Evlat sahibi olabilmek için 4444 Salat-ı Tefriciye

Ben henüz olmadım canım. Hamilelik de yok. Gecikti sadece. Bugün yarın gelebilir belki. Sen beni regl tarihime gore tekrar eklersin listeye. Haksızlık olmasın. İkinci ya da üçüncü sıradaki arkadasinkini okumaya başlayalım bugün

Çok üzüldüm canım Rabbim inşallah bi daha ki ayda sağlıklı bi şekilde nasip eder

Bende bugün doktora gittim kızlar kist varmış ilaç verdi onu kullanacam kullandıktan sonra hasta olursun dedi bu aya umudum yok ama hayırlısı moralimde bozuk Rabbimin vardır bi bildiği elbet listeye başlayalım mı artık

geçmiş olsun canım rabbimden umut kesilmez bende hergün umudumu kaybedip sonra tekrar kendimi toparlıyorum.inşallah rabbim dualarımıza cevap verecek.

geçmiş olsun canım rabbimden umut kesilmez bende hergün umudumu kaybedip sonra tekrar kendimi toparlıyorum.inşallah rabbim dualarımıza cevap verecek.
İnşallah canım benim bugün hastanede ağlamamak için zor tuttum kendimi elime ultrasonun resmini verdi herkesin ki bebek olur benim ki kistin resmiydi o an sanki hiç anne olamayacakmışım gibi hissettim yaşadığım en acı anlardan biriydi vardır elbet bunda da bi hayır yeter ki imtihanlarımızda sabrımızı ve şükrümüzü arttırsın Rabbim

Cnm soğan kürü deneyebilirsin kistleri yok ediyor int arastır istersen ümitsizliğe kapılma herşey bizler için Rabbim beterinden korusun bak bende yarın kürtaja gidiyorum ve inan içimde kocaman bi boşluk diorum ki Rabbim sen böle yazdıysan vardır bir sebebi asla ümitsiz olmak yok ben inanıyorum hepimiz evlatlarımızı sağlıkla alıcaz kucağımıza

Canım senin için üzüldüm gerçekten ama dediğin çok doğru Rabbim böyle uygun görmüş hayırlısı olsun hakkında insallah

Bir de kızlar nasıl okuyacağız kime okuyacağız belli mi

İnşallah canım benim allah razı olsun soğan kürünü bi defa yapmıştım yine yapsam sakıncası olmaz değil mi

amin canım benim seni çok iyi anlıyorum hepimizin derdi aynı rabbim bizi bir arada topladıysa vardır bir hikmeti dertlerimizi dualarımızı paylaşıp rabbimden isticez oda zamanı gelince verecek canım inanıyorum

canım sanada çok geçmiş olsun inşallah yakın zamanda rabbim sevindirsin. hayatta herşey bizler için üzülme hep hayırlısını istiyoruz rabbimden eğer sana hayırlı olsaydı devam ederdi. sabır edip zamanını bekleyelim.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…