Evlat sahibi olabilmek için 4444 Salat-ı Tefriciye

4 mart

kızlar o zaman yeni listede henüz hazırlanmamışken hepimizin niyetine başladığımızı tamamlayalım diyorum ne dersiniz.555+50 oldu okuduklarımızı yazarız.ben toplamasını yaparım.sayı tamamlanasıya liste sırasınıda bitirmiş oluruz.

İsterseniz toplayarak gidelim 605 şuanda herkes 605 in üstüne toplayarak gitsin hem takibi daha kolay olue

İsterseniz toplayarak gidelim 605 şuanda herkes 605 in üstüne toplayarak gitsin hem takibi daha kolay olue
canım bence herkes gün içinde okuduğunu mesaj olarak yazsın gün sonunda toplayarak bugün şu rakama ulaştık bu kadar kaldı diyelim şimdi 605in üstüne okursak sende bende 605 üstünediye devam ederiz sayı karışmazmı sonra

Valla diğer topiklerde hep öyle yapılıo ama siz bilirsiniz akşam toplansın derseniz onada uyarım ben farketmez

Bencede canım herkes okuduğunu yazsın üstüne ekleyerek sonra tek tek bakmak arada kaybolanlara neden olur yinede siz bilirsiniz ben her türlü uyarım

canım diğer topikte uygulanan nasıl anlayamadım mutlaka bir çözüm bulmuşlardır ama inan kafam basmadı. biz zaten sadece herkes için olanı bu şekilde okuyalım listeye geçtiğimizde 4444 taneyi kaç kişiysek ona böler bir gün belirler o günde tamamlarız mesela bana 444 tane düşüyorsa bitirince bitirdim derim

Tamam canım senin dediğin gbi yapalım o zaman herkes okuduğunu yazsın gün sonunda toplanır ona göre devam edilir

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…