Evlat sahibi olabilmek için okuyoruz

M Mirac440 listeyi güncelleyip paylaşırmısın tekrar karışıklık olmaması için bugün okunan aycan arkadaşımızı da 2. Sıraya yazalım hatta nicklerin yanına isteyen ismini versin onları da yazalım mesela benim nickin yanına eda yazarsanız sevinirim.

Isimleri yazarak güncelleyelim lutfen topluca liste guncellensin bi alttaki heosini yazarak kendinide eklesin isimler karismasın

Balanne26 Balanne26 Eda
bebekedi bebekedi Melisa

Aycan arkadaşımıza okudum bitti, beni sonlara bırakabilirsiniz aşılamam başarısız oldu eylüle kadar bişey denemicem ben

Kızlar benimde hafta sonu sınavlarım var o yüzden 200 falan alıyorum.

Arkadaşlar isim devamı getirmeyi yapamadım ya 🙄

canim eger bu listeyse beni daha sona alabilirsiniz acil olan arkadaslar öne gelebilir
Isimler belli olsun sıraya koyariz aciliyete göre kizlar...
6 dusük yaptım bebeklerimin hep kalbi duruyor bu ay tekrar deniyoruz mayısın başında test yapıcam daha acili bu ay icinde olan varsa onlere alalım arkadaslar

Isimler belli olsun sıraya koyariz aciliyete göre kizlar...
6 dusük yaptım bebeklerimin hep kalbi duruyor bu ay tekrar deniyoruz mayısın başında test yapıcam daha acili bu ay icinde olan varsa onlere alalım arkadaslar

Peki sorun ne canım ? DNA hasarı yada kan pıhtılaşması olabilir mi?

Peki sorun ne canım ? DNA hasarı yada kan pıhtılaşması olabilir mi?
Pihtilaşmam var baska birsey yok ama pihtilasmayida cozemedik son 2 gebeligimde igne dozlarini yukselterek de denedik ama hep 8. Haftada kaybediyorum... simdi aspirine ve folat a basladım denemeye de basladik bu ay adet sonrası Allah kismet ederse busefer erken basladik tedaviye

bende biraz daha fazla sayi alabilirim ilk basta kendime güvenememistim yapamam diye az aldim ama daha cok alabilirim artik cabuk okunuyor.

X