Evlat sahibi olabilmek için okuyoruz

M Mirac440 katılmak isteyen kişiler varsa ekleme yapabiliriz. Sayı 200-300 olabilir kişi başı hızlı ilerlemesi için duanın. Bana her türlü uyar.

Bende katilmak istiyorum hangi dua okunacak pazar günleri pek giremiyorum nete başka da her zaman takip ediyorum her gece okunacak kişiyi belirleyin gün içinde onun niyetine okuyalım inşallah

Merhaba kızlar. Biz bugün plansız bir şekilde taşınma kararı aldık yarından itibaren yoğunluğum başlıyor. O yüzden bu duada yer alamıcam maalesef 1 hafta sonra girebilirim, o zaman da hak geçer okumadığım kişiler olacak. Bu duada beni es geçin en iyisi..

Bu listede var mısın yok musun canm? Bi iki günse ben okurum yerine çıkma listeden.
Kusura bakmayın dun mevlıdımız vardı bugun misafirler.. Ben burayı devamlı takipteyim baska ıkı yerde daha katılımım var ama önceliğim burası, asılama yaptırdm olmadı mazeretliyim 2-3gune nasipse devam edıcem normalde M Mirac440 herkese okudum, sadece sana okuyamadım hakkını helal et canım ama okucam niyetlenıp tekrar sana.. Bilginiz olsun sımdı girebildim zaten calisan biriyim ama burda duada olmak banada ıyı geliyor artık tedaviye maddıyattan ara veriyorum, en iyi benı sizler anlarsınız..

Bu duaya katılamayan arkadaşları mazeretli olarak gösterelim madem

Bana uygun adetim bitti gibi, yarın başlarım okumaya nasipse

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…