EVLÂT ISTEME DUASI

Kizlar ne muradlariniz varsa Rabbim versin dua ettiginiz için Rabbim sizden razı olsun..
O kadar mutlu oldum ki gamze kardeşimize de duanizi ettiğiniz icin ne sıkintiniz varsa Rabbim gidersin insallah

Hatice kardesinize Rabbimizden salih evlatlar vermesini ve eşiyle beraberliklerinin bi ömur boyu gecmesini hacetinin kabul olmasini Yüce Rabbimizden diliyoruz canim hayrin kabul olsun sadakani ver istersen.duan bitti çünkü

Sıradaki kardeşimiz cansu Rabbim onunda hacetini gidersin.canim sadakani ver istersen hacetini gecir icinden eger sen hazirsan bugun sana dağıtim yapiliyo

Kardeslerim bugun yogun olabilirsiniz belki nete girmekte zorlanabilirsiniz o yüzden cansu kardesimizde sadakasini versin oyle baslayalim isterseniz.

Tekrar edip yineliyorum hakkinizi helal edin gamze kardeşimize ve duada unutmak istemediklerinizede bugun dua edip bi fatiha şerif okursaniz mutlu olurum Rabbim gonlunuze gore versin. Gamzenin yeri belli ben onun gibi yardimci olamam belki eksigim olursa hakkinizi helal edin.
Gamze kardeşimiz herkes ecin 500 okuyacam demisti isterseniz onu sayilardan düseriz isterseniz isim isim hediye eder gonlunuze göre duaniz olur karar sizin

EVLAT İSTEME DUASI İÇİN LISTEMIZ

@cibilicibilisaksak06 (GAMZE)

@Ssy8491 (SEHER)

@hediye-i rahmet(RUKİYE)

@HemDeliHemAsik(HATICE KIZI HANİFE) MAZERETLİ

@ikraberraol(ÖZLEM)

@Umutvar123 ( BETÜL )

@bezginblog (EMINE KIZI ESRA)

@annesinineseri(ESER)

@Gullbahcemm(TÜLAY VE EŞİ İSMAİL)

@Mirac46 (DUYGU)

@Hayalimdi gercek oldu (HATİCE)

@cansu_tr(CANSU)

@glmserser (SEÇİL)MAZERETLI

@zeynoc17( )

@Monalisa09 (ASU)

@Zehra_gns (ZELIHA KIZI ZEHRA)

Reengarenk ( ÇİĞDEM)

@sonbaharyagmuru( )

Kızlar liste bu sekilde 4774 toplam okunacak sayimiz herkes okuduğu kadarını sayıdan düşsün lütfen….

Duamız Ayet olduğu için abdestli okunması zorunlu bir dua ayrıca dua edilen kişi dua başlarken ve bitince niyet edip sadaka vermesi gerekiyor. İnşallah Rabbim dualarımızı kabul etsin. Okunan kişi

@cansu_tr CANSU kardeşimizin hacetine diye okuyoruz.

"RABBİ LA TEZERNİ FERDEN VE ENTE HAYRU"L VARİSİN"

Kizlar eksigim varsa şimdiden hakkinizi helal edin.

Sen hakkını helal et canım bukadr uğraşıyorsun..

Canlarım benim için başlayabilirsiniz . Bende bugün yoğunum belki gün içinde giremem Allah herkesin yardımcısı olsun
Allah kabul etsin canim simdiden.sayin 4774 istersen 500 gamze okuyacakti sayindan düşelim istersen gamzenin okudugu sana hediye olsun nasil istersen kizlar size de sunun yapiyom nasil karar verirseniz. Bende yogunum bugun ama ara ara yardimci olcam insallah

Buyrun kardesimizin muradi icin listeyi guncelleyeyim vakti olmayan giremez belki bugun acelesi yok herkesin esi evde galiba is guc pazar derdimiz vardir biliyorum Rabbim islerinizi kolaylastirsin listeyi paylasayim Rabbim kabul etsin şimdiden

EVLAT İSTEME DUASI İÇİN LISTEMIZ

@cibilicibilisaksak06 (GAMZE)

@Ssy8491 (SEHER)

@hediye-i rahmet(RUKİYE)

@HemDeliHemAsik(HATICE KIZI HANİFE) MAZERETLİ

@ikraberraol(ÖZLEM)

@Umutvar123 ( BETÜL )

@bezginblog (EMINE KIZI ESRA)

@annesinineseri(ESER)

@Gullbahcemm(TÜLAY VE EŞİ İSMAİL)

@Mirac46 (DUYGU)

@Hayalimdi gercek oldu (HATİCE)

@cansu_tr(CANSU)

@glmserser (SEÇİL)MAZERETLI

@zeynoc17( )

@Monalisa09 (ASU)

@Zehra_gns (ZELIHA KIZI ZEHRA)

Reengarenk ( ÇİĞDEM)

@sonbaharyagmuru( ŞERIFE)

Kızlar liste bu sekilde 4774 toplam okunacak sayimiz herkes okuduğu kadarını sayıdan düşsün lütfen

@cansu_tr CANSU kardeşimizin hacetine diye

Sen nasıl uygun görürsen canım Gamzeden haber alabilecek misin sonuçta sayılı bir dua olur okuyamaz eksik kalsın istemem .

Gamze suan üzgun ve moralmen bozuk ama okuyacagim dedi şimdi onu rahatsiz etmek istemiyorum o üzerine aldiğini okur listeyi kendine kaydetti bi muddetligine giremicek Rabbim onun sıkıntılarını gidersin cansucum diyecek baska biseyim yok. Isterseniz 4774 den itibaren düşülsün gamzem size okuyup isim isim zaten bağışlayacak oda hediye olmuş olur Allah katinda zaten Rabbimiz göruyo. Ama yinede son karar sizin. Çünkü hepinize ayri ayri okuyacak

Bugun anladiğim kadar herkes yogun o yüzden sen sadakani yaptinsa yarin kardeşlerimiz duana icabet ederler bende yardimci olurum.şuan birkac surem var onlari yetistireyim yarindan itibaren bende destek olucam. Ilgilenmem gereken bi yer daha var o yüzden oraylada ilgileniyom dedigim gibi eksiklerim olur affiniza sığınacağım hakkinizi helal edin ama isterseniz listeyi isteyen herhangibi kardeşimizde devam ettirebilir sorun yok yani.

Kardeşlerim mazeretli olanlar mazeretlerini belirtirseniz ve bitince soylerseniz not düsebilirim.kimseyi duaya zorlama gibi hakkim yok dilerim hepimiz adet olmadan mazeretimiz olmadan hamile kalarak dualarimiza dört elden sarilırız Bu evlat hasreti sinavimizda Rabbim hepimizin yardimcisi olsun insallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…