Evlat sahibi olmak için gunluk bir ark 41 meryem suresi okuyalım

Gunlukbirarkmeryemsuresiokumakicinlistemizhazir
Iki gun bir arkadaşımıza okuyoruz
Okuyacagimiz arkadaşımıza bir meryem suresi okuyor sonra abdestli bir sekilde kibleye yonelerek tilavet secdesi yapiyoruz
( Bilmiyenler icin ) Kıble yonelerek niyet ettim allah rizasi icin tilavet secdesini yapmaya diyerek elleri kaldirmadan tekbir alarak direk secdeye kapaniyoruz burda 3 kere subhane rabbiyel alâ diyoruz terar tekbir alarak dogruluyoruz burda elleri baglamadan dua eder gibi "semigne ateyne gufraneke ve rabbene ileykel mesiyrr " ve bakara suresinin 128. Ayetini okuyoruz. "Rabbenee veb as fiihim rasulen min hümyetlüaleyhim ee yeetike ve yuallimühümül kitebe vel hikmete ve yuzekkihim.inneke entel azizil hakiim " diyoruz ve kimin niyetineokuduysak ona dua ediyoruz SALI ve CARSAMBA gunu@mrym99 ( meryem ) arkadaşımıza okuyoruz
1. S sevim -------mazaretli
2. tiryak2147 tiryak2147 ( sumeyye )-------
3. hasbeee hasbeee (hasibe) --------2okudu
4. betul8516 betul8516 (betulsule)-:anneadayı::nazar:2okudu
5. @vkt ( nalan)---------------2okudu
6. dnzderya dnzderya -----------
7. vesselam_ vesselam_ (halime)-----2okudu
8. sultan1356 sultan1356 (leyla)------2okudu
9. acembuselik acembuselik (merve )-----
10. M mrym99 ( meryem)-----6okudu-
11. T tuba ----------2okudu
12. @ozlem----------2okudu
13. G guzbahar ------------2okudu
14. K KZLCHMM06 (leyla)--:anneadayı::nazar:2okudu
15. twins scorpion twins scorpion (cagla)------2okudu
16. Forever07 Forever07 ---------:anneadayı::nazar:2okudu
17. @hatice----------mazaretli
18. esengul esengul -------------mazaretli
19. Neslihan Neslihan ------------:anneadayı::nazar:2okudu
20. Angel 25 Angel 25 ----------2okudu
21. H hasretim bebiko(demet )-3okudu

Listemizde 3 mazeretli ark vardir toplam 7 eksik var okumak isteyenler okuyup bildirim yapabirler
7-5=2kaldi.
allah simdiden kabul etsin
Listemiz kisi alimina kapalidir okuyan arkbildirim yapmak zorundadir * *:eek::KK15:

İnşallah canım.. rabbim burada ve dğer dua topiclerinde bulanan, ya da buraların farkında bile olmayan, rabbime evlatla ilgili el açan herkese rabbim hayırlı sağlıklı imanlı evlat nasip etsin inşallah.. senin ilk tedavin mi canım... ne durumdasın sen.. kaç yaşındasın...
benim ilk tedavim degil 4 yillik evliyim 27 yasindayim ilk bir bycuk yil bebis olmynca tup bebege basvrduk ilk denemem negatif ikincisi dondrulmus embryo transfer edildi oda kimyasal gebelim olustu sonlandrildi anliycagin boyle arkdsim ucuncuye baslamyi dusunuyorum ama korkuyorum bi yandan ya olmazssa die ne bilim zor yaaa allhim emwklrimzin karsiligin en kisa zaman da verir inslh

Anahhhh yakaladimmm sizii simdi gitcem kaynaniza kommsularinaza bu ark tup bebek yapilarr diycem ispiyonluycamm siziii soyleyin adreslerinizii:KK47: :KK47::KK76::KK4:
:KK48::KK48::KK48:ay cok guldum allh iyiligin versin ama haksizmiyiz sence bilmeleri ne gerek varmi benim kaynanam uzak allhatan esimin ailesi pek yok yakinda uzaklar sorana olmuyo daha nasib degil die gecistryorum

