Evlat sahibi olabilmek için okuyoruz

böyle yapman iyi olmuş canım eline sağlık.. bu arada 4774*13 kişiyiz kişi başı 367 düşer.. kabaca 400 okusak rahat yeter hergün birine yapalım en azından çabuk başa döner
Dimi Aynen bir günde rahat okunabiliyor bir kişiye. Herkes o civarda alsa zaten rahat okunabilir iyi olur.

tamam canim tesekkür ederim

Aranızda aşılama sürecinde olanlar süreç nasıl işliyor hangi ilaçları kullanıyorsunuz ve kaç günde bir hastaneye gidiyorsunuz? Bizim de planımız aşılama gibi gözüküyor

Arkadaşlar bugünün sayısı bitti mi

Sanırım 700 kaldı almayan arkadaşlar varsa alsınlar birde arkadaşlar lütfen yanlış anlamayın herkes ortalama 400 alsa zaten sayı bitecek uzun bir dua değil abdest alıp oturduğunuzda maksimum 30 dk bitecek sadece adetli iken okuma yapmayacağız ama adetli olan arkadaşımızın yerine o süreçte fazla sayı alarak birbirimizi idare edeceğiz Allah bu mübarek günlerde herkesin gönlüne göre versin dualarımızın karşılığını alalım İnşaAllah

200 daha aliyorum...
Kime okunacak ilk liste sirasinı yapalim isim yazın arkadaslar listeye göre yerlestirilsin..

Kalan 500

Kalan 500ü aldım kalan 0 .
Hanımlar benim cumartesi günü USG var şuan yumurtam 15 buçuk mm büyük olasılık cumartesi 18e ulaşır pazartesi aşılama olacağım eğer kabul ederseniz Pazartesiye kadar bana okuyabilir miyiz pazartesi de olur kimsenin hakkına girmek istemem M Mirac440

Benim için sorun yok olur arkadaşlara uyarsa ancak siralama yapmalıyız M Mirac440

M Mirac440 listeyi güncelleyip paylaşırmısın tekrar karışıklık olmaması için bugün okunan aycan arkadaşımızı da 2. Sıraya yazalım hatta nicklerin yanına isteyen ismini versin onları da yazalım mesela benim nickin yanına eda yazarsanız sevinirim.

Canım doğru diyorsun ama ben bugün müsait değildim o yüzden 200 tane alabildim. Hakkınızı helal edin.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…