Evlat sahibi olmak için gelin birlikte Yasin okuyalım

mrym5579 mrym5579 canım benim inan ne desem bilemedim ama seni o kadar iyi anlıyorum ki Rabbim inşallah sabrının mükafatını kat kat sana verir hayırlısı buymuş demekten ve duaya sarılmaktan başka elimizden bişey gelmiyo malesef... annem hep der bana Allah kimseye kaldıramayacağı yükü yüklemezmiş bizde imtihandayız sabrederek dua ederek başaracağız inşallah canım. Bi dostum anlatmıştı bi kadın varmış çocuğu olmuyormuş herşeyi denemişler olmamiş bi tavsiye ile alim bi zatın yanına gitmiş durumu anlatmış benim için dua et de Allah bana bi evlat versin demiş kadın alime. alimin de kalp gözü açıkmiş kadına kardeşim demiş ben ne kadar dua etsemde senin çocuğun olmaz hiç boşuna uğraşıp kendini üzme Allah sana evlat nasip etmemiş sabret melisin ve hayatına devam etmelisin demiş. kadın alimin yanından ayrılmış ve bu duruma çok üzülmüş her gün dua etmiş Rabbim bana hayırlı salih eli yüzü düzgün evlat nasip et sen merhametlilerin en merhametlisisin demiş. aradan zaman geçmiş herkes kadına boşuna uğraşma kabullen diyorlarmış ama kadın hiç bıkıp usanmadan her gün Allah tan bi evlat vermesi için dua etmiş ve sonunda RABBİM de kadının dualrını kabul etmiş kadına bi evlat nasip etmiş. aradan zaman geçmiş kadın alimle karşılaşmış alim kadını görünce çok şaşırmış kadın alime bana evladın olmaz demiştin ama Allah bana evlat nasip etti demiş alimde senin kaderinde evlat yoktu ama seno kadar içten ve inanarak dua ettin ki merhametlilerin en merhametlisi RAHMAN ve RAHİM olan ALLAH bu inancın ve imanın karşısında senden haya etti ve sana evlat verdi demiş. yani canım benim yılmadan yıkılmadan dua edicez isteyeceğiz ve RABBİM DE İNŞALLAH bizlere mükafatımızı verecek. çok uzattım hakkını helal et canım dilim döndüğünce anlatmaya çaıştım. Rabbim hepimize güç kuvvet iman ve imkan versin bizlerde istemekten hiç vazgeçmeyelim inşallah bizlerede annelik nasip olacaktır canım

hamdolsun iyiyim tatlım sen nasılsın :KK54: çarsamba gününü bekliyrm :KK17: :KK49::KK47: inşallah adet olmam diyerekden:KK47::KK47::KK47:
hadi hayırlııs olsun canım inş. gelmez adetin bende soğan kürü ve ovulasyon testiyle devam ediyorum yola dün pozitifti ama değerlendiremedim bakalım bugün ovulasyon testim ne gözterecek adetimin 17 günü :)

hadi hayırlııs olsun canım inş. gelmez adetin bende soğan kürü ve ovulasyon testiyle devam ediyorum yola dün pozitifti ama değerlendiremedim bakalım bugün ovulasyon testim ne gözterecek adetimin 17 günü :)
hayırlısı olur inşallah canım ovu testini hep aynı saatte mi yapıyon bi denemediğim o kaldı:cool::cool::cool::KK73::KK73::KK73::KK73: o da eksik kalmasın demi... soğanı kist için mi yaptın inşallah faydasını görürsün bende incir yapmıştım o ay çifter çifter yumurtladım çift sarılı yani:KK9::KK9:ama tabi işe yaramadı:KK22::KK22::KK22:sende iki güne bi değerlendir canım inşallah tutdurursun bu ay:confused::KK73::KK73::KK73:

hayırlısı olur inşallah canım ovu testini hep aynı saatte mi yapıyon bi denemediğim o kaldı:cool::cool::cool::KK73::KK73::KK73::KK73: o da eksik kalmasın demi... soğanı kist için mi yaptın inşallah faydasını görürsün bende incir yapmıştım o ay çifter çifter yumurtladım çift sarılı yani:KK9::KK9:ama tabi işe yaramadı:KK22::KK22::KK22:sende iki güne bi değerlendir canım inşallah tutdurursun bu ay:confused::KK73::KK73::KK73:
Dün pozitifti bugün onu testi negatif canım bugün çatlası ve aksamı değerlendirmem Kazım hergün aynı saatte ve 3 saat idrara sıkışık olman gerekiyor ve suvı tüketmemeye dikkat ediyorsun SOĞAN için temizlensin adetim zamanında gelsin diye ana inş tüp bebeğe gerek kalmaz

kızlar evlat sahibi olmak için Yasin Suresi okuyoruz.

Rabbim dileyen herkese cennet kokulu evlatlar nasip eder inşallah AMİN

ecrin87 ecrin87 arkadaşımıza kişi başı 5 Yasin okuyoruz.

