Evlat sahibi olabilmek için okuyoruz

Stres etkiliyor canım oluruna bırak ve bol bol dua edelim inşallah rabbim ol der
yok abla artik stres yapmiyorum inan oluruna bıraktım eskiden çok stres yapıyordum ama artık alıştım öğlenden bi başlıyorum aksama kadar dua ediyorum anne olabilmek için hani derler ya başkasının duası daha makbuldür diye kendim hem kendime dua ediyorum hemde sizin gibi ağzı dualı insanlara dua ediyorum Allahim C.C insallah kabul olur hem dualarim hem dualariniz

26 yaşındayım 4 yıldır olmuyor 4 yillikta evliyim
Rabbim inşallah nasip eder sana da tüm isteyenlerede canım içlerinde bana da. Ben 4 ay bekledim ama o bile çok geldi Rabbim sana sabır, sabrının sonunda da inşallah bu ay selamet versin ❤️🤲

Rabbim inşallah nasip eder sana da tüm isteyenlerede canım içlerinde bana da. Ben 4 ay bekledim ama o bile çok geldi Rabbim sana sabır, sabrının sonunda da inşallah bu ay selamet versin ❤️🤲
Amin inşallah dualarimizi birbirimizin üstünden eksik etmeyelim eşimde cok istiyo hep hayal kurup bebeğimiz olsun kanguruda kucağımda taşımak istiyorum dedi bir gün çok kanıma dokundu inanılmaz zor durum Rabbim kimsenin kucağını bos koymasın 😓

Amin inşallah dualarimizi birbirimizin üstünden eksik etmeyelim eşimde cok istiyo hep hayal kurup bebeğimiz olsun kanguruda kucağımda taşımak istiyorum dedi bir gün çok kanıma dokundu inanılmaz zor durum Rabbim kimsenin kucağını bos koymasın 😓
Amin arkadaşım inşallah günahsız ağızla yapılan dua geri çevrilmezmiş, Rabbim kabul etsin. Varsa birbirimizin günahında haberimiz yok inşallah Allahım duysun 🙏🏻

Sorununuz ne peki ya da sebepsiz mi olmuyor?

X