Evlat sahibi olabilmek için okuyoruz

<< رَبِّ لَا تَذَرْنِي فَرْدًا وَأَنتَ خَيْرُ الْوَارِثِينَ >>

Okunuşu: "Rabbi lâ tezarnî ferden ve ente hayrul-vârisîn."

Anlamı: “Rabbim! Beni yalnız başıma bırakma (bana bir çocuk ver), Sen varislerin en hayırlısısın.”(Enbiya Suresi, 21/89)

İlk Ayet-i kerimemiz bu. Zekeriyya (as) duası. 4774 kere Okumaya başlamadan ve bitince sadakamızı verip niyet ederek ve abdestli okuyalım inşallah.

- 1meyra 1meyra (?) —okundu
- N neeoglakmigeliyor (aycan) :anneadayı:okundu
- C cansu_tr (?) —okundu
- bebekedi bebekedi (melisa) — okundu
- KurkmantoluS KurkmantoluS (şerife) — okundu
- nursevdi nursevdi (nurseven) —okundu
- memurhanim memurhanim (yonca) —okundu
- M Meryem0661 (?) —okundu
- M M_atruska (hazal) --okundu
-
@Hurma99 (eda) —okundu
- @Pofuduk786 (mine)
- vuslatahasretim vuslatahasretim (burcu) —mazeretli
- pawlover pawlover (?)
- K kubragumus1042 (?)
- E elestmar (?)
- Deniz1661 Deniz1661 (?)
- DantelKiz DantelKiz (Kübra)
- @umuut19 (pınar)
- M Mirac440

@Pofuduk786 (mine) için okuyoruz kalan:2100

arkadaslar hepimiz icin listedeki herkeze tek tek fatiha okudum okumayasa devam edicem adetliylen besmeleyle birlikte fatiha okunuyormus hocaya sordum kandilde bos durmak istemiyorum neler yapabilirim adetliylen diye sormustum dediklerinden biriside buydu bende bol bol fatiha okuyorum insallah adet bittiginde buradaki dualarimiza katilacagim

arkadaslar hepimiz icin listedeki herkeze tek tek fatiha okudum okumayasa devam edicem adetliylen besmeleyle birlikte fatiha okunuyormus hocaya sordum kandilde bos durmak istemiyorum neler yapabilirim adetliylen diye sormustum dediklerinden biriside buydu bende bol bol fatiha okuyorum insallah adet bittiginde buradaki dualarimiza katilacagim

Allah razı olsun arkadaşım mazeretliyken bile bizi düşünmen güzel bir şey Allah gönlüne göre versin🤲🏻

Allah razı olsun canım
dun giremedim ben mısafırlıkteydm, sofrada yemek yerken benden cok sonra evlenen biri vardı esımın yakını haberini verdiler darısı basınıza diye Rabbim ınsallah bizlerde bu sevinci tattırır esım Icten uzuluyor bılıorum elden bısey gelmez..
Paylasan arkadas sağ olsun buna bende bugun başlıcam inşallah her akşam işten gelince devam edıcem, birbirimize yardımcı olmaya calısıoruz ne guzel Whitechocolate-2020 Whitechocolate-2020 ❣️ bu arada N neeoglakmigeliyor cok sevindım guzel haberler okuyorum saglikla kavuşun
Dier arkadaslarım hepinize sevgiler

Eklentiler

• Screenshot_20190421-110306.jpg
    Screenshot_20190421-110306.jpg
    44,6 KB · Görüntüleme: 23
Allah razı olsun canım
dun giremedim ben mısafırlıkteydm, sofrada yemek yerken benden cok sonra evlenen biri vardı esımın yakını haberini verdiler darısı basınıza diye Rabbim ınsallah bizlerde bu sevinci tattırır esım Icten uzuluyor bılıorum elden bısey gelmez..
Paylasan arkadas sağ olsun buna bende bugun başlıcam inşallah her akşam işten gelince devam edıcem, birbirimize yardımcı olmaya calısıoruz ne guzel Whitechocolate-2020 Whitechocolate-2020 ❣️ bu arada N neeoglakmigeliyor cok sevindım guzel haberler okuyorum saglikla kavuşun
Dier arkadaslarım hepinize sevgiler
çok teşekkür ederim inşallah sizlerde bu güzel haberleri alın 😍

X