Toplamda bir kişiye 5 adet yasin okuyoruz okumak için 2 gün süremiz var.

LİSTEMİZ;

1. whiterose00 :anneadayı: ........................

2.Frdaa............... ..................
3.gnc10.................................2 Yasin( √ )
4.betul8516...............................2 Yasin( √ )
5.mrymogztrk ...........................2Yasin( √ )
6.kimyager1508.........................
7.sevmkee...............................5 Yasin( √ )
8.ecrin87................................2 Yasin( √ )

9.hsnks..................................7 Yasin( √ )
10.mew123 :anneadayı:...............................2 Yasin( √ )

11.mutlu_son....................................2 Yasin( √ )
12.zlhtrz................
.

Günlük gelip bildirim yapmak mecburidir.

Dün pozitifti bugün onu testi negatif canım bugün çatlası ve aksamı değerlendirmem Kazım hergün aynı saatte ve 3 saat idrara sıkışık olman gerekiyor ve suvı tüketmemeye dikkat ediyorsun SOĞAN için temizlensin adetim zamanında gelsin diye ana inş tüp bebeğe gerek kalmaz
inşallah gerek kalmaz canım

kızlar evlat sahibi olmak için Yasin Suresi okuyoruz.

Rabbim dileyen herkese cennet kokulu evlatlar nasip eder inşallah AMİN

ecrin87 ecrin87 arkadaşımıza kişi başı 5 Yasin okuyoruz.

Toplamda bir kişiye 5 adet yasin okuyoruz okumak için 2 gün süremiz var.

LİSTEMİZ;

1. whiterose00 :anneadayı: ........................

2.Frdaa............... ..................
3.gnc10.................................2 Yasin( √ )
4.betul8516...............................2 Yasin( √ )
5.mrymogztrk ...........................2Yasin( √ )
6.kimyager1508.........................
7.sevmkee...............................5 Yasin( √ )
8.ecrin87................................5 Yasin( √ )

9.hsnks..................................7 Yasin( √ )
10.mew123 :anneadayı:...............................2 Yasin( √ )

11.mutlu_son....................................2 Yasin( √ )
12.zlhtrz................
.

Günlük gelip bildirim yapmak mecburidir.

mrym5579 mrym5579 canım benim inan ne desem bilemedim ama seni o kadar iyi anlıyorum ki Rabbim inşallah sabrının mükafatını kat kat sana verir hayırlısı buymuş demekten ve duaya sarılmaktan başka elimizden bişey gelmiyo malesef... annem hep der bana Allah kimseye kaldıramayacağı yükü yüklemezmiş bizde imtihandayız sabrederek dua ederek başaracağız inşallah canım. Bi dostum anlatmıştı bi kadın varmış çocuğu olmuyormuş herşeyi denemişler olmamiş bi tavsiye ile alim bi zatın yanına gitmiş durumu anlatmış benim için dua et de Allah bana bi evlat versin demiş kadın alime. alimin de kalp gözü açıkmiş kadına kardeşim demiş ben ne kadar dua etsemde senin çocuğun olmaz hiç boşuna uğraşıp kendini üzme Allah sana evlat nasip etmemiş sabret melisin ve hayatına devam etmelisin demiş. kadın alimin yanından ayrılmış ve bu duruma çok üzülmüş her gün dua etmiş Rabbim bana hayırlı salih eli yüzü düzgün evlat nasip et sen merhametlilerin en merhametlisisin demiş. aradan zaman geçmiş herkes kadına boşuna uğraşma kabullen diyorlarmış ama kadın hiç bıkıp usanmadan her gün Allah tan bi evlat vermesi için dua etmiş ve sonunda RABBİM de kadının dualrını kabul etmiş kadına bi evlat nasip etmiş. aradan zaman geçmiş kadın alimle karşılaşmış alim kadını görünce çok şaşırmış kadın alime bana evladın olmaz demiştin ama Allah bana evlat nasip etti demiş alimde senin kaderinde evlat yoktu ama seno kadar içten ve inanarak dua ettin ki merhametlilerin en merhametlisi RAHMAN ve RAHİM olan ALLAH bu inancın ve imanın karşısında senden haya etti ve sana evlat verdi demiş. yani canım benim yılmadan yıkılmadan dua edicez isteyeceğiz ve RABBİM DE İNŞALLAH bizlere mükafatımızı verecek. çok uzattım hakkını helal et canım dilim döndüğünce anlatmaya çaıştım. Rabbim hepimize güç kuvvet iman ve imkan versin bizlerde istemekten hiç vazgeçmeyelim inşallah bizlerede annelik nasip olacaktır canım
helal olsun canım ne demek, hiç önemli değil. biliyorum ama elimde değil işte bunları okurken yazarken bile ağlıyorum :KK43: yarn ikinci aşılama için başlayacağım dr a gitcem kısmetse. hayırlısı artık ne diyim ki...

