Evlat sahibi olabilmek için okuyoruz

Ali İmran 38.ayeti için sayı bulamadım kızlar sizde bir araştırın

Çocuğu olmayan kimseler;
Sabah namazından sonra 41 gün 41 defa “Yâ Samed Celle celalühü” zikri ve Âl-i İmran suresinin 38.Ayetini 41 defa okur.Sonra gecenin üçte birinde “Ya Samed celle celalühü” 313 defa çekilir. 41 gün bu dualar bir bala üflenir.
Erkerkve kadın Cuma günü işrakten sonra 2 rekat hayırlı çocuk namazı kılıp balı 41 gün yer.Ve yanı tertip 3 defa yapılırsa Allah’ın izniyle çocuk sahibi olunur denilir. BÖYLE BİRŞEY BULDUM AMA. İŞİMİZE YARAR MI BİLEMEDİM.

Yani şöyle olabilir örneğin kişi başı sayı vercez eşit olarak günlük ona göre okuyacağız tam ebced yok sanırım. Yine mazeretli olan okumayacak onun haricinde günlük okunacak

Senin duanda sayı alamadım ekstra içimden gelen dualarla dua edeceğim sana . Anneannem için doktordaydim sabahtan akşama kadar anjiyo oldu çok yoğun bi gün geçirdim yeni duada bende olmak isterim

Allah acil şifa versin canım çok geçmiş olsun

benimde adet yarin bitebilir kizlar insallah duaya baslarken bende katilmak istiyorum yarin.

örnek verdiginiz dualarin hepsi güzel benim icin gercekten farketmez.

ali imran suresi baya bi uzun.

acaba böyle uzun dualari ayetlere bölsekde öylemi paylassak ? mesela herkez 5 ayet okusa günde cok toplanilir.

mesela yasin suresine baslasak (örnek olsun diye söylüyorum sadece) 1-5 ayet aldim der siradaki kisi 5-10 yada ne kadar alabiliyorsa.
acaba böyle sorun olurmu ?

<< رَبِّ هَبْ لِي مِن لَّدُنْكَ ذُرِّيَّةً طَيِّبَةً إِنَّكَ سَمِيعُ الدُّعَاء >>

(Rabbi heblî min ledunke zurriyyeten tayyibeh(tayyibeten), inneke semîud duâ’(duâi).)
("Rabbim, bana Senin katından temiz bir nesil bağışla, muhakkak ki sen duayı en iyi işitensin" )(Al-i imran 38.)

duamız bu arkadaşlar. herkes sıradaki kişiye 300 adet okuyor. abdestli okuyoruz ve mazeretliyken okumuyoruz. şu an 15 kişiyiz. yani bir kişiye 4500 adet okunmuş olacak.

-- N neeoglakmigeliyor (aycan)
-- G Gonlumcicekolsun (emel)
-- C cansu_tr (?)
-- bebekedi (melisa)
-- KurkmantoluS (şerife)
-- nursevdi (nurseven)
-- memurhanim (yonca)
-- M M_atruska (hazal)
-- Balanne26 (eda)
-- Pofuduk786 (mine)
-- vuslatahasretim (burcu)
-- Deniz1661 (esma)
-- DantelKiz (kubra)
-- pawlover
-- M Mirac440

benimde adet bitti yinede tam emin degilim ama simdilik baslayabilirim bende. bazen böyle bittigini saniyorum 2-3 gün daha cok arada devam ediyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…