EVLÂT ISTEME DUASI

Kizlar hayirli geceler herkesin onayi gelmedigi icin liste beklemede suan ama benim bundan 4 sene once hacetim vardi biz onu ablamla yapmistik ve inanin mucize peygamberler zamaninda olur ama Rabbim bize mukafatini vermişti aslinda burada tanidik isimler oldugu icin baska sayfada dua topigi acmak istemedim ama bura boyle kalsin derseniz aynen bu sekilde duaya devam edebiliriz.öncelikle duamiz nasil bilgi geceyim.

Bizim bi hacetimiz vardı aksam ezani ve yatsi ezani arasi kim ki fiil suresini 1000 defa okursa hacetini Rabbim verir bunu araştirabilirsiniz

Sizden istegim bu duaya baslarken aksam ezani ve yatsi ezani abdestli olarak herkes istedigi kadar sayi alsin ve 1000 tane olunca siradaki kardeşimizin hacetine aldim deyip bilgi gecsin aksam ezani okundugunda alinan sayilar okunsun ve hacet sahibinin duasini Rabbim kabul et diye dua etmeniz.

Evet biz ablamla bunu yaptik bi tanidigimiza.hapisteydi ve biz onun çikmasini istiyorduk ablamla biz aksam ezani ve yatsi ezani arasi 1000 tane fiil suresi okuyup vekaletini ablam bana verdi okudum teslim ettim dedi ve ben kibleye donerek Rabbim hacetimiz bu yardim et diye dua ettim. Allah sahit o tanidigimiz kisi hapisten kurtuldu.

Rabbim herkesin yardimcisi olsun

Topigimizin adi hacetim icin 1000 tane fiil suresi
Merhaba bu süresi netten arattım ama bulamadım fil suresimi senin dedigin

Bugunun duasini ben yapayim :anneadayı::anneadayı::anneadayı::anneadayı::anneadayı::anneadayı::anneadayı::anneadayı::anneadayı::anneadayı::anneadayı::anneadayı::anneadayı::anneadayı::KK200::anneadayı: hepimiz yarindan itibaren bu ay hurmetine boyle olalim insallah. Opuyorum sizi sabah dua topigimiz devam edecek.bilginiz olsun ayrilmak isteyen yada devam edenler belli degil o yuzden dualarimiz kalmisti yarin baslayalim cikmak isteyen yinede cikar canlar. Rabbime emanet olun.

Bugunun duasini ben yapayim :anneadayı::anneadayı::anneadayı::anneadayı::anneadayı::anneadayı::anneadayı::anneadayı::anneadayı::anneadayı::anneadayı::anneadayı::anneadayı::anneadayı::KK200::anneadayı: hepimiz yarindan itibaren bu ay hurmetine boyle olalim insallah. Opuyorum sizi sabah dua topigimiz devam edecek.bilginiz olsun ayrilmak isteyen yada devam edenler belli degil o yuzden dualarimiz kalmisti yarin baslayalim cikmak isteyen yinede cikar canlar. Rabbime emanet olun.
Aminnnnnnnnnnnnnn inşallah ❤❤❤❤❤

"Her kim Recebde, bir kere İhlâs okusa, ALLAH'u Teâlâ onun elli senelik günahını bağışlar." Hadis'i Şerif, EnîSü'l celîs, sh:195

Bu ay İhlas suresiyle bütünleşmiş adeta imkanı olanlar hacetleri icin ay sonuna kadar 70000 ihlâsı şerif okuyabilirler.

EVLAT İSTEME DUASI İÇİN LISTEMIZ

@cibilicibilisaksak06 (GAMZE)

@Ssy8491 (SEHER) MAZERETLI

@HemDeliHemAsik(HATICE KIZI HANİFE)

@ikraberraol(ÖZLEM)

@Umutvar123 ( BETÜL )

@annesinineseri(ESER)

@Gullbahcemm(TÜLAY VE EŞİ İSMAİL)

@Mirac46 (DUYGU)

@Hayalimdi gercek oldu (HATİCE)

@cansu_tr(CANSU)

@zeynoc17( BÜŞRA CAN)MAZERETLI

Monalisa09 Monalisa09 (ASU)

@Lokumcukk ( ÇİĞDEM)

@sonbaharyagmuru( SERİFE)

B bahar1143 (BAHAR)

@fatmaclk (FATMA )

Kızlar liste bu sekilde toplam sayimiz 4774
Herkes okudugunu sayidan dussun.

Not listeden ayrilmak isteyen varsa bilgi gecsin ona gore yeni liste hazirlayalim.

Listenin son hali boyle devam etmek isteyenler icin bugun duamiz aynen devam edecek bilgi gecmek istedim.

Ilk kardesimiz burda yok ama cok yakin bi zamanda geleceğim dedi bilginiz olsun canlar.

EVLAT İSTEME DUASI İÇİN LISTEMIZ

@cibilicibilisaksak06 (GAMZE)

@Ssy8491 (SEHER) MAZERETLI

@HemDeliHemAsik(HATICE KIZI HANİFE)

@ikraberraol(ÖZLEM)

@Umutvar123 ( BETÜL )

@annesinineseri(ESER)

@Gullbahcemm(TÜLAY VE EŞİ İSMAİL)

@Mirac46 (DUYGU)

@Hayalimdi gercek oldu (HATİCE)

@cansu_tr(CANSU)

@zeynoc17( BÜŞRA CAN)MAZERETLI

Monalisa09 Monalisa09 (ASU)

@Lokumcukk ( ÇİĞDEM)

@sonbaharyagmuru( SERİFE)

B bahar1143 (BAHAR)

@fatmaclk (FATMA )

Kızlar liste bu sekilde toplam sayimiz 4774
Herkes okudugunu sayidan dussun.

Not listeden ayrilmak isteyen varsa bilgi gecsin ona gore yeni liste hazirlayalim.

Listenin son hali boyle devam etmek isteyenler icin bugun duamiz aynen devam edecek bilgi gecmek istedim.

Ilk kardesimiz burda yok ama cok yakin bi zamanda geleceğim dedi bilginiz olsun canlar.
Bugün okuma yapıyor muyuz canım??

X