:KK48::KK48::KK48:ay cok guldum allh iyiligin versin ama haksizmiyiz sence bilmeleri ne gerek varmi benim kaynanam uzak allhatan esimin ailesi pek yok yakinda uzaklar sorana olmuyo daha nasib degil die gecistryorum
Ohhhh gul gul bazen gulmek gerkiyo hayat bizi oyle siniyorki gulmenin ne kadar yakistigini unutturuyo bazen bi delin karsimiza cikip (yani o ben oluyorum) en unutmadik anda o minik tebessumu ortaya cikarmasi lazimm:KK53::KK53::21::confused:

Okuyacagimiz arkadaşımıza bir meryem suresi okuyor sonra abdestli bir sekilde kibleye yonelerek tilavet secdesi yapiyoruz
( Bilmiyenler icin ) Kıble yonelerek niyet ettim allah rizasiicin tilavet secdesini yapmaya diyerek elleri kaldirmadan tekbir alarak direk secdeye kapaniyoruz burda 3 kere subhane rabbiyel alâ diyoruz terar tekbir alarak dogruluyoruz burda elleri baglamadan dua eder gibi "semigne ateyne gufraneke ve rabbene ileykel mesiyrr " ve bakara suresinin 128. Ayetini okuyoruz. "Rabbenee veb as fiihim rasulen min hümyetlüaleyhim ee yeetike ve yuallimühümül kitebe vel hikmete ve yuzekkihim.inneke entel azizil hakiim " diyoruz ve kimin niyetineokuduysak ona dua ediyoruz SALI ve CARSAMBA gunu@mrym99 ( meryem ) arkadaşımıza okuyoruz
2. tiryak2147 tiryak2147 ( sumeyye )-------2okudu
6. dnzderya dnzderya -----------
21. H hasretim bebiko(demet )-4okudu

Listemizde 3 mazeretli ark vardir toplam 7 eksik var okumak isteyenler okuyup bildirim yapabirler
7-5=2kaldi.
Listemiz kisi alimina kapalidir okuyanarkbildirim yapmak zorundadir * *:eek::KK15:

( Bilmiyenler icin ) Kıble yonelerek niyet ettim allah rizasiicin tilavet secdesini yapmaya diyerek elleri kaldirmadan tekbir alarak direk secdeye kapaniyoruz burda 3 kere subhane rabbiyel alâ diyoruz terar tekbir alarak dogruluyoruz burda elleri baglamadan dua eder gibi "semigne ateyne gufraneke ve rabbene ileykel mesiyrr " ve bakara suresinin 128. Ayetini okuyoruz. "Rabbenee veb as fiihim rasulen min hümyetlüaleyhim ee yeetike ve yuallimühümül kitebe vel hikmete ve yuzekkihim.inneke entel azizil hakiim " diyoruz ve kimin niyetineokuduysak ona dua ediyoruz SALI ve CARSAMBA gunu@mrym99 ( meryem ) arkadaşımıza okuyoruz
2. tiryak2147 tiryak2147 ( sumeyye )-------2okudu
6. dnzderya dnzderya -----------2okudu
21. H hasretim bebiko(demet )-4okudu

7-6=1 eksik var
Listemiz kisi alimina kapalidir okuyanarkbildirim yapmak zorundadir * *:eek::KK15:

Kızlar ben mazeretli oldum. Nasipse yarın transfer hazırlığı için doktora gideceğim. 2 embriyom onları almam için beni bekliyor. İnşallah rabbim onların annesi olmamı nasıp eder. Yaşım ve eşime verdiğim sözden dolayi bu son tedavim. Rabbim duami dualariniz yüzü suyu hürmetine kabul etsin ınşallah.

