebe vel hikmete ve yuzekkihim.inneke entel azizil hakiim SALI VE CARSAMBA Angel 25 ( gonca)=arkadaşımıza okuyoruz
1. S sevim ---
2. tiryak2147 ( sumeyye )------mazaretli
3. hasbeee (hasibe) ------2okudu*
4. betul8516 (betulsule)-
5. @vkt ( nalan)--------------2okudu
6. dnzderya -------mazaretli
7. @aysemzumram (halime)---
8. sultan1356 ---------------mazaretli
9. M mrym99 ( meryem)--
10. @tuba----------mazaretli
11. @ozlem--------
12. K KZLCHMM06 (leyla)--
13. twins scorpion (cagla)----
14. esengul --------------
15. Forever07 (aysegul ) -----
16. @hatice--------
17. G guzbahar -----------
18. Neslihan ----------
19. Angel 25 --------mazaretli
20. Hasretim bebiko (demet )----
21. H hicret --------2okudu
Listemiz kisi alimina kapalidir okuyan ark bildirim yapmak zorundadir *[/QUOTE]

Kızlar hayırlı sabahlar Rabbim dualarimizi kabul etti hamileyim çok şükür. Darısı tüm isteyenlerin başına
süperrr sevindimmm
hayırlı olsun inşallah Allah sağlıcakla tamamına erdirsin
darısı listedeki diğer tüm isteyen arkadaşlara inşallah
Bu arada arkadaşım hatice de hamile yeni öğrendik
Bu liste uğurlu gelsin hepinize canlar

Amin inşallah canım uğurlu gelsin inşallah hepimize

[/QUOTE]
tatlım 2 tanemi aldım

Ağlama kuzum ya kıyamam
sendeöle olcan her şeye duygusallaşıyon
hele sokakta parkta markette lokantada
cocuklarına tokat atan bağıran kolunu silkeleyen kişileri görünce daha çok ağlıyon
hele hele haberlerde
evladını çöpe atan kadınları görünce
için cız ediiyo
sümüklü sümüklü dolaşıyo

Ben normalde duygusalım zaten daha beter olucam desene

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…