Evlat sahibi olmak için gunluk bir ark 41 meryem suresi okuyalım

amin bacim insalh atlatrsin benim esimde hep farenjit oluyodu en sonunda bademviklrini aldrmaya karar verdi akutlasmis artk yarin aldrcak rabbimin izniyle tup denemen oldumu arkdsim senin problemne sakincasi yoksa
Olmam mi 5 asilama 1 tup denedik ama olmadi drlarin dedigine gore hic bisi yok sebebsuz diyorlar ama bisi yoksa niye olmuyo anlamadik simdi genetik test verdik onu bekliyoz rabbim dermansiz dert vermesin

Olmam mi 5 asilama 1 tup denedik ama olmadi drlarin dedigine gore hic bisi yok sebebsuz diyorlar ama bisi yoksa niye olmuyo anlamadik simdi genetik test verdik onu bekliyoz rabbim dermansiz dert vermesin
amin canim yaa inslh olucak alhin iznyle vakti zamani gelmemstr demek daha genetiklrde temiz cikar inslh stres ypma cok kafanada tkma cnm duadan bska elimzden bisey gelmez cnm

2 okudum güzbahar arkadaşımıza

Gunlukbirark meryem suresi okumak icin listemizhazir
Iki gun bir arkadaşımıza okuyoruz
Okuyacagimiz arkadaşımıza bir meryem suresi okuyor sonra abdestli bir sekilde kibleye yonelerek tilavet secdesi yapiyoruz
( Bilmiyenler icin ) Kıble yonelerek niyet ettim allah rizasiicin tilavetsecdesini yapmaya diyerek elleri kaldirmadan tekbir alarak direk secdeye kapaniyoruz burda 3 kere subhane rabbiyel alâ diyoruz terar tekbir alarak dogruluyoruz burda elleri baglamadan dua eder gibi "semigne ateyne gufraneke ve rabbene ileykel mesiyrr " ve bakara suresinin 128. Ayetini okuyoruz. "Rabbenee veb as fiihim rasulen min hümyetlüaleyhim ee yeetike ve yuallimühümül kitebe vel hikmete ve yuzekkihim.inneke entel azizil hakiim PERSEMBE ve CUMA G guzbahar arkadaşımıza okuyoruz
1. S sevim ----
2. tiryak2147 ( sumeyye )------2okudu
3. hasbeee (hasibe) ------2okudu
4. betul8516 (betulsule)-2okudu
5. @vkt ( nalan)--------------
6. dnzderya -------mazaretli
7. vesselam_ (halime)---2okudu
8. sultan1356 ---------------2okudu
9. M mrym99 ( meryem)----2okudu
10. @tuba----------
11. @ozlem---------
12. K KZLCHMM06 (leyla)--
13. twins scorpion (cagla)----
14. esengul ---------------
15. Forever07 (aysegul ) -----
16. @hatice--------
17. G guzbahar -----------
18. Neslihan -----------
19. Angel 25 --------mazaretli
20. Hasretim bebiko (demet )----2okudu
21. H hicret --------
Listemiz kisi alimina kapalidir okuyan ark bildirim yapmak zorundadir *

canim demetcim nasil oldun iyisin inslah ben kirmizilari gordum bana 2 tane yazmissin ya 1 tane okuyabildim canim ama okutabilirim bitane inslhh
Tamam canim pekde iyi sayilmam ama bugunumze sukur ben adet olmadi daha dun dr daydim yumurtalrim bu ay asiri cevap vermis oyuzden cok buyumusler rahimden bile buyuk dedi pazartesi kanlar cikacak belki yatabirsin dedi allah hakkimizda hayirlisini versin

Gunlukbirark meryem suresi okumak icin listemizhazir
Iki gun bir arkadaşımıza okuyoruz
Okuyacagimiz arkadaşımıza bir meryem suresi okuyor sonra abdestli bir sekilde kibleye yonelerek tilavet secdesi yapiyoruz
( Bilmiyenler icin ) Kıble yonelerek niyet ettim allah rizasiicin tilavetsecdesini yapmaya diyerek elleri kaldirmadan tekbir alarak direk secdeye kapaniyoruz burda 3 kere subhane rabbiyel alâ diyoruz terar tekbir alarak dogruluyoruz burda elleri baglamadan dua eder gibi "semigne ateyne gufraneke ve rabbene ileykel mesiyrr " ve bakara suresinin 128. Ayetini okuyoruz. "Rabbenee veb as fiihim rasulen min hümyetlüaleyhim ee yeetike ve yuallimühümül kitebe vel hikmete ve yuzekkihim.inneke entel azizil hakiim PERSEMBE ve CUMA G guzbahar arkadaşımıza okuyoruz
1. S sevim ----2okudu
2. tiryak2147 ( sumeyye )------2okudu*
3. hasbeee (hasibe) ------2okudu*
4. betul8516 (betulsule)-2okudu
5. @vkt ( nalan)--------------2okudu
6. dnzderya -------mazaretli
7. vesselam_ (halime)---2okudu
8. sultan1356 ---------------2okudu
9. M mrym99 ( meryem)----2okudu
10. @tuba----------2okudu
11. @ozlem---------2okudu
12. K KZLCHMM06 (leyla)--2okudu
13. twins scorpion (cagla)----
14. esengul ---------------2okudu
15. Forever07 (aysegul ) -----2okudu
16. @hatice--------2okudu
17. G guzbahar -----------2okudu
18. Neslihan -----------2okudu
19. Angel 25 --------mazaretli
20. Hasretim bebiko (demet )----2okudu*
21. H hicret --------2okudu
Listemiz kisi alimina kapalidir okuyan ark bildirim yapmak zorundadir *

oyy canim rbbim sifa versin sana inslh şafi isminin hurmetine ilac kullaniyomusun yumurtlama icin cnm inslh pazrtesiye iyi cikar sonucun yatmaya gerek kalmaz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…