Evlat sahibi olabilmek için okuyoruz

Canım güçlü bir antioksidan kullansan mesela solgar pycnogenol gibi tabi yine doktoruna sor öncelikle İnşaAllah bu sefer iyi olur sonuç aspirin yetersiz gelebilir ecopirin de kullanan var

Canım güçlü bir antioksidan kullansan mesela solgar pycnogenol gibi tabi yine doktoruna sor öncelikle İnşaAllah bu sefer iyi olur sonuç aspirin yetersiz gelebilir ecopirin de kullanan var

Gebelik oncesi aspirin deneyelim dedi doktor ama gebelik baslayinca kan sulandirici igneye basliycaz tekrar.. hep folikasit kullaniyordum bu sefer metilfolat a basladik

Daha sonrasında tedavisi olan ben olsun diyen varsa ona göre yarın liste yapayım öyle gitsin arkadaşlar dediğiniz gibi?

Aşılaması en yakın C cansu_tr sanırım cmts kontrolü varmış ona okuyalım yarın sonra sonuç bekleyen bebekedi bebekedi için okuruz yine acil olan varsa öne çekerek devam edelim canım?

<< رَبِّ لَا تَذَرْنِي فَرْدًا وَأَنتَ خَيْرُ الْوَارِثِينَ >>

Okunuşu: "Rabbi lâ tezarnî ferden ve ente hayrul-vârisîn."

Anlamı: “Rabbim! Beni yalnız başıma bırakma (bana bir çocuk ver), Sen varislerin en hayırlısısın.”(Enbiya Suresi, 21/89)

İlk Ayet-i kerimemiz bu. Zekeriyya (as) duası. 4774 kere Okumaya başlamadan ve bitince sadakamızı verip niyet ederek ve abdestli okuyalım inşallah.

- @1meyra (?) —okundu
- @Yavrusunubekleyen (aycan) —okundu
- @cansu_tr (?)
- @bebekedi (melisa)
- @Kurkmantolumdnn (?)
- @nursevdi (?)
- @vuslatahastret (burcu)
- @Pofuduk786 (mine)
- @Hurma99 (eda)
- @Saadetim33 (?)
- @Masal17 (?)
- @memurhanim (?)
- M Mirac440

<< رَبِّ لَا تَذَرْنِي فَرْدًا وَأَنتَ خَيْرُ الْوَارِثِينَ >>

Okunuşu: "Rabbi lâ tezarnî ferden ve ente hayrul-vârisîn."

Anlamı: “Rabbim! Beni yalnız başıma bırakma (bana bir çocuk ver), Sen varislerin en hayırlısısın.”(Enbiya Suresi, 21/89)

İlk Ayet-i kerimemiz bu. Zekeriyya (as) duası. 4774 kere Okumaya başlamadan ve bitince sadakamızı verip niyet ederek ve abdestli okuyalım inşallah.

- @1meyra (?) —okundu
- @Yavrusunubekleyen (aycan) —okundu
- @cansu_tr (?)
- @bebekedi (melisa)
- @Kurkmantolumdnn (?)
- @nursevdi (?)
- @vuslatahastret (burcu)
- @Pofuduk786 (mine)
- @Hurma99 (eda)
- @Saadetim33 (?)
- @Masal17 (?)
- @memurhanim (?)
- M Mirac440

Başka aciliyeti olan varsa söylesin öne çekelim madem arkadaşlar. C cansu_tr istiyorsan ismini söyle başlayalım dediğinde bugün sana başlayalım haber bekliyoruz

Benim misafirim var yatılı o yüzden 300 alıyorum

400 aldim kalan 1400 okuduktan sonra kalan olursa daha alirim ama suan daha müsait degilim abdest aldiktan sonra hemen okurum

siradaki arkadasa cansu diye okuyacagiz galiba ? ne zaman baslayabiliriz okumaya ? haber gelmedi daha sanirim

X