Evlat İsteyenler İçin Ayet-el Kürsi Özel Formülü

U umuut19 MLKn MLKn
Kuzular, işin ehline sordum . Verdiği cevabı aynen naklediyorum ❤️❤️
(Fetih suresi uygulaması)

bu uyguama bittikten sonra hemen bırakılmaz,hergün 1-3 defa Fetih suresi okunur.

Farklı bir hacet duasına gerek yok,dileğine erişene kadar bu sureye devam et.
ilaveolarak vakıa suresini de okuyabilirsin.

Dualarda devamlılık önemlidir.Daldan dala atlamak gibi duadan duaya atlamaktansa içine çok sinen,okumaktan haz duyduğun bir tane seçip devam et.

U umuut19 MLKn MLKn
Kuzular, işin ehline sordum . Verdiği cevabı aynen naklediyorum ❤️❤️

bu uyguama bittikten sonra hemen bırakılmaz,hergün 1-3 defa Fetih suresi okunur.

Farklı bir hacet duasına gerek yok,dileğine erişene kadar bu sureye devam et.
ilaveolarak vakıa suresini de okuyabilirsin.

Dualarda devamlılık önemlidir.Daldan dala atlamak gibi duadan duaya atlamaktansa içine çok sinen,okumaktan haz duyduğun bir tane seçip devam et.
Anladım kuzum çok tşk ederim şimdi karar vermem lazım ya fetih yada ayetel kürsi.. Zaten daimi çektiğim zikirlere devam ederim

Anladım kuzum çok tşk ederim şimdi karar vermem lazım ya fetih yada ayetel kürsi.. Zaten daimi çektiğim zikirlere devam ederim
ikisi de çok kuvvetli kuzum ama bana soracak olursan Fetih derim çünkü Fetihle dost olursan Fetih de sana dost olur ve asla yarı yolda bırakmaz Allahın izniyle ❤️

ikisi de çok kuvvetli kuzum ama bana soracak olursan Fetih derim çünkü Fetihle dost olursan Fetih de sana dost olur ve asla yarı yolda bırakmaz Allahın izniyle ❤️
Tamm canımın içi rabbim senden razı olsun inşallah ❤️

Tamm canımın içi rabbim senden razı olsun inşallah ❤️
Cümlemizden canımın içi ❤️

Bir de ayet el kürsinin maneviyatı ağır olduğu için sürekli okunduğu zaman o maneviyatı kaldırmak zor oluyor. Yorgunluk, halsizlik gibi.

X