Evlat sahibi olabilmek için 4444 Salat-ı Tefriciye

Canım oluşturmuştum ilk sayfada şimdi nasıl olacak anlamadım hiç

canım şimdilik listemiz bu sırayla okuyalım. yazdığın mesajın altındaki düzenle bölümüne tıkla bu listeyi kopyala sonra yine ekleme yaparız.
  1. A arkadasimes (evlat sahibi olmak için )
  2. 4 41EEEEE41 (evladını sağlıkla kucağına almak için)
  3. ftmclk (evlat sahibi olmak için )
  4. Hanimkoylununhanimi (evladını sağlıkla kucağına almak için )
  5. ikraberraol (evladını sağlıkla kucağına almak için)
  6. V Vavin (evlat sahibi olmak için )
  7. Ceydagvsl (evlat sahibi olmak için )
  8. @ersunum(evladını sağlıkla kucağına almak için )
  9. Supurgesizcadiii35 (evlat sahibi olmak için )

Son düzenleme:
salat-i tefriciyyeye ilk başlarken 2 rekat namaz kılınır 100 defa istiğfar duası(Estagfirullah el Aziym ve etubu ileyh) okunur sonra Arkasından “Eûzü billahi mineş şetanirracim.Bismillahirrahmanirrahıym.İnnallahe ve melâiketehû yüsallûne alen nebiyy yâ eyyühellezine âmenü sallü aleyhi ve sellimü teslimâ” bir kere okunur.
daha sonra niyet edilerek eüzü besmele çekilip başlanır

ben 555 adet okuduğumuzun namazını istiğfar ve niyetini yapmıştım. niyetine duaya katılan tüm arkadaşlara hayırlı evlat niyetiyle başlamıştım. isterseniz bu 555i hepimz için niyeti tamamlayıp duasını edip sonra listeden başlayalım ne dersiniz fikriniz nedir.

Canım şimdi ben şu kısmı anlamadım. Listeyi neden yaptık. Kişiye göre sıradan mi okucaz. Nasıl olcak
canım bu sayfa sıraya göre gidiyor anladım ben yazılanlardan o yüzden böyle bir öneri sundum ama ben yanlış anladıysam düzeltiriz.

Aynen bencede bu şekilde yapalım herkese okusun 4444 e tamamlayalım daha sonra sıra sıra başlarız evlat sahibi olmak isteyenleri listenin başına da alabiliriz isterseniz

Aynen bencede bu şekilde yapalım herkese okusun 4444 e tamamlayalım daha sonra sıra sıra başlarız evlat sahibi olmak isteyenleri listenin başına da alabiliriz isterseniz
benim için hiç sıkıntı değil yada herkesin bat tarihine göre yeni liste yapalım adet olmadan duası okunsun önerilerimizi sunalım en uygununu seçelim

benim için hiç sıkıntı değil yada herkesin bat tarihine göre yeni liste yapalım adet olmadan duası okunsun önerilerimizi sunalım en uygununu seçelim
Bencede canım adeti yakın olanları en başa ekleyelim maksat herkese okunsun hastalıktan önce duaları kabul olsun inşallah

Canım topiği sen devam ettir
iyi fikir canım hatta bence topiği sen yönet listeyi sen devam ettir Olur mu sana zahmet olmazsa sen daha bilgilisin sanırım

o zaman listedeki tüm kızlar önerimizi kabul ediyorsanız bat tarihlerimizi bu mesaj altına cevapla kısmından yazın yada başka öneriniz varsa paylaşın
  1. A arkadasimes (evlat sahibi olmak için )
  2. 4 41EEEEE41 (evladını sağlıkla kucağına almak için)
  3. ftmclk (evlat sahibi olmak için )
  4. Hanimkoylununhanimi (evladını sağlıkla kucağına almak için )
  5. ikraberraol (evladını sağlıkla kucağına almak için)
  6. V Vavin (evlat sahibi olmak için )
  7. Ceydagvsl (evlat sahibi olmak için )
  8. @ersunum(evladını sağlıkla kucağına almak için )
  9. Supurgesizcadiii35 (evlat sah

Ben kabul ediyorum canım benim bat tarihi 26şubattı geçti yanı hala hasta olmadım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…