EVLÂT ISTEME DUASI

EVLAT İSTEME DUASI İÇİN LISTEMIZ

Her bir kardeşimiz için 4774 adet "Rabbi la tezerni ferden ve ente hayrul varisin" okuyoruz

@cibilicibilisaksak06 (GAMZE)

@Ssy8491 (SEHER) MAZERETLI

@HemDeliHemAsik (HATICE KIZI HANİFE)

@ikraberraol (ÖZLEM)

Umutvar123 Umutvar123 ( BETÜL )

@annesinineseri (NURCAN KIZI ESER)

@Gullbahcemm (TÜLAY VE EŞİ İSMAİL)

@Mirac46 (DUYGU) MAZERETLI

@Hayalimdi gercek oldu (HATİCE VE RAMAZAN ÇIFTI)

C cansu_tr (CANSU)

@zeynoc17 ( BÜŞRA CAN)

Monalisa09 Monalisa09 (ASU)

@Lokumcukk ( ÇİĞDEM)

@sonbaharyagmuru ( SERİFE)

B bahar1143 (BAHAR)

@fatmaclk (FATMA )

@HemDeliHemAsik Hatice kızı Hanife için okuyoruz

Kalan:1500

Özlem kardeşimiz 7 marttan beri girmemiş napalim Gullbahcemm Gullbahcemm
Hanifem olsun sorun degil kimse listeden cikarilmasin ben hep oyle yaptim kardesimiz yok ama ben onun sadakasini verecegim yarin insallah dagilimini yapariz duasinin zaten suan herkesin isi gucu var iftar acan var o yuzden sabah listeyi ekrana veririm once sadakasini halledeyim sonra ben bilgi gececegim kuzum acele etmeyelim lutfen

Hanifem olsun sorun degil kimse listeden cikarilmasin ben hep oyle yaptim kardesimiz yok ama ben onun sadakasini verecegim yarin insallah dagilimini yapariz duasinin zaten suan herkesin isi gucu var iftar acan var o yuzden sabah listeyi ekrana veririm once sadakasini halledeyim sonra ben bilgi gececegim kuzum acele etmeyelim lutfen
Tamam canım :) melek kalplim ❤

Canim ben yarin aksam alirim ozaman sayimi sabah listeye bakamam çünkü

X