Evlat sahibi olabilmek için okuyoruz

3 çok olur ama geçen biriyle misafirlikte denk geldim senelerce olmamış sonra üçüz olmuş :)) o bebek hareketini seviyorum açıkcası ondan paylaştım

Pofuduk beni şimdilik atlayın demişti. Ondan dolayı geçmek zorunda kaldık. Sen onun için okuduğunu onun duasından düşersin artık sonuçta onun için okumuşsun olur mu?
Evet olur canim

Arkadaşlar bana baslayalimmi çünkü yumurtlama evresindeyim yanlış anlamazsaniz tabi sureler falan okuyorum yardimci olursanız sevinirim belkide ettiginiz dualar yüzü suyu hürmetine kalirim
Tamam canım olur Rabbım kabul etsin inşallah

Benim aşılamam yapıldı bu 8. Günüm oldu beni de dahil ederseniz çok mutlu olurum adım sumeyra merve ,ben okumak isterim sizler için ne okuyorsanz bana da söyleyin okuyayım inş

M Mirac440 yarın sabah dualara katılmaya başlıyorum rica etsem listeyi güncelleyebilirmiyiz yeni arkadaşlar da gelmiş sıra belli olsun birde bu okuduğumuz dua için kişi sayısını belirleyelim herkese okunması için yeni duaya geçtiğimizde güncelleme yaparız.

Benim aşılamam yapıldı bu 8. Günüm oldu beni de dahil ederseniz çok mutlu olurum adım sumeyra merve ,ben okumak isterim sizler için ne okuyorsanz bana da söyleyin okuyayım inş
Rabbim inşallah
Rabbim inşallah senide anne eder inşallah dualarımız kabul olur 1.ci sayfaya bakabilirsin ordayaziyo dua sıra bana okunuyor benim bitince digerlerine okuyacagiz yer gök dua ile umutsuzluk şeytandandır ümit Allahtandir

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…