EVLÂT ISTEME DUASI

Hanife kardeşim 5 aldi saolsun
Busra kardesim 5 aldi saolsun
5 tane ben aldim

Kalan 26 insallah

Bu hayirda benle oldugunuz icin saolun ne muradlariniz varsa Rabbim versin

29 dagittim dedin ya busracim zaten 26 ya ihtiyacimiz vardi fazla bile oldu Allah razi olsun 26 yi biz gamzeye alalim geriye 3 taneyi sana niyetlendim iznin varsa onuda 41 yapmak istiyom iznin var mi

Benim misafir vardı canım giremedim akım o yüzden yeni gördüm bu mesajını

Allah razı olsun hepinizden kızlar Rabbim inşallah dualarımızı kabul eder hepimizin gönlünde ne muradı varsa hayırlısıyla nasip etsin inşallah ağzınıza yüreğinize sağlık hakkınızı helal edin

Allah
Bende alırdım Yasin canım ama görüyorum ki bitmiş hayırlısı listede devam ederim bende ne zamana kadar ki gidersen Gullbahcemm
razi olsun fatmacim ikinci yasinlaerimizi dagitiyoz busra kardeşimiz için almak istersen bu hayirda bizlerle olursan daha da sevinirim dagitim da yapabilirsin. 38 tane daha yasin istegimiz var onuda alalim duamizi yapalim insallah

Benimde yasinlerim vardı bitireyimde öyle alayım dedim Maşallah bitirmişsiniz bile allah kabul etsin arkadaşımızın sıkıntısı her ne ise rabbim yardımcısı olsun..

Benimde yasinlerim vardı bitireyimde öyle alayım dedim Maşallah bitirmişsiniz bile allah kabul etsin arkadaşımızın sıkıntısı her ne ise rabbim yardımcısı olsun..
Cigdemcim Allah razi olsun busra kardesimize niyetlendik eger bu hayirda bizimle olursan daha da seviniriz

Allah

razi olsun fatmacim ikinci yasinlaerimizi dagitiyoz busra kardeşimiz için almak istersen bu hayirda bizlerle olursan daha da sevinirim dagitim da yapabilirsin. 38 tane daha yasin istegimiz var onuda alalim duamizi yapalim insallah
Ben 3 tane alayım canım ama hafta sonu okuyamam büyük ihtimal p.tesi okusam olur mu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…