Evlat İsteyenler İçin Ayet-el Kürsi Özel Formülü

R4bi4

Bir gün bizim de papatyalarımız açacak..
Kayıtlı Üye
13 Temmuz 2016
6.969
29.511
Gece Saat 11'den 5'e kadar okunmalıdır.

1.Günü 50 defa okunacak.
2.Günü 170 defa okunacak.
3.Günü 220 defa okunacak.
4.Günü 313 defa okunacak.
5.Günü 50 defa okunacak.
6.Günü 170 defa okunacak.
7.Günü 313 defa okunacak.

Yukarıda Formülünü Belirtmiş olduğum Ayetel Kürsünün Azametini kısaca belirtmiş olayım.Hallolması gereken bir işin var ise ayrı ayrı bir yerde bulunan eşlerin birleşmesi için, canından malına zarar veren düşman helâk olması için, evlat isteyenler için, kayıp olan yiğidin geri gelmesi için bu ismi geçen Ayetel kürsüyü mecbur kalmadıkça sakın başvurma manevi cezası şiddetlidir.

Kuzum bunu okuyunca korktum manevi cezası ne demek
Canım çok kuvvetli olduğu için gereksiz yere okunmaması lazım. Mesela bazıları 2 kişiyi ayırmak için okuyor yahut atıyorum sevdiğim adam geri dönsün vs gibi haram işlere alet edilmemesi gerek.
Yoksa bu ayetin koruyucu muhafızları dan zarar görülebilir

Anladım kuzum sonuçta biz allahtan çoçuk istıyoruz kötü birsey istemiyoruz o zaman bunu yapayımmm

Anladım kuzum sonuçta biz allahtan çoçuk istıyoruz kötü birsey istemiyoruz o zaman bunu yapayımmm
Elbette canım helal dairesi içerisinde bir dilek bu elhamdülillah.

Yalnız şöyle bir şey var okuyunca üzerine ağırlık çöküyor devam ettiremiyorsun. Maneviyatı yüksek olduğu için.
Ben kaç kere denedim hep ağırlık çöktü .

inşaallah sen azimli ol

Sen de bi tane okuyordun bumuydu... İnş kuzum herhangi bi gün başlıyabiliyorsun dimi

Sen de bi tane okuyordun bumuydu... İnş kuzum herhangi bi gün başlıyabiliyorsun dimi
Yok ben fetih okuyordum kuzum..

istediğin gün başla canım ama gece 11den sonra unutma

Onu nasıl okuyorsun Bı kaç duayı aynı anda okumak iyi mi acaba

Onu nasıl okuyorsun Bı kaç duayı aynı anda okumak iyi mi acaba
Sıkıntılarınızdan kurtulmak,her hangi bir dileğinize kavuşmak için Fetih suresi çok makbul olan ve denenmiş bir suredir.
Bu sure 7 günde 41 defa okunmuş olur.Fakat bunun okuma usulü vardır.

Fetih suresini okumaya Cumartesi günü başlanır.Bunun için güzelce bir abdest alın(gusul abdesti olursa daha da iyi olur.) İki rekat namaz kılın Allah rızası için.

Önce 3-5 yada 7 defa “Estağfirullah” çekin.Arkasından bir salavat okuyun.Ve niyetinizi yapın.Şimdi okuma usulünü anlatacağım.

Cumartesi günü 1 defa okuyun (yani fetih suresini)
Pazar günü 3 defa okuyun
Pazartesi günü 5 defa okuyun
Salı günü 7 defa okuyun
Çarşamaba günü 7 defa okuyun
Perşembe günü 7 defa okuyun
Cuma günü sela okunmadan 11 defa okuyun.

Toplamda 41 defa okumuş oluyorsunuz.Ardından dileğinizi tüm içtenliğinizle Allah’a yalvararak isteyin.
Fetih suresi adı üstünde fethetmek demek,kurtuluş demektir.
Dilerim tüm kardeşlerimin hayır olan istek ve arzuları gerçekleşir

Kuzum Bnim Allah razı olsun .... Göbüşünü bebekle doldursun inş

Kuzum Bnim Allah razı olsun .... Göbüşünü bebekle doldursun inş
Allah razı olsun kuzum benim hep beraber inşallah

lahutiye diye bir site var oradan daha güzel dualara ulaşabilirsin kuzum

Yani kuzum bi hafta bunu yapsam diğer haftayada bunu olmaz dimi Bı ay bunu diğer ay bunu mu yapmam lazım
Arasında 1 ila 3 gün olması lazım balım.
beraber yapıldığında etkisini kaybediyor

Allah razı olsun kuzum benim hep beraber inşallah

lahutiye diye bir site var oradan daha güzel dualara ulaşabilirsin kuzum
Kuzum o kadar çok okuyorum ki hepsi birbirini kilitliyecek diye korkuyorum

Kuzum o kadar çok okuyorum ki hepsi birbirini kilitliyecek diye korkuyorum
Kesinlikle olumsuz etkileniyoruz canım, o yüzden dediğim gibi aralıklı okumak lazım hatta detaylı öğrenir söylerim

bilirkişi ye mesaj attım cevap bekliyorum kuzum
Bende okumuştum bu şekilde ayetel kürsiyi
Dediginiz gibi ağırlık çöküyor. Bende merak ettim her iki dua arasında kaç gun bosluk olmalı. Banada bildirebilirmisin canım.Etiketliyebilirmisin merak ettim.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…