Evlat sahibi olabilmek için okuyoruz

3200 en son bende 500 alıyorum 2700 kaldı ben okudum kızlar..

Okumalara günlük başlıyoruz gece 24.00 e kadar okunsun ki okunan arkadaşımız namazını kılıp bağışlasın

Okudum Allah kabul etsin İnşaAllah gönlüne göre evlat nasip etsin Aycan🌹

İstediğiniz zaman arkadaşın haberi var adı aycanmış

mirac canim kendimize sira gelince tam olarak nasil yapiyoruz zahmet olmazsa birdaha yazabilirmisin ? ben tam anlayamadim.

ilk basta niyet ediyoruz ne istiyorsak

ondan sonra sadaka veriyoruz mesela bir türbenin yardim kutusuna bir miktar yardim

ondan sonra 2 rekat hacet namazi kiliyoruz yani normal 2 rekat namaz sadece basta ve sonda niyetimizi dilegimizi söylüyoruz

sonra duayi okuyoruz hepbirlikte

bittikten sonrada tekrar bi namaz kiliyoruz 2 rekat

en sonda tekrar sadaka veriyoruz

ben böyle anladim ama yanlismi bilmiyorum toplu olarak bir mesajda yazmadigi icin birde sayfalari hep takip edemedim anlayamadim canim

<< رَبِّ لَا تَذَرْنِي فَرْدًا وَأَنتَ خَيْرُ الْوَارِثِينَ >>

Okunuşu: "Rabbi lâ tezarnî ferden ve ente hayrul-vârisîn."

Anlamı: “Rabbim! Beni yalnız başıma bırakma (bana bir çocuk ver), Sen varislerin en hayırlısısın.”(Enbiya Suresi, 21/89)

İlk Ayet-i kerimemiz bu. Zekeriyya (as) duası. 4774 kere Okumaya başlamadan ve bitince sadakamızı verip niyet ederek ve abdestli okuyalım inşallah.

- 1meyra 1meyra +
- KurkmantoluS KurkmantoluS
- nursevdi nursevdi
- C cansu_tr
- N neeoglakmigeliyor
- vuslatahasretim vuslatahasretim
- Pofuduk786 Pofuduk786
- Balanne26 Balanne26
- M M_atruska
- pawlover pawlover
- bebekedi bebekedi
- memurhanim memurhanim
- M Mirac440

Hayırlı olsun Rabbim şimdiden kabul etsin.
Okunan arkadaşımız @Yavrusunubekleyen kalan 900

Son düzenleme:
mirac canim kendimize sira gelince tam olarak nasil yapiyoruz zahmet olmazsa birdaha yazabilirmisin ? ben tam anlayamadim.

ilk basta niyet ediyoruz ne istiyorsak

ondan sonra sadaka veriyoruz mesela bir türbenin yardim kutusuna bir miktar yardim

ondan sonra 2 rekat hacet namazi kiliyoruz yani normal 2 rekat namaz sadece basta ve sonda niyetimizi dilegimizi söylüyoruz

sonra duayi okuyoruz hepbirlikte

bittikten sonrada tekrar bi namaz kiliyoruz 2 rekat

en sonda tekrar sadaka veriyoruz

ben böyle anladim ama yanlismi bilmiyorum toplu olarak bir mesajda yazmadigi icin birde sayfalari hep takip edemedim anlayamadim canim
sadakalar evet başta sonda verilse iyi olur.sadakanı verip niyet ediyosun. Namazı da bitince dua toplanınca kılıyoruz normalde. 2 rekat havet namazı. Hani duamız bitmiş oluyo onunla beraber olmuş oluyo artık. Başta da kılmak isteyen kılabilir yani öyle bi kural yok ama siz bilirsiniz yani. Tabi sonra dua toplanınca kılmak onunla istemek iyidir canm.

<< رَبِّ لَا تَذَرْنِي فَرْدًا وَأَنتَ خَيْرُ الْوَارِثِينَ >>

Okunuşu: "Rabbi lâ tezarnî ferden ve ente hayrul-vârisîn."

Anlamı: “Rabbim! Beni yalnız başıma bırakma (bana bir çocuk ver), Sen varislerin en hayırlısısın.”(Enbiya Suresi, 21/89)

İlk Ayet-i kerimemiz bu. Zekeriyya (as) duası. 4774 kere Okumaya başlamadan ve bitince sadakamızı verip niyet ederek ve abdestli okuyalım inşallah.

- 1meyra 1meyra +
- KurkmantoluS KurkmantoluS
- nursevdi nursevdi
- C cansu_tr
- N neeoglakmigeliyor
- vuslatahasretim vuslatahasretim
- Pofuduk786 Pofuduk786
- Balanne26 Balanne26
- M M_atruska
- pawlover pawlover
- bebekedi bebekedi
- memurhanim memurhanim
- M Mirac440

Hayırlı olsun Rabbim şimdiden kabul etsin.
Okunan arkadaşımız @Yavrusunubekleyen kalan 900
böyle yapman iyi olmuş canım eline sağlık.. bu arada 4774*13 kişiyiz kişi başı 367 düşer.. kabaca 400 okusak rahat yeter hergün birine yapalım en azından çabuk başa döner

X