Evlat sahibi olmak için gunluk bir ark 41 meryem suresi okuyalım

kızlar merhaba benim bat yarın ama bende 1 haftadır anormallikler var yani özellikle akşamlar kasıklarım belim öyle bir ağrıyorki anlatamam normalde adet öncesi ağrı çekmem olduktan sonra çekerim.bu ağrılar sanki adet olmuşum gibi ağrıyor.dünden beri çok sık idrara çıkıyorum.geçen hafta göğüslerimde hassasiyet vardı.bentest yapsam mı bugün sabırsızlanıyorum.batma şeklindede oluyor ağrılar özelliklede aşağı tarafta iğne batar gibi acıyor .

kızlar merhaba benim bat yarın ama bende 1 haftadır anormallikler var yani özellikle akşamlar kasıklarım belim öyle bir ağrıyorki anlatamam normalde adet öncesi ağrı çekmem olduktan sonra çekerim.bu ağrılar sanki adet olmuşum gibi ağrıyor.dünden beri çok sık idrara çıkıyorum.geçen hafta göğüslerimde hassasiyet vardı.bentest yapsam mı bugün sabırsızlanıyorum.batma şeklindede oluyor ağrılar özelliklede aşağı tarafta iğne batar gibi acıyor .
Aaaaa canim ins hamissindir hic hamile kalmadim amabildigime gore hamilelikte oluyomus boyle seyler bi test yap bakalim belki cikar cikmasza umidini kaybetme olmazsa kan verirsin hadi hayirlisi ins gelmistir bebis

ç
Aaaaa canim ins hamissindir hic hamile kalmadim amabildigime gore hamilelikte oluyomus boyle seyler bi test yap bakalim belki cikar cikmasza umidini kaybetme olmazsa kan verirsin hadi hayirlisi ins gelmistir bebis
ok sağol canım bakalım hjayırlısı bugün almayı düşünüyorum test bende adet öncesi olmazdım hiç böyle ağrlılı adet olunca başlardı ama bilemedim şimdi bile belim kopuyor ağrıdan.bu arada 2 tane okudum canım Allah kabul etsin.

Canim ins vardir ya seb ne kadar lik evliydin
7 yıl oldu canım bir oğlum var 5 buçuk yaşında ikinciyi 8 ay oldu istiyoruz ama olmadı şimdiye kadar birde benim hipotroidim var değerler yüksekti geçen ay düştü o yüzden bu ay biraz daha fazla umutluyum birde belirtiler olunca bakalım hayırlısı.kayınvalidemle eltimle konuşamıyorum bu tarz şeyleri biraz şuram ağrıyor acaba var mı demeye geşmiyor üşütmüşsündür hemen ona yorma manyak mısın deli gibi düşünüp duruyorsun deyip duruyorlar iyice sinirimi bozuyorlar onlşara o kadar kızgınımki aslında bir bebeğimi aldılar elimden ikinciside onlar yüzünden oldu bu troid hastalığım bunlar geldikçe aklıma daha da sinir oluyorum.

Gunlukbirarkmeryemsuresiokumakicinlistemizhazir
Iki gun bir arkadaşımıza okuyoruz
Okuyacagimiz arkadaşımıza bir meryem suresi okuyor sonra abdestli bir sekilde kibleye yonelerek tilavet secdesi yapiyoruz
( Bilmiyenler icin ) Kıble yonelerek niyet ettim allah rizasi icin tilavet secdesini yapmaya diyerek elleri kaldirmadan tekbir alarak direk secdeye kapaniyoruz burda 3 kere subhane rabbiyel alâ diyoruz terar tekbir alarak dogruluyoruz burda elleri baglamadan dua eder gibi "semigne ateyne gufraneke ve rabbene ileykel mesiyrr " ve bakara suresinin 128. Ayetini okuyoruz. "Rabbenee veb as fiihim rasulen min hümyetlüaleyhim ee yeetike ve yuallimühümül kitebe vel hikmete ve yuzekkihim.inneke entel azizil hakiim " diyoruz ve kimin niyetineokuduysak ona dua ediyoruz SALI ve CARSAMBA gunu@mrym99 ( meryem ) arkadaşımıza okuyoruz
1. S sevim -------mazaretli
2. tiryak2147 tiryak2147 ( sumeyye )-------
3. hasbeee hasbeee (hasibe) --------2okudu
4. betul8516 betul8516 (betul sule)-:anneadayı::nazar:
5. @vkt ( nalan)---------------
6. dnzderya dnzderya -----------
7. @aysemzumram (halime)-----
8. sultan1356 sultan1356 (leyla)------
9. acembuselik acembuselik (merve )-----
10. M mrym99 ( meryem)------
11. G guzbahar ------------
12. K KZLCHMM06 (leyla)--:anneadayı::nazar:2okudu
13. twins scorpion twins scorpion (cagla)------
14. Forever07 Forever07 ---------:anneadayı::nazar:
15. @hatice----------mazaretli
16. esengul esengul -------------mazaretli
17. Neslihan Neslihan ------------:anneadayı::nazar:
18. H hasretim bebiko(demet )-2okudu
19. @tuba--------------
20. Angel 25 Angel 25 --------
21. @ozlem---------
Listemizde 3 mazeretli ark vardir toplam 7 eksik var okumak isteyenler okuyup bildirim yapabirler allah simdiden kabul etsin
Listemiz kisi alimina kapalidir okuyan ark bildirim yapmak zorundadir * *:eek::KK15:
2 okudum