Canım benim de sirami arkadaş için de uygunsa 15. Sıraya koyabilir m8sin. Ben de kendime okuyabileyim

Kızlar ben mazeretli oldum. Nasipse yarın transfer hazırlığı için doktora gideceğim. 2 embriyom onları almam için beni bekliyor. İnşallah rabbim onların annesi olmamı nasıp eder. Yaşım ve eşime verdiğim sözden dolayi bu son tedavim. Rabbim duami dualariniz yüzü suyu hürmetine kabul etsin ınşallah.

Canım benim de sirami arkadaş için de uygunsa 15. Sıraya koyabilir m8sin. Ben de kendime okuyabileyim
Rabbim emeğinin karşılığını versin yuregine evlat sevinci düşürsün insaAllah.. Duamizdasin

Canim son 1 tane kaldi birde acembuselik ark okuyormu bilmiyorum bildirim yapmiyo yerine okumak istersen oku canim ben okurdum ama rahatsiz im biraz gozlerim agriyo hakkini helal et
ne demek kuzum asıl sen hakkını helal et senin hakkın çok geçti bana telafisini yaparım inşallah allah razı olsun cnm senden bir önceki sayfada Angel 25 arkadaşımız bir tane daha okuduğunu yazmıştı bir bak istersen cnm bana göre 41 tamam gibi duruyo birde sen bak istersen eksik olursa okurum ben

ne demek kuzum asıl sen hakkını helal et senin hakkın çok geçti bana telafisini yaparım inşallah allah razı olsun cnm senden bir önceki sayfada Angel 25 arkadaşımız bir tane daha okuduğunu yazmıştı bir bak istersen cnm bana göre 41 tamam gibi duruyo birde sen bak istersen eksik olursa okurum ben
Yok canim o hergun bir ta ne okuyo bennokuyacagidan emin oldugum icin ilk okudugu gun bir tane yerine iki yazmistim 1 eksik var onuda oku duani tamamlayalim ve diger ark gecelim

Tamam koyarim canim bide cani hic sikma abla allah durur durur bide ikiz verir aniden biljmmez nasip isler bunlar mevlam ne eyler se guzel eyler

( Bilmiyenler icin ) Kıble yonelerek niyet ettim allah rizasiicin tilavet secdesini yapmaya diyerek elleri kaldirmadan tekbir alarak direk secdeye kapaniyoruz burda 3 kere subhane rabbiyel alâ diyoruz terar tekbir alarak dogruluyoruz burda elleri baglamadan dua eder gibi "semigne ateyne gufraneke ve rabbene ileykel mesiyrr " ve bakara suresinin 128. Ayetini okuyoruz. "Rabbenee veb as fiihim rasulen min hümyetlüaleyhim ee yeetike ve yuallimühümül kitebe vel hikmete ve yuzekkihim.inneke entel azizil hakiim " diyoruz ve kimin niyetineokuduysak ona dua ediyoruz PERSEMBE ve CUMA T tuba arkadaşımıza okuyoruz
2. tiryak2147 tiryak2147 ( sumeyye )-------
3. hasbeee hasbeee (hasibe) -------
4. betul8516 betul8516 (betulsule)-:anneadayı::nazar:
5. @vkt ( nalan)---------------
6. dnzderya dnzderya ----------
7. vesselam_ vesselam_ (halime)----
8. sultan1356 sultan1356 (leyla)------
9. acembuselik acembuselik (merve )--
10. M mrym99 ( meryem)-----
11. T tuba ----------
12. @ozlem----------
13. K KZLCHMM06 (leyla)--:anneadayı::nazar:
14. twins scorpion twins scorpion (cagla)------
15. G guzbahar ------------mazaretli
16. Forever07 Forever07 ---------:anneadayı::nazar:
19. Neslihan Neslihan ------------:anneadayı::nazar:
20. Angel 25 Angel 25 ----------
21. H hasretim bebiko(demet )

Listemiz de 4 mazeretli ark var 9 eksik var okumak isteyen okuyup bildirim yapabilirler
Listemiz kisi alimina kapalidirokuyanarkbildirim yapmak zorundadir * *:eek::KK15:

X