EVLÂT ISTEME DUASI

EVLAT İSTEME DUASI İÇİN LISTEMIZ

@cibilicibilisaksak06 (GAMZE)

@Ssy8491 (SEHER) MAZERETLI

@HemDeliHemAsik(HATICE KIZI HANİFE)

@ikraberraol(ÖZLEM)

@Umutvar123 ( BETÜL )

@annesinineseri(NURCAN KIZI ESER)

@Gullbahcemm(TÜLAY VE EŞİ İSMAİL)

M Mirac440 (DUYGU)

@Hayalimdi gercek oldu (HATİCE VE RAMAZAN ÇIFTI)

@cansu_tr(CANSU)

@zeynoc17( BÜŞRA CAN)

Monalisa09 Monalisa09 (ASU)

@Lokumcukk ( ÇİĞDEM)

@sonbaharyagmuru( SERİFE)

B bahar1143 (BAHAR)

@fatmaclk (FATMA )

Kızlar liste bu sekilde toplam sayimiz 4774
Herkes okudugunu sayidan dussun.

Allah razi olsun herkes okuyup yetidtirdi benim nette sorun vardi ben ondan nete giremiyordum sukur girebildim. Gamze kardesimizin sirasi bitti elhamdülillah Rabbim ona salihlerden evlat nasip etsin insallah. Bugun ona duamizi öğle ezanibda yapalim.

Seher kardedimizde sira onun icin dua paylaşıminda bulunalim vakti olmayan şimdi almak isteyen olursa öğleden sonra baslasin.

Rabbim her kulunun muradını tez ve hayırlı zamanda versin insallah hepimizin salih saliha evlatlarımız olur temenisiyle Rabbim guzel bir gun geçirmeyi hepinize nasip etsin

Gullbahcemm Gullbahcemm canım allah razı olsun şimdi kim için okunuyor inşallah geri döndüm kim için okunuyorsa 500 aldım inşallah
Hosgeldin kuzum sefa geldin Rahmet ayina rahmetle geldin senin sayfan burasi sen gelene kadar refakatcindim geldin bizide memnun ettin dun senin sirandi bugun seher kardesimize okuyoruz ezan saatlerine denk geldikce bagislatma yapiyom ben sen yine istersen kendi sisteminle hareket et karar senin yinede. Ben herkesden helalik alayim kizlar sayfanin asil sahibi gamzedir bilenler bilir o geldi benim refakatciligim bitti sayet kirdim yada uzdum yada bi hatam varsa haklarinizi helal edin. Gamzem sende hakkini helal et canim

EVLAT İSTEME DUASI İÇİN LISTEMIZ

@cibilicibilisaksak06 (GAMZE)

@Ssy8491 (SEHER) MAZERETLI

@HemDeliHemAsik(HATICE KIZI HANİFE)

@ikraberraol(ÖZLEM)

@Umutvar123 ( BETÜL )

@annesinineseri(NURCAN KIZI ESER)

@Gullbahcemm(TÜLAY VE EŞİ İSMAİL)

@Mirac46 (DUYGU) MAZERETLI

@Hayalimdi gercek oldu (HATİCE VE RAMAZAN ÇIFTI)

@cansu_tr(CANSU)

@zeynoc17( BÜŞRA CAN)

Monalisa09 Monalisa09 (ASU)

@Lokumcukk ( ÇİĞDEM)

@sonbaharyagmuru( SERİFE)

B bahar1143 (BAHAR)

@fatmaclk (FATMA )

Kızlar liste bu sekilde toplam sayimiz 4774
Herkes okudugunu sayidan dussun.

Allah razi olsun herkes okuyup yetiştiriyo yine Rabbimde sizin elinizden tutsun ben listeyi ekrana verdim mazeretli iki kardesimiz var. Onlarada Rabbim mukafatin en guzeliyle mukafatlandirsın insallah.hepinizi Rabbime emanet ediyorum kusurum varsada haklarinizi helal edin yine.

Gamzem tekrardan hosgeldin rahmetle geldin

Hosgeldin kuzum sefa geldin Rahmet ayina rahmetle geldin senin sayfan burasi sen gelene kadar refakatcindim geldin bizide memnun ettin dun senin sirandi bugun seher kardesimize okuyoruz ezan saatlerine denk geldikce bagislatma yapiyom ben sen yine istersen kendi sisteminle hareket et karar senin yinede. Ben herkesden helalik alayim kizlar sayfanin asil sahibi gamzedir bilenler bilir o geldi benim refakatciligim bitti sayet kirdim yada uzdum yada bi hatam varsa haklarinizi helal edin. Gamzem sende hakkini helal et canim
Helal olsun canım asıl sen helal et bizler için uğraştın o kadar

X