Evlat sahibi olabilmek için okuyoruz

bende bilmiyorumki canim bi hocaya sorayim en iyisi. benim yerime baskasida okusa olur degilmi ?

bende bilmiyorumki canim bi hocaya sorayim en iyisi. benim yerime baskasida okusa olur degilmi ?
Canim vallahi yonlendirme yapmayi sewmiyorum dini konularda hani ilmini bitirsem yaparjm... Sadece kendi dusuncem Allah in huzuruna kendin cik daha ehven olur kendi gozyasin o Kuran a dokulsun ettigin secdene dokulsun Rabbinle basbasa kal

canim pembe nin de dedigi gibi internetten baktim ben artik anladigim kadariyla yapmaya calisacagim hatta anneme de söyleyecegim o da okusun daha cabuk bitsin diye
Hergün bir tane okuyorum ben canım. 41 gün 41 tane. Regl döneminde bi başkasına okutcam sadece. İnşallah olmam da ben okurum

insallah canim bende baslicam ama ne zaman baslayayim karar veremedim tarlusal kullandim adet olmam lazim yakinda bittikten sonra baslayabilirim
Olduktan sonra regl bitimi hemen başla canım inşallah Rabbim dualarımızı kabul etsin gönlümüzdekini en iyi o biliyor

En son kacta gencler, bende alıorım anca vakit bulabildim

Yonca hanım ıcın 300 okudum fakat kacta kaldınız göremedim alıntılayarak gidersek kacta kaldık net görülür

1900 dıe gördüm yanlıs olmazsa 1.600 kalıyor iyice Bakarmsnz yanlış olmasın

Allah sağlıcakla kucağınıza almak nasip etsin İnşaAllah bu arada bebeğimizin cinsiyeti belli oldu mu?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…