7 yıl oldu canım bir oğlum var 5 buçuk yaşında ikinciyi 8 ay oldu istiyoruz ama olmadı şimdiye kadar birde benim hipotroidim var değerler yüksekti geçen ay düştü o yüzden bu ay biraz daha fazla umutluyum birde belirtiler olunca bakalım hayırlısı.kayınvalidemle eltimle konuşamıyorum bu tarz şeyleri biraz şuram ağrıyor acaba var mı demeye geşmiyor üşütmüşsündür hemen ona yorma manyak mısın deli gibi düşünüp duruyorsun deyip duruyorlar iyice sinirimi bozuyorlar onlşara o kadar kızgınımki aslında bir bebeğimi aldılar elimden ikinciside onlar yüzünden oldu bu troid hastalığım bunlar geldikçe aklıma daha da sinir oluyorum.
Neyse canini sikma allaha havale et eeeee srn deneyimliymissin bilmen lazim belirtileti aslinda amaaaa ne ugrasiyon brlitiletle git sl bi test yap neysr ciksin en azindan kafan rahat olur canim

Okuyacagimiz arkadaşımıza bir meryem suresi okuyor sonra abdestli bir sekilde kibleye yonelerek tilavet secdesi yapiyoruz
( Bilmiyenler icin ) Kıble yonelerek niyet ettim allah rizasi icin tilavet secdesini yapmaya diyerek elleri kaldirmadan tekbir alarak direk secdeye kapaniyoruz burda 3 kere subhane rabbiyel alâ diyoruz terar tekbir alarak dogruluyoruz burda elleri baglamadan dua eder gibi "semigne ateyne gufraneke ve rabbene ileykel mesiyrr " ve bakara suresinin 128. Ayetini okuyoruz. "Rabbenee veb as fiihim rasulen min hümyetlüaleyhim ee yeetike ve yuallimühümül kitebe vel hikmete ve yuzekkihim.inneke entel azizil hakiim " diyoruz ve kimin niyetineokuduysak ona dua ediyoruz SALI ve CARSAMBA gunu@mrym99 ( meryem ) arkadaşımıza okuyoruz
4. betul8516 betul8516 (betul sule)-:anneadayı::nazar:2okudu
5. @vkt ( nalan)---------------2okudu
8. sultan1356 sultan1356 (leyla)------2okudu
10. M mrym99 ( meryem)-----4okudu-
11. G guzbahar ------------2okudu
12. K KZLCHMM06 (leyla)--:anneadayı::nazar:2okudu
13. twins scorpion twins scorpion (cagla)------2okudu
14. Forever07 Forever07 ---------:anneadayı::nazar:
15. @hatice----------mazaretli
16. esengul esengul -------------mazaretli
17. Neslihan Neslihan ------------:anneadayı::nazar:
18. H hasretim bebiko(demet )-3okudu
19. @tuba--------------
20. Angel 25 Angel 25 -------2okudu
21. @ozlem---------
Listemizde 3 mazeretli ark vardir toplam 7 eksik var okumak isteyenler okuyup bildirim yapabirler
7-3=4 kaldi.
allah simdiden kabul etsin
Listemiz kisi alimina kapalidir okuyan ark bildirim yapmak zorundadir * *:eek::KK15:

Neyse canini sikma allaha havale et eeeee srn deneyimliymissin bilmen lazim belirtileti aslinda amaaaa ne ugrasiyon brlitiletle git sl bi test yap neysr ciksin en azindan kafan rahat olur canim
aynen canım en sonunda öyle yapcam bugün ama ben oğlandaki belirtileri hatırlamıyorum ki canım :KK37: adet gecikmesi olmuştu onda birde bu kadar beklemediğim için bu tarz şeyler yaşamadım bugün alacağım test bakalım haber veririm çıkar herhalde bat a 1 gün kala idrar testinde

canim hic stres yapma tedaviler artk cok olumlu sonuclar veriyo gecen 42 yasindki bi bayan hatrliyrum gebe kalmsti tup bebkle tedavi oluyomusn

canım nasipse bu 3. tedavim. 2 embriyom onları almamı bekliyor. 2. tedavimde hamile kaldım 8. haftada bebeğimin kalbi durdu. Ondan ayrıldım. İnşallah bu sefer kucağıma alacağım hayırlı sağlıklı bir evladım olur.

benim tedavi olduğumu kimse bilmiyor canım bir eşim, bir ben, birde sizler, buradaki dua kardeşlerim... Herşey Rabbimden. ne derse o olacak.. inşallah bize de 'ol' der...

canım nasipse bu 3. tedavim. 2 embriyom onları almamı bekliyor. 2. tedavimde hamile kaldım 8. haftada bebeğimin kalbi durdu. Ondan ayrıldım. İnşallah bu sefer kucağıma alacağım hayırlı sağlıklı bir evladım olur.

benim tedavi olduğumu kimse bilmiyor canım bir eşim, bir ben, birde sizler, buradaki dua kardeşlerim... Herşey Rabbimden. ne derse o olacak.. inşallah bize de 'ol' der...
inslh arkadsim insalh olacak allhim yeterki ol desin iyikide tedavi gordugunu soylememssin cunku her kafadan bi ses cikar bizde oyle bi esim biliyo bide sizler alhtan kk var diyorum yoksa kime anlaticam derdimi dert ortaklrim insalh yurudugum bu yolun sonu umutla sonuclanir bebislerimiz kucagimizda olur

inslh arkadsim insalh olacak allhim yeterki ol desin iyikide tedavi gordugunu soylememssin cunku her kafadan bi ses cikar bizde oyle bi esim biliyo bide sizler alhtan kk var diyorum yoksa kime anlaticam derdimi dert ortaklrim insalh yurudugum bu yolun sonu umutla sonuclanir bebislerimiz kucagimizda olur
İnşallah canım.. rabbim burada ve dğer dua topiclerinde bulanan, ya da buraların farkında bile olmayan, rabbime evlatla ilgili el açan herkese rabbim hayırlı sağlıklı imanlı evlat nasip etsin inşallah.. senin ilk tedavin mi canım... ne durumdasın sen.. kaç yaşındasın...

Anahhhh yakaladimmm sizii simdi gitcem kaynaniza kommsularinaza bu ark tup bebek yapilarr diycem ispiyonluycamm siziii soyleyin adreslerinizii:KK47: :KK47::KK76::KK4:

4. betul8516 betul8516 (betulsule)-:anneadayı::nazar:2okudu
5. @vkt ( nalan)---------------2okudu
8. sultan1356 sultan1356 (leyla)------2okudu
10. M mrym99 ( meryem)-----4okudu-
11. @tuba----------2okudu
12. @ozlem----------2okudu
13. G guzbahar ------------2okudu
14. K KZLCHMM06 (leyla)--:anneadayı::nazar:2okudu
15. twins scorpion twins scorpion (cagla)------2okudu
16. Forever07 Forever07 ---------:anneadayı::nazar:2okudu
17. @hatice----------mazaretli
18. esengul esengul -------------mazaretli
19. Neslihan Neslihan ------------:anneadayı::nazar:2okudu
20. Angel 25 Angel 25 ----------2okudu
21. H hasretim bebiko(demet )-3okudu

Listemizde 3 mazeretli ark vardir toplam 7 eksik var okumak isteyenler okuyup bildirim yapabirler
7-3=4 kaldi.
allah simdiden kabul etsin
Listemiz kisi alimina kapalidir okuyan arkbildirim yapmak zorundadir * *:eek::KK15:

X