EVLÂT ISTEME DUASI

Bugun kardeşimizin duasi biterse öğlen ezaninda hacetine Allah rizasi guderek amin diyelim insallah listemizin yavas yavas sonuna geldik tamamen bitince sizden bi istegim olucak bu sayfada hazirlayan kardesimiz gamzeye Yasin okutmak istiyoruz katilmak isteyen olursa bir gunluk burada yasin toplayalim istedim sonra diger yerlerden de yasin alip hediye edelim.isteyen olursa liste tekrar eder.bu bilgiyi gecmek istedim vaktinizi aldim kusuruma bakmayin.

SELAM OLSUN;
Gönlü güzel insanlara,İçinde kin tutmayanlara,Her şeyi Allah için yapanlara,Allah için bir araya gelenlere, Birbirini Allah için sevenlere.cumamiz mübarek olsun. Dualarimiz kabul olsun insallah

EVLAT İSTEME DUASI İÇİN LISTEMIZ

@cibilicibilisaksak06 (GAMZE)

@Ssy8491 (SEHER) MAZERETLI

@hediye-i rahmet(RUKİYE)

@HemDeliHemAsik(HATICE KIZI HANİFE)

@ikraberraol(ÖZLEM)

@Umutvar123 ( BETÜL )

@bezginblog (EMINE KIZI ESRA)

@annesinineseri(ESER)

@Gullbahcemm(TÜLAY VE EŞİ İSMAİL)

M Mirac440 (DUYGU)

@Hayalimdi gercek oldu (HATİCE)

@cansu_tr(CANSU)

@glmserser (SEÇİL)MAZERETLI

@zeynoc17( BÜŞRA CAN)MAZERETLI

@Monalisa09 (ASU)

@Zehra_gns (ZELIHA KIZI ZEHRA)

@Lokumcukk ( ÇİĞDEM)

@sonbaharyagmuru( SERİFE)

@bahar1143 (BAHAR)

@fatmaclk (FATMA )

Kızlar liste bu sekilde toplam sayimiz 4774

FATMA KARDEŞIMIZIN HACETINE ÖĞLEN EZANIYLA BASLIYALIM

RABBIM OKUYANLARDAN ALLAH RAZI OLSUN.FATMACIM SADAKANI VER VE HACETINI TUT KUZUM ÖĞLEN EZANIYLA DUANI PAYLASALIM INSALLAH

NOT ÖĞLE EZANİNDA BAHAR KARDESIMIZIN DUASINA ALLAH RIZASI GUDEREK AMIN DIYELIM KARDESLERIM

Canım sadakamı verdim öğle ezanıyla başlayalım inşallah

Kizlar cuma namazi ardindan paylasim yapabiliriz dualara.ardindan affinizi isteyecegim bugun bi an var o ani yakalamak icin aksam ezanina kadar dua etmemiz gerek bende ismi azamla dua edicem sizde dua edin o yuzden ara ara nete girebilirim bilgi geceyim isteyen okusun yine yazayim

La ilahe illa ente ya hannanü ya mennanü ya bedias semavati vel ardi ya zel celali vel ikram bu duayla dua edin ama niyetinizi icinizden edin ozellikle namaz bittikten sonra herkes dunya isine daliyo o anlar die soyleniyo peygamberimizde hz fatima annemize bugunun kiymetini bilmesi icin onu uyarirmis o ani yakalayanlardan olalim insallah

774 aldim kardesimizin hacetine kalan 4000 insallah

300 ben alayim kizlar kardesimizin hacetine insallah aksam ezanina dogru bitiririm dualarim var simdi ve bugun bi kardesimizin hamilelik haberini aldik o kadar mutluyum ki darisi sizlerin başina benim başima insallah

Kizlar bugune ozel bi duam daha var yaparsaniz taktir sizin ben sadece bilgi gecmek istedim.aksam ezanina 45 dakka kala yapiyoruz bu duayi
Ya Meliki Muktedir sin Allah’ım bana yardım et ismini (100) defa tekrarlayıp sonrada dileğinizi dileyin, sıkıntınız gider,huzur vr rahata erersiniz.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…