helal olsun canım ne demek, hiç önemli değil. biliyorum ama elimde değil işte bunları okurken yazarken bile ağlıyorum :KK43: yarn ikinci aşılama için başlayacağım dr a gitcem kısmetse. hayırlısı artık ne diyim ki...
hayırla sonuçlansın inşallah canım bu arada ağlama hakkın bitti artık pozitif bi şekilde yoluna dewam etcen yoksa kızarım:KK62: hadi sana bi kahve ısmarlayım da kendine gel:KK50:bu arada aşılama da progestan ve aspirin veriyomş bazı doktorlar sen kullandın mı kullanmadıysan sor doktoruna belki faydası olur canm

hayırla sonuçlansın inşallah canım bu arada ağlama hakkın bitti artık pozitif bi şekilde yoluna dewam etcen yoksa kızarım:KK62: hadi sana bi kahve ısmarlayım da kendine gel:KK50:bu arada aşılama da progestan ve aspirin veriyomş bazı doktorlar sen kullandın mı kullanmadıysan sor doktoruna belki faydası olur canm

kahve çok iyi geldi :) canım ilk aşılamada vermemişti dr bu sefer başka bi yere gidiyorum, bakalım bu nasıl bi yol izleyecek. unutmazsam sorarım inş. haftaya çarşamba gibi olacak galiba, cuma netleşir ne zman olacağı

ANNE OLAMAMAK;
Anne olmak isteyen bir kadın için, anne olamamak demek; baktığın her bebekte yüreğinin kalması demek…

Geceleri uyanıp sabaha kadar senden sonra evlenip, senden önce çocuk sahibi olanları saymak demek…

Hiç sebep yokken iki de bir ‘belki hamileyimdir’ deyip gidip test yaptırmak demek…

Her test için gittiğinde seni gören sağlık personelinin sana acıyarak bakması demek…

Gördüğün hamile kadınlara gözlerinin takılıp kalması, nazarının değeceğinden korkup bir sürü dua etmek demek…

Çocuk tedavisi görürken ‘ben kısır mıyım, neden ben burada tedavi görüyorum’ diye gözyaşı dökmek demek…

Etrafındaki yakınlarının, komşularının, büyüklerinin durmadan ‘çocuk yok mu?’ diye sorup, yaranı kanatması demek…

Türbelere gidip “Rabbim burada yatanın yüzü suyu hürmetine hayırlı, sağlıklı bir evlat nasip et” diye gözyaşlarıyla dua etmek demek…

Doğmamış çocuğun için her gün mektuplar yazmak, ‘hadi gel artık tükeniyorum’ diye yalvarmak demek…

Anne olmak isteyip de anne olamamak demek; kendini yarım kalmış, eksik bırakılmış, unutulmuş hissetmek demek…

Yıllarca bekleyip anne olabilmek demekse; gülümseyerek ölmek ve yavrunla yeniden doğabilmek demek…

Anne olamamak demek hiç bir zaman çekirdek aile fotoğrafında 3 kişiolamamak demek

hiç bir zaman tam bir aile gibi olamamak,eksik hissetmek demek...

bebek mağazalarının önünden bazen hızlıca geçmek,bazende eşinden gizli gizli minik eşyalara bakıp,ağlamamayaçalışmak demek...

arkadaş toplantılarında çocuğuyla ilgilenmeyen tek aile olmak demek...

anne olamamak demek anne olamamanın acısını yaşayanların sözleriyle yazılarıyla avunmak demek...

bir yerlerde benim gibi acı ceken varrabbim onlarada banada ver demek...

anne olamamak demek hayata tutunma dalının olmaması demek..

anne olamamak demek yanlız öleceğini düşünmek demek...

anne olamamak demek rüyanda bebeğini gördüğün zaman seni uyandıranlara gıcık olmak demek...

anne olamamak anne şarkılarında herhangi bir duygusal ortamda durduk yere ağlamak demek...

anne olamamak her duyduğu karışımları yapmak demek...

anne olamamak her ne olursa olsun umudunu kaybetmemek demek...

Kizlar selam. Ben devam edemicem. Hakkinizi helal edin. Rabbim hepinizden razi olsun. Rabbim tez vakitte gobisinizi doldursun. Hamile arkadaşlar hayirlisiyla bebislerinizi kucaginiza alin. Ben bi sure bebek fikrinden uzaklasip rahatlamak istiyorum. Ama okumada eksik kaldigim okumam gereken varsa söyleyin onlari tamamlarim. Hepinizi çok seviyorum.

Kizlar selam. Ben devam edemicem. Hakkinizi helal edin. Rabbim hepinizden razi olsun. Rabbim tez vakitte gobisinizi doldursun. Hamile arkadaşlar hayirlisiyla bebislerinizi kucaginiza alin. Ben bi sure bebek fikrinden uzaklasip rahatlamak istiyorum. Ama okumada eksik kaldigim okumam gereken varsa söyleyin onlari tamamlarim. Hepinizi çok seviyorum.
bana ve ecrin e okuman lazimcanm guzel duan icin sagolasin insallah sende kisa xamanda bebisine kavusursun

X